🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Saricivcivcikcik
FitVenus
A Alyasena
bnnu
G gibivegibi
H Hayaldebaris
Otuken
suspushanimcim
D Denizkadarderin
Ballı lokmalarım yarın spor yarısına başlıyoruz :)
Menulerin altına beni etiketleyerek puanlarınızı yazabilir misiniz? Liste düzenleyip sıralamayı belirleyeceğiz :)
Cuma günü kilo yüzdeleri de yarıştıracağız bilgiiz olsun :)

İlk sayfada puan tablosu var ama aşagıya da bırakıyorum

SPOR PUANLAMALARI🏋

1 adım====================0.035 puan
Örnegin 5200 adim; 5200×0.035
İp atlama (1 tane) =========== 1 puan
İpsiz ip atlama (4 tane) ====== 1 puan
Yavaş yürüyüş==============1 puan
Orta tempo yürüyüş (dk) ======= 3 puan
Hızlı tempolu yürüyüş (dk) ===== 5 puan
Serbest dans (dk) ============ 1 puan
Normal yüzme (dk) =========== 4 puan
Yoga (dk) ================== 2 puan
Squat, mekik, şinav (2 tane) ==== 1 puan
Plank (1 sn) ================= 1puan
Kondüsyon bisikleti (dk) ======= 2 puan
Normal bisiklet (dk) =========== 3puan
Leslie (dk) ================== 5 puan
Leslie boosted ve fast(dk)=======8 puan
Bantta yürüyüş (dk) =========== 5 puan
Plates,bölgesel,aletli gym (dk) === 8 puan
Zumba (dk) ================== 5 puan
Hitt cardio (dk) =============== 8 puan
Aralıksız koşu (dk) ============ 8 puan
Aralıksız tempolu yüzme (dk) ==== 8 puan
Eliptik (dk) ================== 8 puan
Tibet Hareketleri(her hareket)====1 puan
Temizlik (dk)================1 puan
Jillan 1 (dk) ==================8 puan
Jillian 2 (dk) ==================10 puan

Yarış dediysek çok da şey yapmayın yanı cok canınız çekerse arada kaçamak yapıp baklavalar sütlaçlar yeyin yani bişey olmaz

Ay hadi bakalım sıvayın kolları yarın temizlik yapıyım arkasına da Leslie bacımı da yapıştırırm akşamına ohhh siz görün bakalım
Ayy benim de yapmam lazım.. aynı senin gibi bi planım var yarın icin
Ya da temizlik+bisiklet kombinasyonu
Offf Leslie cardio sayılıyor mu hojam
Sayılmaz olur muuu kötü kardiyolar ona kurban olsun

Ellerine sağlık balım
Buzluktaki katmeri hala yemedim bakışıp bakışıp koltuğuna geri dönüyorum
Bu saatten sonra hiç yemem

balım lütfen yorma kendini. yeni toparlıyosun. öyle temi,zlik sonrası leslie falan kıyamam sana :) güzel güzel dinlen :)
Kınım kınım kınıyorum bu sözleri
Asıl ben sene kıyamam ayagin da rahatsızmış doktor zorlama demiş demediyse de ben uydurdum bence yürüyüşe bi son ver artık. Fazla yürüyorsun.

Maşallah süper çok iyi vermişsiniz. Ya şu sizde azmin dörtte biri ben de olsa bi 5 6 kilo versem yetecek bana
idealkilonuza yakınsanız böyle kolay veremeyebilirsiniz. ben cok uzaktım.tabiki emek ,sabır ve nefis savaşı var. ama ideal kiloya yaklaştıkca gram gram gidiyo oyle olunca azim falan işe yaramıyor. motivasyon gidiyor. yani böyle hissetmeniz normaldir belki.saglıklı beslenmeyle ve sporla hedeflernize ulaşırız inşALLAH
Merhaba Hoşgeldiniz. ben lisbeth.35 yaşında 2 çoçuk annesi ,çalışan bir kadınım. yaklaşık 5 aydır diyet ve sporla ugrasıyorum . burda arkadaşlarla çok yol aldık birlikte.inşALLAH size de iyi geliriz . Tekrar Hoşgeldiniz
Ay hadi bakalım sıvayın kolları yarın temizlik yapıyım arkasına da Leslie bacımı da yapıştırırm akşamına ohhh siz görün bakalım
sudanım sebebim demeyin ya böyle şeyler kendinizi yormayın bu kadar

Ellerine sağlık balım
Buzluktaki katmeri hala yemedim bakışıp bakışıp koltuğuna geri dönüyorum
Bu saatten sonra hiç yemem
balım şaka bi yana helal olsun. ramazanda da güllaç yememiştin. önünde saygıyla eğiliyorum. ama baktın çok canın istiyo ısıtıver de ye. aklında duracagına midende dursun demişler
Kınım kınım kınıyorum bu sözleri
Asıl ben sene kıyamam ayagin da rahatsızmış doktor zorlama demiş demediyse de ben uydurdum bence yürüyüşe bi son ver artık. Fazla yürüyorsun.
ben de kendimi kınadım balım odaya tek basıma gidip yüzüm kızarana kadar bekleyip gelicem çok incesin benim iyiliğimi düşünüyosun ama yürüdükçe ayagım açılıyor kuzum

balım şaka bi yana helal olsun. ramazanda da güllaç yememiştin. önünde saygıyla eğiliyorum. ama baktın çok canın istiyo ısıtıver de ye. aklında duracagına midende dursun demişler
Ya varya annem başıma bela etti onu da biz diyetteyiz diyorum al buzluğa at diye tutusturuyo elime eşime yediriyim ben onu en iyisi. O kaçamak yapsa bile eksi geliyor hep erkek metabolizması işte
ben de kendimi kınadım balım odaya tek basıma gidip yüzüm kızarana kadar bekleyip gelicem çok incesin benim iyiliğimi düşünüyosun ama yürüdükçe ayagım açılıyor kuzum
Allah seni napmasın tek ayak üstünde bekle bari sucun buyuk

bişey dicem size valla bana bişey oldu sanki tekrar diyet ve spor perileri geldi bana bugun hakkaten bi tükenmişlik yaşıyodum . ama Civcivim bi yarış dedi benim gözlere bi ışıltı geldi hafta sonunu bi atlatayım pazartesiden sonrası tufan(İnşALLAH) ve şunu da söylicem 1. belli 2. kim

Lisbet im ama yarışma başlamadan hemen 1. Liğimi ilan etme göz olur nazar olur

Lisbet im ama yarışma başlamadan hemen 1. Liğimi ilan etme göz olur nazar olur
sudanımsebebim hayalperest gördüm seni kuzum :) açlıktan oldu herhalde :)şeker düşünce halusinasyon falan görüyosun hadi bişeyler ye sen :) kesin pasta vardır sürekli getiriyolar sana ,ziyan olmasın hem

Allah Allah 1. Kim kız baş harfi c mi
annenin ellerinden öperim:) nasıl güzel insanmıs o öyle :) sen hafta içi de git kuzum annenlere kek pogaca börek ne varsa kap gel belki gördükce yersin
Ayy bekarken ne çektim habire kizartmalar hamurisleri
Yok balım seyrek görüşelim bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…