🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Dünün Raporunu Atıyorum :)

08.01.2023- 4.Hafta- 27.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazi+bol salata+3 ceviz +10 badem+4 grissini
13:00-14:00 arası 1 saat yürüyüş
Yürüyüş sonrası yeşilçay

15:00--2 mandalina+10 Fındık+10 Badem
17:00-- sade soda+sade kahve+3 kayısı

19:00--8-10 kaşık taze fasulye+1 kase sogan corbası+1 kase yogurt+bol kıs salatası

Dünün Raporunu Atıyorum :)

08.01.2023- 4.Hafta- 27.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazi+bol salata+3 ceviz +10 badem+4 grissini
13:00-14:00 arası 1 saat yürüyüş
Yürüyüş sonrası yeşilçay

15:00--2 mandalina+10 Fındık+10 Badem
17:00-- sade soda+sade kahve+3 kayısı

19:00--8-10 kaşık taze fasulye+1 kase sogan corbası+1 kase yogurt+bol kıs salatası
Afiyet olsun canim ben de senin menülerinden kopya cekeyim ne yapacagimi sasirdim kahvalti ayri yemek ayri dusun dusun😁

Dün ben de fasulye yaptim😂

Afiyet olsun canim ben de senin menülerinden kopya cekeyim ne yapacagimi sasirdim kahvalti ayri yemek ayri dusun dusun😁

Dün ben de fasulye yaptim😂
Ben de sizlerden fikir alıyorum canım menu paylasmak iyi oluyor. benim biraz rutıne döndü artık yemek işi hep aynı seylerin etrafında dönüyorum gibi geliyor.Yiyebildiklerim sınırlı olunca idare etmeye çalışıyorum . Bugun et günüm tavuk sote salata brokoli salatası yiyeceğim inşALLAH:)

L LADY VEGA canım bir sey sorcam. Yanlış hatirlamiyorsam gecenlerde leslie yapmak bi süre sonra vücutta aliskanlik yapiyor gibi bir sey demistin.
Ben 12 kilo verdiğim dönemde son kilolarda leslieyi birakip baska sporlara yönelmiştim ve gerçekten de dediğin şeyi yaşamıştım sanki.

Nedeni ne ki bunun biliyor musun🤔

Ben de sizlerden fikir alıyorum canım menu paylasmak iyi oluyor. benim biraz rutıne döndü artık yemek işi hep aynı seylerin etrafında dönüyorum gibi geliyor.Yiyebildiklerim sınırlı olunca idare etmeye çalışıyorum . Bugun et günüm tavuk sote salata brokoli salatası yiyeceğim inşALLAH:)
Afiyet olsun simdiden canım 🤗
Benim dunku yemekler var onları yeriz. De makarnayi fazla yapmışım yesem yemek istemiyorum bugün. yemesem atilacak onu düşünüyorum
2 kişi olunca bi turlu tutturamiyorum yemek miktarını mutlaka kaliyor😂

Enerjicigim bi turlu tam toparlayamıyorum ama surekli ayaktayım. dedim bu durumda yuruyus de yapabilirim😄😄 burun akıntısı ve sabahları bogaz agrisi devam ediyo ama kronik gibi bisey oldu bu.spor yapmasam da nerdeyse 10 gundur ayni🤗
Balım biliyorsun senin peşin sıra bende hasta olmuştum, benimde biraz uzun sürecek gibiydi, bir düzeliyor gibi oluyor tekrar başa sarıyor gibiydi. Özellikle akşamları aksırık tıksırık Allah ne verdiyse :KK1: Geçen hafta içi dahiliyeye gittim, doktora bi bakalım dedim ne var ne yok, kan tahlilleri yapıldı, biraz tiroid hormonum düşmüş, D vitaminim ise epey düşmüş. D vitamini vücut direnci ve bağışıklık için çok önemli malum. Haftada 2 gün içilecek D3 vitamini kapsülü verdi. Çarşamba-Perşembe birer tane içtim. Hastalığı atlattım şükür. Sabah uyanmamı da kolaylaştırdı. Halsizlik ve yorgunluğuma faydası olduğunu fark ettim. Yani hastalık çabuk atlatılamıyorsa, genel bir enerji düşüklüğü varsa kana baktırmakta fayda var. Hormonlar, vitaminler, minerallerde düşüklük/yükseklik olabilir. Beslenmende düzenli, her şey yolundaysa yorgunluktan da olabilir balım, bu kadar uzun süremesinin mutlaka bir sebebi olmalı. Bir an önce düzel :KK60:

Benim dunku yemekler var onları yeriz. De makarnayi fazla yapmışım yesem yemek istemiyorum bugün. yemesem atilacak onu düşünüyorum
Cömert civcivim benim 💛 sende benim gibi elini korkak alıştırmıyor bol bol yapıyorsun yemekleri :KK70:
Balım ilk fırsatta küçük bir tencere edin, tıka basa da yapsan ölçü az oluyor, ben ölçü sorununu öyle çözdüm, yoksa kendime engel olamayıp 2 x 3 kişilik yapıyorum her şeyi :))))

Teşekkür ederim canım :KK200:
Balım biliyorsun senin peşin sıra bende hasta olmuştum, benimde biraz uzun sürecek gibiydi, bir düzeliyor gibi oluyor tekrar başa sarıyor gibiydi. Özellikle akşamları aksırık tıksırık Allah ne verdiyse :KK1: Geçen hafta içi dahiliyeye gittim, doktora bi bakalım dedim ne var ne yok, kan tahlilleri yapıldı, biraz tiroid hormonum düşmüş, D vitaminim ise epey düşmüş. D vitamini vücut direnci ve bağışıklık için çok önemli malum. Haftada 2 gün içilecek D3 vitamini kapsülü verdi. Çarşamba-Perşembe birer tane içtim. Hastalığı atlattım şükür. Sabah uyanmamı da kolaylaştırdı. Halsizlik ve yorgunluğuma faydası olduğunu fark ettim. Yani hastalık çabuk atlatılamıyorsa, genel bir enerji düşüklüğü varsa kana baktırmakta fayda var. Hormonlar, vitaminler, minerallerde düşüklük/yükseklik olabilir. Beslenmende düzenli, her şey yolundaysa yorgunluktan da olabilir balım, bu kadar uzun süremesinin mutlaka bir sebebi olmalı. Bir an önce düzel :KK60:
Canımcım cok güzel bi noktaya parmak basmışsın . Benden de dıyetısyen d vıt sonucu falan ıstedı ama fırsatım olmamıstı. Bir baktırmakta da fayda var . Belki de ondan bu sürekli hastalık hali.

Peki yazmıyorum öyleyse ama kaçamak olarak 2 dilim ekmek ve fırında patates yedim çünkü dün misafirlikte bişeyler yemek zorunda kaldım. Bugün çok kötü bir haber aldım başta onun siniriyle oturup yedim sonra iş arkadaşım arayıp ya o kadsr da kötü değilmiş Vega diyince boşa gitti kaçamak ne güzel üzülüp yemiş olacaktım
+1 bugün ben de kaçamak yaptım ve yazmıyorum.
Yeme bozukluğu olan bu insana nefis pişiler yaptılar bugün:KK17:
Sanırım ben insanlara HAYIR demeyi bilmiyorum :KK14:
Bende daima ortamlara uyan bir şahıs olarak; geçen günkü tavuk günü, dünden önceki çiğköfte gününe nasıl uyduysam dünde kaçamak gününe muntazam uydum 😤
Sudansebepcim, ben 'hayır' diyorumda ne oluyor, Vegacım gibi bir hışımla yedim sinirden :KK42:
8 Aralık menüm
Sabah 11:00 greyfurt suyu
Öğlen 14:00 türk kahvesi ve iki adet incir
Akşam 18:30 yumurtalı ıspanak yanına yogurt ve sabahtan kalan çok az patates salatası.
Akşam 20:00 yeşil çay
Menüm bu kadardı. Herkese hayırlı akşamlar bugün misafirim vardı neler hazırladım neler ama bir tane bile alamadim 😂 buraya bırakıyorum görselini nasıl bir eziyet gördüğümü anlayın...
Afiyet olsun canım, sabrın için tebrik ediyorum seni 😍

8 Ocak Pazar Menüsü

09:00
3 badem, 3 fındık, 2 ceviz
1 paket form bisküvi, 3 zeytin
1 dilim dana salam, 1 dilim kaşar
2 yk lor, biraz yeşillik, 1tk harnup özü

10:00 1 duble Türk Kahvesi, sade

12:00 1/2 ayva

17:00 *
1/2 kutu ton balığı (60 gr,iyice süzülmüş)
2 hamburger ekmeği (70+70 gr), Marul
2 yk rus salatası, 5 zeytin, 2 dilim kaşar
180 ml portakal suyu

21:00 1 filtre kahve, 1/2 ayva

*Bu sandviçin 2.si çok gereksizdi, 1 taneyle zaten doymuştum, birisi o kadar sinir ettiki beni, yersem geçecekmiş gibi :olamaz: yürüyüş miktarını uzatarak telafi etmeye çalıştım 😟

Su 2,5 lt
Spor 16.631 adım

L LADY VEGA canım bir sey sorcam. Yanlış hatirlamiyorsam gecenlerde leslie yapmak bi süre sonra vücutta aliskanlik yapiyor gibi bir sey demistin.
Ben 12 kilo verdiğim dönemde son kilolarda leslieyi birakip baska sporlara yönelmiştim ve gerçekten de dediğin şeyi yaşamıştım sanki.

Nedeni ne ki bunun biliyor musun🤔
Sadece leslie değil yapılan tüm bedensel aktivitelere vücut alışıyor. Bu yüzden daha fazlasını daha fazlasını yapmanız lazım. Sonuçta biz spor salonlarına düzenli olarak giden sporcular değiliz.
Yürüyüş bile yapsak 1 gün yapıp 1 gün dinlenmemiz gerekiyor, leslie de öyle. İlla hareket olsun istiyorsanız her gün 1 gün leslie 1 gün yürüyüş gibi yapın.
Spora gidiyorum şuan ve orda bile pazartesi bacak çarşamba kalın cuma tüm vücut çalışıyoruz metabolizmayı rutine bindirmemek adına böyle

8 Ocak Pazar Menüsü

180 ml portakal suyu

*Bu sandviçin 2.si çok gereksizdi, 1 taneyle zaten doymuştum, birisi o kadar sinir ettiki beni, yersem geçecekmiş gibi :olamaz: yürüyüş miktarını uzatarak telafi etmeye çalıştım 😟

Su 2,5 lt
Spor 16.631 adım
Ay o kadar iyi anlıyorum ki seni🥺 spor yapmışsın çok iyi adım sayın yakmışsındır 🎉

Cömert civcivim benim 💛 sende benim gibi elini korkak alıştırmıyor bol bol yapıyorsun yemekleri :KK70:
Balım ilk fırsatta küçük bir tencere edin, tıka basa da yapsan ölçü az oluyor, ben ölçü sorununu öyle çözdüm, yoksa kendime engel olamayıp 2 x 3 kişilik yapıyorum her şeyi :))))
Haha kesin çözüm öyle yapayım bari balım:KK70:
8 Ocak Pazar Menüsü

180 ml portakal suyu

Su 2,5 lt
Spor 16.631 adım
Afiyet olsun balım yuruyus bayagi iyi yapmışsındır diye düşünüyorum 😚
Sadece leslie değil yapılan tüm bedensel aktivitelere vücut alışıyor. Bu yüzden daha fazlasını daha fazlasını yapmanız lazım. Sonuçta biz spor salonlarına düzenli olarak giden sporcular değiliz.
Yürüyüş bile yapsak 1 gün yapıp 1 gün dinlenmemiz gerekiyor, leslie de öyle. İlla hareket olsun istiyorsanız her gün 1 gün leslie 1 gün yürüyüş gibi yapın.
Spora gidiyorum şuan ve orda bile pazartesi bacak çarşamba kalın cuma tüm vücut çalışıyoruz metabolizmayı rutine bindirmemek adına böyle
Haklısın canm dogru. Ben de pilatesle donusumlu yapiyim en iyisi. yuruyus maalesef Kalıcı olamıyor ben de isim cikiyor bisey oluyor yuruyemeyebiliyorum.

Bende daima ortamlara uyan bir şahıs olarak; geçen günkü tavuk günü, dünden önceki çiğköfte gününe nasıl uyduysam dünde kaçamak gününe muntazam uydum 😤
Sudansebepcim, ben 'hayır' diyorumda ne oluyor, Vegacım gibi bir hışımla yedim sinirden :KK42:

Afiyet olsun canım, sabrın için tebrik ediyorum seni 😍
Ben de diyorum, neden eski menuyu alintilamis 😃8 Aralik yazildigini yeni farkettim. Humakaser Humakaser 😉yanlislik olmuş.

9 Ocak Pazartesi Menum
Kahvaltı öncesi limonlu su
Sabah 10.30 2 dilim peynir, zeytin, 2 kilbiber, maydanoz, 1 grissini, şekersiz çay

Ara 14.00 Türk kahvesi, 1 kuru kayısı, 2 ceviz
Ara 16.00 nescafe(ya bunu icmicektim aşırı tatlı krizi tuttu azcık şeker katıp ictim)

Akşam 17.15 4 kaşık domatesli makarna, 3 kaşık yoğurt, 2 kaşık taze fasulye

Spor; henüz yapmadım akşam yazarim
Su; 2 litre

X