🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Amin canım. Bilmiyorum kafam çok karışık ama herkes çok uzamasn diyor ortak paydada bulusamiyolar felan diye.

Yaa bi tık moralim bozuldu. Aslında reglden olduğuna eminim çünkü yeni regl oldum bu sabah. Durdu durdu tartilcagim günü buldu yani neyse gerçek kilom olmadığını kabul edip yola devam
Haftaya daha çok vermiş olacaksın onu düşün moral bozma aldığım kiloların bir kısmını da adet 15 20 gün adet olamadigim zamanlarda aldım onun için adet olmak da güzel

Haftaya daha çok vermiş olacaksın onu düşün moral bozma aldığım kiloların bir kısmını da adet 15 20 gün adet olamadigim zamanlarda aldım onun için adet olmak da güzel
İnşallah canim haftaya güzel bi hedef koydum zaten kendime
Çok haklisin
Bugün spora bi es vercem dinleneyim

Bugün misafir var karbonhidrat patlaması olacak evde. Hepsinin ucundan almak niyetim. Kaçırırsam iyi şeyler olmaz hamur bana çok zor kilo verdiriyor.
Aslında bi ara kan versem iyi olur annem şeker hastası şüpheleniyorum ben de insülin direnci falan mı var diye de.

Ay o çok zor bisey ben hep ondan kilo alıyorum. Evde bir sürü pasta börek yemeden nasıl durulur ki

Gerçekten varken kendini tutmasi çok zor oluyo bizde pazar günü gezi de olacağız orda düzgün beslenemeyecegim muhtemelen

Demek ki çok fark etmiş vücudunda. Bu geri dönüşler insanı tartidan daha çok mutlu ediyor. Bugün de kaynanam bana sen verdin ben yine kilo almışım diyor.

Demek ki çok fark etmiş vücudunda. Bu geri dönüşler insanı tartidan daha çok mutlu ediyor. Bugün de kaynanam bana sen verdin ben yine kilo almışım diyor.
Aynen bakıp bakıp çok zayıflamışsın dedi, çok mutlu oldum Aynaya bakınca ben de farkediyorum göbüşüm küçüldü resmen bel oyuntularım belirginleşti Zor kapattığım bi pantolonu artık çok rahat kapıyorum. İnşallah böyle devam eder Diyet tartıda farkettiriyor evet ama egzersiz de yapınca görüntü çok hızlı değişiyor.

Bugün 13'de: 2 haşlanmış yumurta, 1 dilim ekmek, azıcık helva, domates, peynir, zeytin

16.30'da: 5 kaşık bulgur pilavı, bir tabak kuru fasulye, bir bardak kefir, turşu

30dk leslie

Amin canım. Bilmiyorum kafam çok karışık ama herkes çok uzamasn diyor ortak paydada bulusamiyolar felan diye.
Ya geçmişi okumadım ama eğer yaş ise kardeşler arası 5/6 asla olmamalı maalesef benimkiler 6 yaş. Biri ergenliğe girecek biri 6 yaşında ve sürekli kedi köpek gibiler çok sinir bozucu daha böyle yaş farkı az olan arkadaşlarım büyütürken zorlandı ama sonradan çok rahat ettiler ben şimdi çekiyorum başta rahattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…