🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

18 Nisan Salı Menüm
Sahur
3 kaşık menemen, 1 dilim ekmek, peynir

İftar
1 kase çorba, 1 karnıyarık, 2 kaşık pilav, yarım dilim ekmek, yarım kase komposto

Ara türk kahvesi, yarım muz, yarım elma, 1 avuç kabak çekirdeği
Ara 2 tatlı kasigi nutella sardım şuna bırakamıyorum
Ara yeşilçay, 4 diyet bisküvi, birkaç yenidünya

Bugün kaçırdım gibi hissediyorum bu yüzden sahur yapmadım, zaten tokum su an çünkü..

Spor; leslie 30 dk fast walking
3 dk zıpla videosu
Toplamda 10 bin adım evde yürüdüm.

Afiyet olsun balım.
Yaa evet instada gördüm ne olmuş aniden kararmış falan galiba.
Hayrolsun inşallah tövbe yarabbim
İyi adim atmissin bu arada canim
Konudan konuya atlama hızım
Herşeyimiz aynı mı olur 5 kilo hafiflemek bile şahane civcivim kalıcı olması en güzeli verdiklerimizin inş öyle olur
Aynen öyle balım yavaş da olsa ilerliyoruz önemli olan bu
Şu an gaza basıyoruz inşallah yaza fit gircez

Balım spor ve yesilcay bugünlerde bizim sadik yarimiz olmali
hiç sorma balım :)
Kabak soteyi nasil yapıyorsun?
Balım ince ince dograyıp cok az yagda tavada ccevıre cevıre pısırıyorum. ben alıstım seviyorum yogurtla balım :)
Ara 2 tatlı kasigi nutella sardım şuna bırakamıyorum
Civcivim o nutella kavanozunu acilen evden cıkarman lazım gibi ama seni çok iyi anlıyorum dun benim de gözüm döndü

Herkese günaydın. Nihayet 54.7 tartıldım gerçi daha da az olmam lazımdı
Tebrikler canım
Tartı günümüz cuma günü biliyor musun bilmiyorum bir de kilo bildirimini ilk sayfadaki etiketli yere yapıyoruz.
Hiç sorma ya regl olmak üzereyim biraz da ondan saftim kaydı yine ama bunlar bahane olamaz bugün dengelicem erken yatmayı planlıyorum.. iftardan sonra uyumadığım için araniyorum hep yarın tartı günü geldi zaten
18 Nisan Menü:
İftar : 8 kasık kuru fasulye+ 7-8 kaşık yogurtlu erişte+coban salata
Akşam:10 çilek+ kayısı çayı+3 tuzlu kurabıye
Balım spor var mi?
Yoksa da üzülme olan olmuş bugün dengelersin

Merhabalar, alıp başını giden kilolarıma artık dur demek için yeniden araştırmalara giriştim yolum buraya düştü. 2021 şubat ayında 76 kilo ile doğum yaptım. Sonra 65'e düştüm ve emzirme döneminde 70 oldum. Ardından 6 aylık intermittent fasting ile 63 ü gördüm ancak annemlerin yanına gidince diyet bozuldu ardından saldım şuan tokken 72 kiloyum. Önüme gelen her şeyi yiyorum. Ve nohut yutmuş solucan gibi bir göbeğim var. Bu göbekten kurtulmanın adamakıllı bir yolu yok mu ya hu? 52 kiloyken de göbeğim vardı. Şimdi kilo verdiğim dönemlerde de incelsem de göbekle yola devam. Artık göbeğimi uğurlamak istiyorum. Soğuk lipoliz, iğneli lipoliz bi dünya şey okudum dünden beri. Bu göbekten kurtulmanın kesin bir yolu var mı biri söylesin lütfen Psikolojik olarak kilolarımdan ve özellikle göbeğimden kurtulmak için her şeyi deneyebileceğim bir noktadayım şuan. Yardım lütfen

Merhaba guzel kilo vermişsiniz tebrik ederim
Bildiğim kadarıyla karın kısmı daha çok beslenmeyle alakalı. Yani yediğinizin kalitesi önemli. Fazla şeker fazla karbonhidrat ne kadar dengeleseniz de size göbek olarak dönüyor olabilir.
Ya da egzersiz konusunda eksiginiz vardir. Kardiyo, yanında da pilates yapsanız çözüm olur diye düşünüyorum. Eğer ideal kilonuzdaysaniz pilates güzel sıkılastiriyor gercekten.
İdeal kilonuzda degilseniz muhtemelen vücut yapınızdan kaynaklı fazlalıklar karında toplanıyor önce ideal kiloya inmelisiniz. Hem diyet hem spor ikisi birarada olunca gitmemesi için bir sebep yok aslında

Bir de pilatesi ben 4 ay kadar düzenli olarak bilek agirliklariyla yapmıştım ağırlık kullanmak da gerçekten çok etkili oluyo tavsiye ederm. Daha önce yapmadıysanız birden başlamayın ama.

Aklıma gelenler bunlar

Balım spor yapamadım dün. Sporu ogleden sonra yapayım dedim iş yerinde acil işler cıktı cıkamadım. toplam adım 7 bin o var sadece .

Daha önce sadece doğum öncesi plates yaptım. Boyum 1.65 72 kiloyum şuan ideal kilomdan hayli uzağım Kilo verdiğim dönemde göbek eritme egzersizleri gibi bi uygulama yüklemiş ve onu takip etmiştim. Bol bol crunch ve plank vardı programda. İki kez doğum yaptım yağlar hep göbekte birikiyor verince de başka yerlerden gidiyor sanki. Ve evet karbonhidrat zayıf noktam. Şu sıralar kek börek vs çok tüketiyorum. Bayramdan sonra listemi oluşturup size katılabilirim Yine de özellikle şu göbek bölgesi için soğuk lipoliz vs uygulayan ve sonuç alan birilerini duydunuz mu hiç?

Tamam o zaman tek sorun karbonhidrat
Tabi bekleriz sayfaya da
Soğuk lipoliz vs uygulayan birini hiç görmedim bilgim yok maalesef.

Balım spor yapamadım dün. Sporu ogleden sonra yapayım dedim iş yerinde acil işler cıktı cıkamadım. toplam adım 7 bin o var sadece .
Vay be senin sporsuz adımların benim spor yapmış adımlarım be balım
Tik atiyorum çünkü 7 bin adımı spor saymamak 7 bine saygısızlık olur bence

7. Gün Sporu Tamam

25 dk leslie fast walking
Biraz da evde yürüdüm

***Bugün spor seysim bitti çünkü yarın tartilcam büyük ihtimalle yapmam ama yine de duruma göre bakcam.
Kendime verdiğim sözü tuttum çok şükür bayram öncesini güzel gecirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…