🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhabalar, beni de aranıza alır mısını ? :) Ben de diyet yapıyorum bugun 14. günümdeyim.
Hosgeldin kendini tanıtır misin☺️ yas boy kilo medeni durum, calisiyor musun nasıl bir diyet uyguluyorsun?

Konuda 1 hafta süreklilik sağlayanları tabloya ekliyoruz bilgin olsun🌸

Hosgeldin kendini tanıtır misin☺️ yas boy kilo medeni durum, calisiyor musun nasıl bir diyet uyguluyorsun?

Konuda 1 hafta süreklilik sağlayanları tabloya ekliyoruz bilgin olsun🌸
Hoşbuldum..35 yaşındayım. 1.63 boy,91.6 kilodayım. Diyete başladığımda 93 tüm. Sağlık problemlerinden dolayı zayıflamam şart oldu . Diyetisyenle çalışmaya başladım. Hergün yediklerimi not alıyorum sizlerle de paylaşırım. Evliyim.Kamu kurumunda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Diyetim 11:00 -19:00 arası iki ana öğün 2 ara ara öğün olacak şekilde verildi. Hepimize bol eksiler diliyorum .

Dünün Raporunu Aşağıda Paylaşıyorum :
25.12.2022- 2.Hafta- 13.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00 -- filtre kahve
10:45--1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazindan menemen+bol yesillik+3 ceviz+cay

14:30 --1. ara ogun: ELma+10 badem+10findik
16:30 -- 2.Araögun --Türk kahvesi +soda+2 hurma
18:30--Fırında karnıbahar+unsuz mantar çorbası++1 Kase Yoğurt+ bol kış salatasi
Akşam :2 mil leslie yaptım..
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.

Hoşbuldum..35 yaşındayım. 1.63 boy,91.6 kilodayım. Diyete başladığımda 93 tüm. Sağlık problemlerinden dolayı zayıflamam şart oldu . Diyetisyenle çalışmaya başladım. Hergün yediklerimi not alıyorum sizlerle de paylaşırım. Evliyim.Kamu kurumunda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Diyetim 11:00 -19:00 arası iki ana öğün 2 ara ara öğün olacak şekilde verildi. Hepimize bol eksiler diliyorum .
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok kpssye hazırlanıyorum gıda mühendisiyim (Allahim darısı başıma bir gün ben de kamu kurumunda çalışıyorum demek istiyorum çok amin😁)

Hadi bakalım başarılar azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor beraber basaricaz insallah🤩
Dünün Raporunu Aşağıda Paylaşıyorum :
25.12.2022- 2.Hafta- 13.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00 -- filtre kahve
10:45--1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazindan menemen+bol yesillik+3 ceviz+cay

14:30 --1. ara ogun: ELma+10 badem+10findik
16:30 -- 2.Araögun --Türk kahvesi +soda+2 hurma
18:30--Fırında karnıbahar+unsuz mantar çorbası++1 Kase Yoğurt+ bol kış salatasi
Akşam :2 mil leslie yaptım..
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.
Menü çok güzel öncelikle 💚
Detoks suyunu nasıl hazirliyorsun?

Leslieyi ben de çok severim bi ara çok yapıyordum sağlam sıkılastiriyor gerçekten. Bu aralar uzak kaldık kendisiyle 😬

İlk tartıya kadar sabır civcivim, bu sefer yıkılmak yok 💪
Vukuat yok di mi şimdiye kadar, sen ses vermeyince acayip şeyler olabilir 😨

Aramıza hoşgeldiniz 🌸
Bende 33 yaşındayım, evliyim, evde işçi işte işçi bazen de öğrenci 🙈 Kilom 75, hedef 56. Bir çok ortak noktamız var gibi 😊

Hoşgeldin Hemdemimm ❤❤❤
İnceleme bittiyse direkt dal 😍
Arada heyecan şart, ilişkiyi canlı tutmak lazım 😅
hosbuldum🙋‍♀️. bol eksiler hepimize
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok. Ben de ev hanımı öğrenci arasındayım 🙃 memnun oldum🥰

Hosgeldin aslimm🥰
Canim istersen sen cumartesi tartil sorun olmaz❤️
Hedefin neydi balım bir de onu söyleyiver☺️
bende memnum oldum 🤗hosbuldum

Düzenimiz bi otursun katılacak kişiler netlessin de kendi aramızda ufak çaplı yarışmalar düzenleyelim 🌸 enerji_kusagi enerji_kusagi

Öyle bi enerji aldım herkes azimli kararlı görünüyor 😁 kan gövdeyi götürsün :rolleyes:
yarışma bence de güzel fikir. Daha çok motive edebilir :)

insallah canim. allah butun emek verenleri emeklerini bosa cikarmasin. sende ogrenciyim demissin neye hazirlaniyon
Amin amin 🤲
Ben de kpssye hazırlanıyorum canim
İnşALLAH istediğin kuruma yerleşirsin :) ben 2013 te atandım 10. yılımı dolduruyorum yaşlıyım baya :)benim iki oglum var .Biri 7 yaşında biri 16 aylık.
Ayy inşallah🤲
Estağfurullah 💚
Maşallah taze annesin sen o zaman☺️

napıyorsun canım
Şükür canım, iyiyim. Bu yıl birinci sınıf okutuyorum. Çok yorulunca formu biraz ihmal ettim. 😔 sen nasılsın güzel kekim?
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok. Ben de ev hanımı öğrenci arasındayım 🙃 memnun oldum🥰

Hosgeldin aslimm🥰
Canim istersen sen cumartesi tartil sorun olmaz❤️
Hedefin neydi balım bir de onu söyleyiver☺️
yaaaa çok sevindim Civcivim. ❤️ yakın hedef 68 uzak hedef 62 olsun 😉

X