🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ben de civciv 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok memnun oldum🥰
tamam yarin tartilinca gecici listeye eklerim💚

Ayy çok heyecanli bana noluyorsa🤣
cok sevindim canim bakalim neleri degistirecek😍

Afiyet olsun canım Başlangıç için menun çok cok iyi bence😍
Hedefine ulaşman çok uzun sürmeyecek gibi duruyor ☺️
Teşekkür ederim inşallah böyle devam ederim bikaç kilo versem hevesim daha da artçak inşallah cuma gününe kadar iyi bi sonuç alırım sabah 67.4 çıktım
İnsALLAH sizler daha iyi verirsiniz:KK66: motivasyon ara ara dustu ama buradaki arkadaslarla olmak bana cok iyi geldi:)hem diyetisyene mahcup olurum hem de kızlara diye iki kez kontrol ettim yediklerimi:)

Civcivim bende de hem heyecan hem korku var :KK70: Bakalim insALLAH başarabilirim. Eger uyarsan 2 hafta da 4 kilo vermeni bekliyorum dedi:) bakalim verebilirsem anlimdan öpeceğim 😄
Ne güzel daha ciddi tabi diyetisyenle devam etmek
Tek başına başarmak daha zor ya diyet yapan arkadaşlar her zaman en büyükyardımcı o yüzden bende burdayım tek başıma olmadı bi türlü kaç kere denedim yok bozdum hep
Menunuz cok iyi afiyet olsun:)
Teşekkür ederim sizede 😊
Civcivim ara ara oluyor ama hızlıca toparlariz :)

Allah bagislasin evlatlarinizi:) benim de 2 oglum var :) Rabbim.tum evlatlarımızı korusun🌸
Aminn kaç yaşlarındalar
Ah hayallerim , tebrik ederim.

Çok teşekkür ederim canım 🙏🏻 çok şükür bitti. ❤️

teşekkür ederim Civcivim. Sonunda beklediğime kavuştum. Umarım yavaş yavaş geçer tatil 🤲🏻 Civcivim şükür iyiiym ama totom hala acıyor 🙃 ama buna şükür.

Wuuuuu :KK9:

Sizde mi 1 siniz ☺️😍

evet Hemdemim nazara da gelmiş olma ihtimalim çok fazla. Bugünlerde çok olumlu şeyler yaşamıyorum. Bu hafta İStAnbuL a ailemin yanına gideceğim. Babama kendimi bir güzel okutacağım 🤭 ki döneme bomba gibi başlayayım. ❤️🙏🏻 şu an iyiyim çok şükür. Tek istediğim tatilin yavaş geçmesi. Çünkü dinlenmeye çokkkkkk ihtiyacım var.

Tebrik ederim Hümacığım :KK9:

muhteşem :KK9: Tebrik ederim

tebrikler :KK9:kilomuz birbirine çok yakın. ❤️ sizin boyunuz ve hedefiniz kaçtı?

Tebriklerrrr :KK9:

hemdemimmmmmm süpersinnnnn :KK9:

sağlık olsun bir tanem. Umudumuzu kırmak yok. 💪🏻

hoş geldin adaşım 🌼
Hoşbuldumm:KK68:

Teşekkür ederim inşallah böyle devam ederim bikaç kilo versem hevesim daha da artçak inşallah cuma gününe kadar iyi bi sonuç alırım sabah 67.4 çıktım

Ne güzel daha ciddi tabi diyetisyenle devam etmek
Tek başına başarmak daha zor ya diyet yapan arkadaşlar her zaman en büyükyardımcı o yüzden bende burdayım tek başıma olmadı bi türlü kaç kere denedim yok bozdum hep

Teşekkür ederim sizede 😊

Aminn kaç yaşlarındalar

Hoşbuldumm:KK68:
Büyük oglum 7 yasinda kucuk oglum 17 aylik:)

Mutlu Pazarlar Canlarım

Sonunda geldim. İlk öncelikle kilo bildirimimi yapayım.

14 Ocak 74.900

21 Ocak 74.550

Fark : - 350 gram

En son yazdığım gün akşam gelirim dedim ama bir türlü gelemedim. Bu hafta karne, karne süsleri, karne hediyeleri yok sınıf panosu vs derken kendime yine yetişemedim. Ama sonunda bitti çok şükür. Çokkkkk mutluyum :halay:

Umarım herkes iyidir. Eki Görüntüle 3195480 Eki Görüntüle 3195482

Eki Görüntüle 3195483 Eki Görüntüle 3195484 Eki Görüntüle 3195486 Eki Görüntüle 3195490 Eki Görüntüle 3195492
Hemdemimm, bunlar ne kadar güzel böyle, ellerine sağlık 😍 Yeniden okuyasım geldi ama öğretmenim senin gibi tatlı olmalı ❤
Bizim zamanımızda hiç böyle şeyler yoktu, kuru kuru okuttular bizi ya, yeni nesil ne kadar şanslı, inşaallah bunun değerini anlarlar :)))

Kızlar dün yazamadım.dunun menüsü ile geldim
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefik çörekotu yağı ve bal
Öğlen 12:00 iki dilim karakılçık ekmeği ve tahin pekmez.
Öğlen 14:00 türk kahvesi
Akşam 20:00 balık patates ve yeşillik salatası. Kızlar dun alışveriş yapmaktan eve geç geldik. Diyetimi bozmak istemedigim için eve geldik ve mide fesadi yaşadım geç yiyince geç yemeyecegim bir daha. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum ♥️

Allah bağışlasın sağlıklı ömürleri olsun inşallah
Benimde büyük 5 buçuk yaşında küçük 20 aylık
Senin yaşın Civcivime, çocuklarının yaşı Lisbetime, ismin AslıÖğretmenime,... maşaallah herkesle bir ortak noktan çıktı :)))
Bakalım seninle ben nereden ortak çıkacağız :)))

Kızlar dün yazamadım.dunun menüsü ile geldim
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefik çörekotu yağı ve bal
Öğlen 12:00 iki dilim karakılçık ekmeği ve tahin pekmez.
Öğlen 14:00 türk kahvesi
Akşam 20:00 balık patates ve yeşillik salatası. Kızlar dun alışveriş yapmaktan eve geç geldik. Diyetimi bozmak istemedigim için eve geldik ve mide fesadi yaşadım geç yiyince geç yemeyecegim bir daha. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum ♥️
Afiyet olsun canım, sıfır yağı görene kadar devam :))

Valla bugün bende senin gibi dışarılarda dolaşmaktan akşama kadar bir şey yiyemedim, ha birazdan dönerim ha az sonra dönerim diye diye akşamı buldum. Uzun süreceğini bilsem bir çaresine bakardım, plan dışı olunca 😤

biraz uyudum dinlendim. kalkınca gittim listemde olanlari aldim geldim ve kahvaltıyla basladim🥰🥰
Lisbetim taa Cumadan beri sana bir hayırlı yolculuklar dileyeyim, arkandan su dökeyim diyordum denk gelmedi gitti, siteye bir girdim ki çoktannn gitmişsin, dolabı kolaçan etmişsin, yatıp kalkmışsın :))) Günaydın diyim 😘 Afiyet olsun balım, iyi eğlenceler :)

Allah bağışlasın sağlıklı ömürleri olsun inşallah
Benimde büyük 5 buçuk yaşında küçük 20 aylık
Cumle evlatları Rabbim bagislasin❤❤
Allah bağışlasın Lisbetim, ömürleri uzun sağlıkları yerinde olsun 🙏 tüm evlatları inşaallah🙏
Amin balim Allah razi olsun❤❤
Lisbetim taa Cumadan beri sana bir hayırlı yolculuklar dileyeyim, arkandan su dökeyim diyordum denk gelmedi gitti, siteye bir girdim ki çoktannn gitmişsin, dolabı kolaçan etmişsin, yatıp kalkmışsın :))) Günaydın diyim 😘 Afiyet olsun balım, iyi eğlenceler :)
Tesekkur ederim canim . hayirli aksamlar diliyorum ben de :)

Gunun menüsünü atiyorum:)
yeni listenin ilk gunu:
08:00--filtre kahve
13:00-- 2 yumurta beyazi+kaşar peynir+yeşil salata+2 ceviz+5 Badem+3 karabugday patlagi
15:00--1 bardak ıhlamur
16:00-- 1 kase yogurt +15 badem+pulbiber +nane
17:00-- filtre kahve
19:00--buyuk kase sebze corbasi+5 kasik et kavurma+4 kasik siyez bulgurdan pilav+yarim kase yogurt
Aksam ıhlamur ve şekersiz cay içeceğim insALLAH:)

Aslıcım merhaba, aramıza hoşgeldin 😊
Çocuklarınızı Allah bağışlasın 🙏
Hoşbuldumm teşekkür ederim😊
Senin yaşın Civcivime, çocuklarının yaşı Lisbetime, ismin AslıÖğretmenime,... maşaallah herkesle bir ortak noktan çıktı :)))
Bakalım seninle ben nereden ortak çıkacağız :)))
Evett çok seviniyorum ortak noktalar olmadan konuşmadan diyet arkadaşlığı çok uzun soluklu olmuyo belki sizinle aynı şehirden çıkarız 😂

evet 2. gün menüsünü de kapattım

sabah uyanınca sade nescafe
kahvaltıda 2 yumurtadan peynirli omlet, 1 domates 1 acı biber, şekersiz çay, 1 dilim ekmek
arada duble sade türk kahvesi
akşam 4 tane köfte 1 kase mayonezsiz rus salatası
suyun hesabını kaçırdım ama 2 ltreden az içmemişimdir
3.532 adım atmışım spor yapçaktım ama vakit kalmadı
:KK52:

X