🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Menümü de yazayım kı bişey yemeye yüzüm olmasın :d
5 Mayıs Cuma :
uyanınca kayısı çayı
Kahvaltı öncesi filtre kahve
11:00 humuslu sandviç+3 kaşık nohut cipsi
Yürüyüş sonrası yeşilçay
14:00--1 elma +1 bardak süt
16:00--kahve+soda+hurma
19:00-8 kaşık bezelye yemeği+2 kaşık mantar sote+3 kaşık yogurt+2 kaşık rus salatası+salata

spor :13388 adım olmus (tel sürekli yanımda olmuyor.yarışma için saatle yaşacağım bilesiniz :KK70::KK70:)

sudanımsebebim hayalperest gördüm seni kuzum :) açlıktan oldu herhalde :)şeker düşünce halusinasyon falan görüyosun :KK70: hadi bişeyler ye sen :) kesin pasta vardır sürekli getiriyolar sana ,ziyan olmasın hem :KK70:
Vallahi var ben yemeyince eşim bitiremedi tek başına ben olsam çoktan bitmişti :KK70:
bu arada ne zamn detoks yapsam ya da sizle yarışa girsem misafir geliyo :KK70: yarın bi arkadasım cocuklarıyla gelecek .onlara bişeyler hazırlayacagım ve ben yemeyeceğım ...imtihanın böylesi :KK70:
Bana da gelir kesin haftaiçi pasta börek 😬

Hele bakın şu çay böyle boş boş içilir mi :KK70: bence de içilmez o yüzden siz cayın yanına piskevit ,baklava,cerez merez bişeyler mutlaka yiyin :KK70: hakkaten zor içiliyo :KK70::KK70::KK70:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-05-05 at 22.58.45 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-05 at 22.58.45 (1).jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 34
Menümü de yazayım kı bişey yemeye yüzüm olmasın :d
5 Mayıs Cuma :
uyanınca kayısı çayı
Kahvaltı öncesi filtre kahve
11:00 humuslu sandviç+3 kaşık nohut cipsi
Yürüyüş sonrası yeşilçay
14:00--1 elma +1 bardak süt
16:00--kahve+soda+hurma
19:00-8 kaşık bezelye yemeği+2 kaşık mantar sote+3 kaşık yogurt+2 kaşık rus salatası+salata

spor :13388 adım olmus (tel sürekli yanımda olmuyor.yarışma için saatle yaşacağım bilesiniz :KK70::KK70:)
Aa aklıma gelmişken ya ben barbunya ıslattım ama yemeğini de canım çekmedi pek ya sonradan :KK43: var mi alternatif bildiğin sanki dün barbunyali bi öneride mi bulunmustun ben mi bi tarafımdan uyduruyorum su an yoksa:KK70:
Balım L dir o C olsa duramazsın :KK70::KK70:
Görüciiiizzz canım :KK59::cool:
Vallahi var ben yemeyince eşim bitiremedi tek başına ben olsam çoktan bitmişti :KK70:

Bana da gelir kesin haftaiçi pasta börek 😬
Ayy bana gelmez bi yerden inş artık gelmesin buzlukta zaten depoladigim pogacalar börekler yeterince tehlike saçıyor:KK70: :KK70:
Pasta benim de ince cizgim bu arada ya.
Hastayken esim teklif etti aliyim diye dedim git bene böyle ahlaksiz tekliflerde bulunma hastayiz diye sanki pasta yesek iyilesecez mi dedim yemedim aferin kız bana:21:
Hele bakın şu çay böyle boş boş içilir mi :KK70: bence de içilmez o yüzden siz cayın yanına piskevit ,baklava,cerez merez bişeyler mutlaka yiyin :KK70: hakkaten zor içiliyo :KK70::KK70::KK70:
İçilir içilir boş icince çayın tadı daha iyi alınıyor :süslü:

Selamlar bayanlar dün yine kızımla rahatsızdik biz. Akşama kadar iyi akşam çıkardık yine. Hele kızım uykudan uyanıp çıkardı. Şuan daha iyi. Salgınmis şuan okuldakilerde de bayağı varmış bu şekilde. Bugün bayağı dışarıda idik. Hava mis gibiydi .

Sabah
Patatesli yumurta
Bir dilim tt ekmek
Domates salatalık
Kaşar biraz
Zeytin 4 5 tane
Bir elma

Ara 14.30
2 top kremalı dondurma

Aksam 16.30
2 lokma ekmek
Biraz döner
Bir elma ve havuç bir tane
Adım. 7.000
Şu 2 olur

Sporu güncelleyip yazacağım.

Burda mangalda hömür bırakmadım ertesi gün (dün) akşamm 10 a kadar dışardaydım gelince ekmek ve kıyma kavurma yedim 👀 ne spor ne if ne diyet olmuş oldu 🤒 tek avuntum adım sayısı normalimden fazla :olamaz:

Ben yediklerimi yazmaya utandım🤣

Dün:
Saat 14: ali nazik, salata, yarım bardak kola😕

Saat 15.30: filtre kahve, yarım dilim cheesecake😑

En fazla kaç kalori almış olabilirim ki😬

Egzersiz karın: 30 dk

1 Saat 15 dk yürüyüş 9bin adım
Bence çok değil yürüyüşsun de , bugün dengelersin.

Burda mangalda hömür bırakmadım ertesi gün (dün) akşamm 10 a kadar dışardaydım gelince ekmek ve kıyma kavurma yedim 👀 ne spor ne if ne diyet olmuş oldu 🤒 tek avuntum adım sayısı normalimden fazla :olamaz:

Aksam olması dışında sorun yok bence bugün tek öğün yapıp dengeleyebilirsiniz.

Selamlar
Biz de bugün yine sabahtan dışarıda idik.
Bisiklet turuna çıktık çocuklarla.
Parkta mola verdik kahvaltı yaptık oynadık tekrar sürdük. Yine mola bu sefer pastayla 🤦‍♀️bu Alman pastaları beni bitirecek.

Yazayım ne yediğimi.

Sabah 8 de
Bir elma
Kayısı çayı

9.45
Bir yumurta
Biraz mantar sote
2 dilim ekmek
Salata biraz
Birkaç acı biber

13.00
Bi kahve sutlu
Yarım dilim elmali Kuchen

15.00
5 6 Antep fıstığı

Şuan iştahım yok ,yemek pişiyor acıkırlar birkaç dilim et salata yerim.

Spor
Adım 5.000
35 dk bisiklet sürme
Kimi etiketleyecektik bide 🙈

Selamlar yarın yaptığım 14 günlük challenge'ın son günü. Son günlerde çok zorlandım up Down plank diye bi hareket var o bitsin diye gözlerim pörtledi her defasında. Muhteşem karın kaslarım oluşmadı elbette oluştuysa da yağların altında biyerde olmalılar😅 Ama daha güçlendim özellikle kollarım 💪 Eskiden hiç şınav çekemiyordum şimdi 3-4 yapıyoruz bir seyler. Bu arada da bel bölgesinden 5cm göbektense 6 cm inceldim. Bunda ilk günlerde sıkı tuttuğum diyetin de etkisi büyük tabii. Son günlerde reglim yaklaştı, iştahım da açıldı maalesef. Ayrıca egzersizlerin kalça şekillendirici diklestirici etkisi olduğunu düşünüyorum. Bol bol zıplamalı squat da vardi zaten programda.
Tavsiye eder miyim? Aldığım sonucla birlikte evet yapılabilir. Ama 2 haftada öyle before after kızı olunmuyormuş😅 Onun dışında Chole'yu sevdim. Challenge değil ama leslie ile birlikte burn fat ve karın kasları için olan videolarını günde bir tane olacak şekilde devam ettirmeyi planlıyorum. Challenge programlarında bazı günler 6 video var ve gerçekten çok zorlayıcı olabiliyor. Benim tam yapamadığım hareketler oldu, dinlenme sürelerini uzun tuttuğum, hareketin düşük etkili versiyonunu tercih ettiğim çok oldu. Yine de koltukta oturmaktan çok daha etkili bir sonuç elde etmiş oldum😁

Bugün ben:

12: 2 haşlanmış yumurta, peynir zeytin domates biber, ekmek yok

Arada 1 hurma 5 fındık

16.30: 1 tabak yoğurtlu ıspanak, 3 kıymalı gül böregi
🙄👉👈
Bir yufkanın 4'te 3'ünü yemiş oldum, aslında bir tane yiyecektim nasıl oldu anlamadım😬

Egzersiz: 40dk

X