🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kuralları okudum kabul ettim. 😉

Bugünden menü yazarım. Sporumu da yaptigim kadar yazarım.
Yürüyeceğim bugün bakalım ne kadar olacak.
Hoşgeldin canım. Aralıklı oruç da yaomaya çalıştım ben ama zor oldu bende 7 buçuk 1 arası calisiyorum eve gelene kadar çok acikiyorum. Giderken yoğurt granola götürüyorum genelde ya da muz eve gelince genelde kahvaltı yapıyorum arada kahve bir de akşam yemegi yapabildiğim kadar Leslie yapıyorum. 1 oğlum var parka çıkıyoruz her gün ona eğlence bana yürüyüş oluyo.

Odul olmadan olmuyor zaten😂 Aksam acikmiyor musun canım
Yok acıkmıyorum ilk 3 günde akşamları baya açlık hissetmiştim sonra geçti. Ama daha önce aralıklı oruç yaptığım için vücut kolay adapte olmuş olabilir. İlk aralıklı oruç deneyimimde açlık hissetmemem 10 gün kadar sürmüştü. İkinci öğünü yerken acıkmamış oluyorum genelde. Omad var one meal a day günde tek öğün beslenme. Onu mu yapsam diye düşünüyorum bir aylığına. 30 günde baya güzel sonuçlar almış insanlar🤔

Yok acıkmıyorum ilk 3 günde akşamları baya açlık hissetmiştim sonra geçti. Ama daha önce aralıklı oruç yaptığım için vücut kolay adapte olmuş olabilir. İlk aralıklı oruç deneyimimde açlık hissetmemem 10 gün kadar sürmüştü. İkinci öğünü yerken acıkmamış oluyorum genelde. Omad var one meal a day günde tek öğün beslenme. Onu mu yapsam diye düşünüyorum bir aylığına. 30 günde baya güzel sonuçlar almış insanlar🤔
Evet farkettim yakın saatlerde yemiş oluyordu. Omada hiç cesaret edebileceğimi düşünmüyorum şahsen ama deneyebilirsin bir kaç gün ona göre karar verirsin

İyi aksmalar kızlar menümü yazmaya geldim.
Sabah 11 gibi 1 buçuk haslanms yumurta salatlaik domates 1 yumurtalı ekmek 1 tatlı kaşığı tahn pekmez
3 buçuk 4 arası çeyrek muz 3 4 sarma sonra kahve yaotm yannda 1 hurma az leblebi tadimlik poğaça
6 buçuk 1 buçuk kase yoğurt çorba
8 gibi 3 4 cips
Gece yola cikacagiz geziye gideceğiz hazırlık yaptm sürekli ayakataydim spor yapacak halim kalmadı

Keşke çocukken hiç yemeseymişiz. Valla ben çocuğum olunca hiç kola ketcap yedirmicem😃 büyük konuşmayayım da
İnşallah bende çok direndim çoğu şeye direndm ama artık çok yoruldum en çok ben yoruldum hem fiziksel hem psikolojik çalışan anne olunca çok zor oluyor her an her şeyi kontrol altında tutmak. Çünkü eşim de bişey olmaz yesin modunda hatta annen de seni çok sıkıyor diyo ☹️

Bugünkü menüm:
12'de : haşlanmış yumurta, 4 kaşık eritilmiş tulum peyniri, domates salatalık, biraz tahin pekmez, bir dilim ekmek(kalorisi yüksek bi kahvaltı oldu🙄)

Arada: 5 çilek 1 avuç çiğ fındık

17: ızgara balık, bol salata, bir dilim ekmek, 1 bardak şalgam suyu

Şalgam suyu ve turşu ödem yapıyor ama aynı zamanda probiyotik de🤷‍♀️

Egzersiz:51 dk.

İnşallah bende çok direndim çoğu şeye direndm ama artık çok yoruldum en çok ben yoruldum hem fiziksel hem psikolojik çalışan anne olunca çok zor oluyor her an her şeyi kontrol altında tutmak. Çünkü eşim de bişey olmaz yesin modunda hatta annen de seni çok sıkıyor diyo ☹️
Tam tahmin edemiyorum ama çok zordur. Iradeyi o kadar zorlamak,

X