🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

iyi akşamlar kızlar
sabah sade nescafe içtim
kahvaltıda tavada 2 yumurta, yarım gevrek zeytin peynir, çay
öğlen aa bugün türk kahvesi içmedim bak yeni aklıma geldi 1 tane küçük kurabiye
akşam 1 tahta kaşık kavurma, 1 tahta kaşık pilav büyük kase yoğurt ve 3 5 çatal salata
8500e yakın adımım var

Size ne sorcam şu sabah aç karnına nescafe içmekle iyi mi yapıyorum kötü mü
Sade mi süt tozlu mü içiyorsun canim? Sadeyse olur. Şahsen ben de çok sevdigim içn hiçbir şeyi yasaklamiyorum sonra patlıyorum çünkü..
Şimdi o senin için sabah çocuğa enerji topluyum bi kendime geliyim araciysa birakmayabilirsin de yani🤷🏼‍♀️

Canim dün bitti yarışma 😁 ama senin bir gün puanın eksikti bakıp söyluyuum
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik puanlama şeysine bende geleyim mi yoksa ben pilav üstü mü olayım
Balım leydim aslında bu hafta spor yarışması vardı o yüzden puanladik. Sen banli olduğun için alamadık seni🥲
Dün bitti yarışma zaten sonuçları aciklicam😄
Bir dahakine yazarsin şimdi yzmana gerek yok yani😍
-kahve limonlu su
  • 2 yumurta 1 tane domates
  • 3 tane köfte az bulgur pilavı az yoğurt
6000 adım
Ara öğün limonlu tarçınlı su maydonozlu limonlu su yeşil çay kahve zencefilli çay falan 😀 heryerim su oldu hep su su su
Afiyet olsun canim😁

Sade mi süt tozlu mü içiyorsun canim? Sadeyse olur. Şahsen ben de çok sevdigim içn hiçbir şeyi yasaklamiyorum sonra patlıyorum çünkü..
Şimdi o senin için sabah çocuğa enerji topluyum bi kendime geliyim araciysa birakmayabilirsin de yani🤷🏼‍♀️

Balım leydim aslında bu hafta spor yarışması vardı o yüzden puanladik. Sen banli olduğun için alamadık seni🥲

Afiyet olsun canim😁
😀😀 Sağol

2 Şubat
08.30 Türk kahvesi
12.30 1 kase Granola ve yulaflı süt
13. 00 tonbalığı salatası
15.00 kıymalı yumurta
20.00 3 minik biber dolması yoğurt
Kızlar ben menü planı yapıp haftaya düzenli saatlik yemek yemeyi denemek istitoru. Çünkü çok acıkınca gözüm dönüyor resmen. Bana örnek olması için önerebilceğiniz bi liste var mı? Diyet yapamam ben zaten 3 badem 5 fındık vs beni daha da açlık krizlerine sokuyor yoksunluk gibi yeme bozukluğu duygusal açlık adına ne derseniz o yüzden kişiye özel olması problem değil 🙆ama 1 hafta liste denemek istiyorum bana liste atar mısınız ödem söktürücü tarifler de olur :KK16::KK16:
Bugün 3000 adım=105
30 dk temzlik= 30
Toplam 135 puan

1 şubat çarşamba
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber

Ara 11.30 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma

Öğle 13.00 rendelenmiş kereviz ve yeşil salata

Ara 1 kase magnolia

Akşam 4 yk yoğurt içine nane 1 tk çörek otu

Spor yoktu

2 şubat perşembe
Sabah 08.00
4 yk yoğurt
1 tk yulaf
Yarım elma

Ara 11.00 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma

Ara 12.00 küçük boy iced americano

Öğle buharda brokoliyle yeşil salata + 3 yk yoğurt

Ara 15.30 10 fındık

Akşam fırınsa tavuk + yeşil salata + 3 yk yoğurt

Gece 21.00 1 elma

Spor 45 dk leslie

Sağol kuzum da bir haftadır beynimizi yedi herkesin de yatak odasının balkonunda aşağıda ki komşum biz üstte çocuklar gürültüsüne geçici çözüm bulundu haftaya birşeyini değiştirecekler. Umarım faturada görürüz 🤣farkı apartman da rekor bende de hep 🙈

Öğretmenim harikasın ya tartı gününü çok merak ediyorum eridin eridin maşallah 🧿

İlk çoklu alıntı da olur bu kadar hata 🙈 bende merakla bekliyorum Aslı ile eridiniz siz maşallah 🤩 enerji_kusagi enerji_kusagi
İnşallahhhh canım bende heyecanla bekliyorum. :KK36:
01 Şubat Perşembe

08:00 5 kepekli galeta, 3 kk süzme peynir, yeşillik, domates, 1 bardak süt

10:30 1 çb leblebi, 1 nar çayı

12:30 4 adet çiğ köfte, marul, 1 filtre kahve

16:00 1/2 leblebi, 1 yeşilçay

19:30 1 kase salata + 1 çb haşlanmış yeşil mercimek+1 kk kaşar rendesi+4 ceviz

21:30 1/5 Ananas, 1 bardak ayran

00:50 1 sade soda içeceğim

Su ; 3 lt

Sporlar ;
  • 20 dk temizlik = 20
  • 14 dk k.bisiklet x 2 = 28
  • 56 dk k.kardiyo x 8 = 448
  • 1040 ipsiz zıplama ÷4 = 260
  • 13.263 Adım x 0.035 = 464

Toplam puan = 1220 puan
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Yok artık, hemdemim nettin sennnnn? Maşallah
Ballarım iyi geceler, Allaha emanet olun. Yarın iş için ufak bir yolculuk yapacağım. Aklım sizde kalacak. Umarım sıkıntısı, hastalığı olanlarımız bir an önce toparlanır 🙏 Belki siteye girecek fırsatım olmayabilir. Akşama dönerim galiba. Sizleri seviyorum ❤
:KK60:
Yanlış anlamazsan ben 6 yaşında ölüm kavramı ile tanıştım babamı trafik kazasında kaybettik. Nötr mü desem nasıl teselli verilir onu bile bilmiyordum karşılaştığım da böyle haberlerle ama benim için korkutucıydu seneler geçti büyüklerimden göçenler oldu ne zaman yolun yarısı yaşıma gelip en sevdiğim babaannemi kaybettim son nefes dahil herşeyin de bulununca arkada kalanların unuttuğunu ölene zor olduğunu düşünürken inanç olarak herkese uyar uymaz hz Mevlana deyimiyle düğün gecem diyor ya ölüme öyle olduğunu algıladım o yapılanlarda Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin bol dua 🙏 inş arkadaşına yazmadan geçmek istemedim hassas noktam belki de.

Dini şey yazmak istemem kurallara aykırı mı bilmiyorım ama kurtuluşta sanki bazen ölüm hatta Allah sevdiği kullarını yanına alıyor cehennem kavramını sanki bu dünya da kalanlar yaşıyoruz hassas kalpli insanlar olarak acaba diyorum simülasyon gibi bu dünya da mı cehennem karşılaştığım okuduğum haberlerde saçma bişi yazdıysam özür dilerim ….

İyi geceler herkese yarın ve cuma günü yazamazsam menü spor atmayın beni gruptan cuma akşam dönerim bende inş şileye götüreceğiz çocukları net sıkıntılı❤️
Canım başın sağ olsun, Rabbim mekanlarımı cennet eylesin. Ne güzel bir bakış açısı 🙏

Afiyet olsun canim😁
Sade içiyorum canım süt tozu kullanmıyoruz biraz yumuşak istersek süt damlatıyoruz.İsveç diyeti yapmıştım bi ara menüsünde bazı sabahlar veriyolardı ordan belki iyi geliyodur metabolizmaya diyorum ama dediğin gibi asıl gecenin ardından ayılma aracı gibi oluyo

1 şubat çarşamba
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber

Ara 11.30 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma

Öğle 13.00 rendelenmiş kereviz ve yeşil salata

Ara 1 kase magnolia

Akşam 4 yk yoğurt içine nane 1 tk çörek otu

Spor yoktu

2 şubat perşembe
Sabah 08.00
4 yk yoğurt
1 tk yulaf
Yarım elma

Ara 11.00 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma

Ara 12.00 küçük boy iced americano

Öğle buharda brokoliyle yeşil salata + 3 yk yoğurt

Ara 15.30 10 fındık

Akşam fırınsa tavuk + yeşil salata + 3 yk yoğurt

Gece 21.00 1 elma

Spor 45 dk leslie

2 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

12.00 2 cevizli çörek, 1 portakal

(Akşam dışarı çıkmam gerekti, dönüşüm geç olunca da yemek yemek istemedim.)

21.00 1 kase yoğurt

2 litre su

9250 adım 🏃🏼‍♀️
Afiyet olsun kizlar💚
Sade içiyorum canım süt tozu kullanmıyoruz biraz yumuşak istersek süt damlatıyoruz.İsveç diyeti yapmıştım bi ara menüsünde bazı sabahlar veriyolardı ordan belki iyi geliyodur metabolizmaya diyorum ama dediğin gibi asıl gecenin ardından ayılma aracı gibi oluyo
O zaman bence de metabolizmayı ateşler yani. Benim bildiğim öyle yani canım.

Afiyet olsun canim😁
Yaa kim kazandı 😅

Günaydın kızlarrr 🌝 Dışarısı ne kadar soğuk ya, toroslara kar yağmış burada da 2 gündür don var. 😨
Arabanın camı donmuş, yol görünmüyor, ben akıllı da acelem var çabuk çözülsün diye su fışkırttım, suyu sıkar sıkmaz o da camda dondu 🙈 Ne biliyim ben sıcak iklim insanıyım :KK70:

Dünün raporunu atıyorum :KK43:

02.02.2023-7.Hafta--52.Gün--Yeni Liste-12.Gün

10:00-- 1 bardak ıhlamur

11:00--2 yumurta beyazından omlet+3 galeta +2 ceviz+10 badem+bol yeşillik+tarcınlı bir bardak süt+sekersiz çay
12:30-13:40 arası 1 saat 9 dk yürüyüş

14:00--1 elma+10 badem +2 ceviz

19:00-fırında karnıbahar+yarım kase yogurt +salata+turp

**bir porsıyon kadar kabak tatlısı+3 hosbes gofret

Kızlar akşama kadar super kacamaksız hallediyorum . ama akşamları yönetemiyorum.ilk zamnlarda kolaydı.şimdi evde mısafır var her aksam cayın yanına bıseyler oluyo ve ben tatlı krizlerine giriyorum. ALLAH sonumu hayr etsin. ama bu sefer hedefıme ulasamadım bılıyorum :KK43:yarın seansımda mahcup olacagım :KK43:

X