🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Selam kizlar. Bu adimsayar beni deli edecek. Yine gitti tüm adımlar. 3 market dolasmistik cocuklarla+gidis gelis. Artı 3.000 lik rahat olmam lazimdi. Elde var sıfır . Dur bu mesaj iyi oldu, aynisini zayiflama yarismasi grubuna da ekliyim. 😃 Güler misin aglar misin ya, saymiyosun, bari sıfirlama be kardesim:KK70::KK70:
Pahali adimsayarim kayboldu diye, ucuz almistim, telafi olsun diye. Baslarim telafiye. Siparis vericem yine:KK34:

Bugün hava serindi yürüyüşe cikmadim üşendim çıksam mı ki. Ya da evde leslie yapiyim bisiklet sureyim

Ya site sürekli donuyor sizde de öyle mi? Sinir oldum cok zor yaziyorum
Ben de az önce baska bi seye sinir oldugumu yazmistim 😃 siteye pek girmedim. Donmadı.

Selam kizlar. Bu adimsayar beni deli edecek. Yine gitti tüm adımlar. 3 market dolasmistik cocuklarla+gidis gelis. Artı 3.000 lik rahat olmam lazimdi. Elde var sıfır . Dur bu mesaj iyi oldu, aynisini zayiflama yarismasi grubuna da ekliyim. 😃 Güler misin aglar misin ya, saymiyosun, bari sıfirlama be kardesim:KK70::KK70:
Pahali adimsayarim kayboldu diye, ucuz almistim, telafi olsun diye. Baslarim telafiye. Siparis vericem yine:KK34:
Bileklik mi saat mi tel mi sayıyor canim?

Kızlar yulaf aldim tarifiniz varsa alirim💚

Ya aslında muzla pisirileni seviyorum ama kahvaltıda icimi bayiyor..
Hayirli olsun :)) ben kafama göre; yulaf, biraz bitter, süt, bazen de bal ekliyorum. İkinci kullanim seklim de, sütün icinde pisiriyorum, lezzetli oluyor. Nette yulaf tost var, tost makinesinde, doyurucu oluyormus ama daha deneyemedim.

Hayirli olsun :)) ben kafama göre; yulaf, biraz bitter, süt, bazen de bal ekliyorum. İkinci kullanim seklim de, sütün icinde pisiriyorum, lezzetli oluyor. Nette yulaf tost var, tost makinesinde, doyurucu oluyormus ama daha deneyemedim.
Evet o tostu ben de sürekli goruyorm ama hic denemedim😊

Kızlar yulaf aldim tarifiniz varsa alirim💚

Ya aslında muzla pisirileni seviyorum ama kahvaltıda icimi bayiyor..
2 yk yulaf
1 su bardağı süt
Yarım muz
1 çk tarçın
1 çk zerdeçal
1 çk kaka
2 ceviz
Bu tarif benim favorim

09 Ocak Pazartesi
Sabah 08.00
4 yk yoğurt
1 tk yulaf
Yarım elma
1 çk tarçın
Ara 11.00 2 gün kurusu
Öğle 13.00 4 yk tavuk sote 1 kase cacık
Ara 15. 35 1 avuç fındık
Akşam 17.30 1 kase yayla çorbası yeşil salata
Gece 21.00 1 elma

Spor 10. 000 adım yürüyüş + 40 dk powerplate

İyi aksamlar kizlar
Adımsayarim sorunlu,olmadi maalesef
Screenshot_2023-01-09-22-27-09-86_37eed5a88ae98ecc4c66be265b1fc7cf.jpg

Bugünkü menüm kızlar ♥️
  • sabah greyfurt suyu
  • öğlen 2adet incir 3adet sarımsak yuttum
  • akşam 4yemek kaşığı patlıcan ve 4 5 kaşık pilav yanına turşu.
Bugün kafamdan hacamat oldum uyku ile uyanıklık arasındayım yinede yazmak istedim adimima bakıyorum 1032 adım çok az ama bu kadar olmuş bol bol su içtim herkese bol yagyakmali bir hafta diliyorum beybiler,♥️

Ya
Bugünkü menüm kızlar ♥️
  • sabah greyfurt suyu
Bugün kafamdan hacamat oldum uyku ile uyanıklık arasındayım yinede yazmak istedim adimima bakıyorum 1032 adım çok az ama bu kadar olmuş bol bol su içtim herkese bol yagyakmali bir hafta diliyorum beybiler,♥️
Ya az değil mi nasıl duruyorsunuz bana da öğretin 🥹

2 yk yulaf
1 su bardağı süt
Yarım muz
1 çk tarçın
1 çk zerdeçal
1 çk kaka
2 ceviz
Bu tarif benim favorim
Teşekkürler canım deniyim🤩
09 Ocak Pazartesi
Sabah 08.00
4 yk yoğurt
1 tk yulaf
Yarım elma
1 çk tarçın
Ara 11.00 2 gün kurusu
Öğle 13.00 4 yk tavuk sote 1 kase cacık
Ara 15. 35 1 avuç fındık
Akşam 17.30 1 kase yayla çorbası yeşil salata
Gece 21.00 1 elma

Spor 10. 000 adım yürüyüş + 40 dk powerplate
Afiyet olsun canim💚
Akşamları bir şey yemeden nasıl duruyorsunuz öğrenmeye geldim 😅
Hosglediniz aslında akşamları aç durmak zorunda değilsiniz ara öğün olarak yogurt, süt, meyve falan yiyebilirsiniz.
Ben mesela aralıklı oruç yaptığım icin ac uyumayi tercih ediyorum. Tabi zor oluyor ama mücadele ediyorum😁
Çok dayanamazsam yazdiklarimdan yiyorum.
İyi aksamlar kizlar
Adımsayarim sorunlu,olmadi maalesefEki Görüntüle 3189158
Afiyet olsun canim💚
Bugünkü menüm kızlar ♥️
  • sabah greyfurt suyu
Afiyet olsun canım💚
Zaten az yiyorsun canim bir de çok hareket etsen zaten zor olabilir bence senin için

X