🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Vaavv çok iyi spor yapamadigin gunlerin acısı cikacak belli oldu

Hadi hayırlı olsun
Ben bugünü temizliğe ayırdım çok yoruldum sanirim yurumucem ama belli olmaz belki aksam halim olursa cikarim
Allah kolaylık versin canim. ben de tüm tüm evi temizledim . bugun mutfak gunum yemek falan yapmam lazim hafta ici icin .

Sağ ol canım sana da kolay gelsin halletmissindir artık zaten biraz gec oldu benim cevap

Yazma istersen canım yarın sil baştan baslarsin pazartesi ilklerin günü
Peki yazmıyorum öyleyse ama kaçamak olarak 2 dilim ekmek ve fırında patates yedim çünkü dün misafirlikte bişeyler yemek zorunda kaldım. Bugün çok kötü bir haber aldım başta onun siniriyle oturup yedim sonra iş arkadaşım arayıp ya o kadsr da kötü değilmiş Vega diyince boşa gitti kaçamak ne güzel üzülüp yemiş olacaktım

İyi Geceler Ballarım

7 Ocak Menü Ve Spor Bildirimi

11.30 1 yumurta, 1 domates, kk kadar peynir, 5 zeytin, 1 portakal

19.00 Fırında balık, salata ve üç çatal kuymak

2 litre su

8171 Adım

8 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

10.00 1 yumurta, 1 kk kadar peynir, 1 domates, 1 salatalık, 4 zeytin, 1 muz, 1 portakal

17.00 5 yk kısır, 1 kase yoğurt, 2 küçük hamur kızartması (pişi) . 1 domates

2 litre su

7000 adım

Hos bulduk. Onceden benim konuma yazmistiniz, hatta gecenler de sizi etiketledim,eski nicki hatirlatarak. Gozden kacti galiba "azimle ciktiginiz yolda, bolca basarilar" gibi yaznistiniz eski nickler:Boza ve 19Temmuzda69um
bende uzun zamandır foruma girememiştim. Etiket o arada kaynamış olabilir. Boza yı hatırladım attığım mesajı unutmamanız büyük incelik. O zaman yeniden hoş geldiniz aramıza
Açılınnn, açılın, elektrik trafonuz geldi

Enerjisi düşük olanlar çıplak elle bana dokunun

Ohh, canım sen spora mı başladın düzeldin mi bakim sen
en sevdiğim geliyorum tokunmak için

8 Aralık menüm
Sabah 11:00 greyfurt suyu
Öğlen 14:00 türk kahvesi ve iki adet incir
Akşam 18:30 yumurtalı ıspanak yanına yogurt ve sabahtan kalan çok az patates salatası.
Akşam 20:00 yeşil çay
Menüm bu kadardı. Herkese hayırlı akşamlar bugün misafirim vardı neler hazırladım neler ama bir tane bile alamadim buraya bırakıyorum görselini nasıl bir eziyet gördüğümü anlayın...

Eklentiler

• IMG20230108111334.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 36
Tebrik ediyorum, helal olsun diyorum ve o iradeden ben de istiyorum

+1 bugün ben de kaçamak yaptım ve yazmıyorum.
Yeme bozukluğu olan bu insana nefis pişiler yaptılar bugün
Sanırım ben insanlara HAYIR demeyi bilmiyorum
Kızlar üzülmeyin biz pazar diye bir gunun varlığını unutalım bence bugün hiç yaşanmadı ya da yaşandı bitti saygisizca
Ben de akşam biraz cozuttum maalesef...

İnşallah hafta içi telafi edebiliriz.
Farkettim de ben haftasonlari ipin ucunu kaçırıyorum hafta içi iyiyim ama.. Önümüzdeki hafta sonu daha dikkat etcem.

Bu hafta sıkı tutalım cuma üzülmeyelim
Afiyet olsun canım maşallah güzel masa hakkaten helal olsun irade budur

Evet iradeliyim şişliğin gitti mi peki canım senin nasıl gidiyor kaçamaklar dışında

Evet iradeliyim şişliğin gitti mi peki canım senin nasıl gidiyor kaçamaklar dışında
Valla canım hic anlamadim bu şişliği zaten ben. Eskiden bu kadar yiyince aşırı hafif hissederdim bu sefer oyle olmadi. 1 2 güne regl bitsin öyle anlicam.
Ama sonradan lavaboya fazla çıkamadığımı farkettim onun da etkisi var muhtemelen. Bagirsaklarim tembel benim biraz oldum olası öyleydi.. Bu hafta rezene falan iceyim.

Çok teşekkürler, yeniden hoş bulduk o zaman
Afiyet olsun. Wasaları kim yedi?

İyi geceler kızlar;

8 OCAK
KAHVALTI (14:10
)
25 gram havuç
98 gram salatalık
41 gram hindi füme
46 gram muz
1 adet wasa
11 gram çiğ iç fındık
15 gram maydanoz
102 gram Ezine tam yağlı-olgunlaştırilmış
44 gram mandalina

İKİNCİ ÖĞÜN
120 gramlik paket hazır salata acı mix
1 y.k zeytinyağı
198 gram Haşl pancar
19 gram mayonez
90 gram ev yap.yoğurt
107 gram kasap köfte
1 wasa

ANA ÖĞÜN DIŞI
9 gram ceviz içi
58 gram elma

TOPLAM KALORİ
1.448

SU
2.580

ADIM
6.018

Evet bitkisel çaylar da yardımcı olur bağırsaklara tabi sürekli icmek bagirsagin florasanini bozarmis ama kuru kayisi filan iyi olur .

Afiyet olsun canım
Günaydın
Ballarım

Güzel bir hafta diliyorum.
Geçen hafta sporda hedefim 50.000 adımdı. Sanırım başardım

61.261 adım

Eki Görüntüle 3188737

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…