🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Çok teşekkür ederim

Bence tatilde çok kafaya takma diyeti ne de olsa tatile kafa dağıtmak için gidiyoruz yine sağlıklı olan şeylerden secersin yemeği geç saatlere bırakmasın olur spor yapamasanda bı yerlere gidersinz felan o da yürüyüş olur hareket oluryine de sen bilirsin tabi

Ayy su cümleleri duymak nasıl iyi geldi. Bunları ben söyleyince herkes uzayliymisim gibi davranıyor. Abi niye inkar ediyorsunuz zor işte aaa
Herhalde çocuk yapiyim diye yapıyorlar sanki onlaraneyse
KKdan olabilir mi :)
Şimdi katılabilir miyim ? :)
Zaten KKdan da
Tabi ki
Kendini tanitir misin? Bir de ilk sayfadaki kuralları okur musun
Süt muz doyurucu oluyor hem de iyi verdiriyor. Ama sadece süt muz olacak.
Evet süt muz götüreyim iyi fikir
Aslında ben de senin gibi düşünüyorum ama öyle yapınca verdiğim emek boşa gidiyor sürekli döngüye giriyorum sonra ondan.
Neyse kaçamak yapsam bile ölçülü yaparım artık. Bu hafta sporda kesinlikle fire vermemem lazim bir de şekeri keserim pazar gününden itibaren. İnşallah dengeleriz.

Günaydın kızlar dün menümü yazamadım
10 gibi 1 tane incir
12 yoğurt granola
16 gibi Türk kahve 1 hurma az üzüm leblebi
20 30 gibi 2 yumurtadan patatesli omlet salatalık domates 3 lokma tereyağ bal
1 bayram şekeri
Leslie yapamadım biraz yürüdüm sadece 5 bin kadar adım atmisim

Ayy su cümleleri duymak nasıl iyi geldi. Bunları ben söyleyince herkes uzayliymisim gibi davranıyor. Abi niye inkar ediyorsunuz zor işte aaa
Herhalde çocuk yapiyim diye yapıyorlar sanki onlaraneyse
Aman sakın çevrenin büyükannelerin dedelerin hatta eşin gönlü olsun diye çocuk yapılmaz. En önemlisi annenin kararı. Herkes gidince gece gündüz anne çocuk başbaşa kalıyor. Çok isteyerek gelince bile pek çok zorlukları var, kalpten istemeden bu sürece girilmemeli

Annemler benden 3. Yü bekliyormuş ben 2de bile bu kadar kararsızken anne istemeden olacak iş değil yani ama babanın da istemesi önemli sonra sen istedin sen bak olayına giriyorlar. Onun dışındakilere hayırlısı nasip deyip geçiyorum

Kuralları okudum kabul ettim.

Bugünden menü yazarım. Sporumu da yaptigim kadar yazarım.
Yürüyeceğim bugün bakalım ne kadar olacak.

Kendimi de tanitayim ,

Yurtdusinda yaşıyorum, 2 evladım var 9 ve 4 yaş, 35 yasindayim. Bir okulda staj yapıyorum, işi öğrenmek ve dilimin oturması için.
Okulda sabah 8den 14 e kadar bulunuyorum kızımla.
Ama gün erken başlıyor, oğlanı hazırla, kendimi hazırla, kızı hazırla, kahve ,beslenme hazırla.

Aralikli oruca gecmeyi istiyorum ama bi türlü düzen oturtamadim .

Sabah yemesem okulda yemek zorundayım, okulda da karbon ağırlıklı çıkıyor, krep makarna patates vs gibi.

Eve gidince de gözüm dönüyor yorgunluktan açlıktan, tıka basa yiyorum bu da gece beni rahatsız ediyor, ağzımda acı tatla uyanıyorum.
Velhasıl yapacağız bakalım bi düzen.

Dünden beri bilek ağırlığı ile yürüyorum ,dün 10 dk bacak çalıştım. Yine bilek ağırlığı ile yaptım.

Bilek el ağırlığı ile spor yapan var mı, ise yarıyor mu acaba ?

Kuralları okudum kabul ettim.

Bugünden menü yazarım. Sporumu da yaptigim kadar yazarım.
Yürüyeceğim bugün bakalım ne kadar olacak.
Hosgeldin Ben de geçen hafta katıldım gruba aralıklı oruçla kilo vermeye çalışıyorum bi de göbek bölgesi için yoğun egzersiz yapiyorum

Dilimin oturması için demişsiniz yakın zamanda mi çıktınız yurtdışına acaba? Çocuklar kaç yaşındaydı kolay adapte oldular mı?

Dilimin oturması için demişsiniz yakın zamanda mi çıktınız yurtdışına acaba? Çocuklar kaç yaşındaydı kolay adapte oldular mı?
Yok dilim zaten var tekrar üniversite okuyacak kadar , artık buralı sayılırım. Ama çocukların özellikle miniklerin konuştukları çok farklı.

Hosbulduk , neler yapıyorsunuz peki ?
Neler yaptığım sorusu diyet başlığıyla ilgili sanıyorum Chloe Ting 14 days challenge'a devam ediyorum şuan, 6. günündeyim. Onun dışında 33 yaşındayım, 2 kızım var benim de 2 ve 5 yaşlarında. Bilgisayar mühendisiyim. Kızlar doğduktan sonra işe ara vermiştim. Şimdi homeoffice yazılım geliştirmeye devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…