🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Evet birbirimizi takip ediyoruz kuzum yeşil çay içelim benim tatlı zaafım yok çarşamba gece eşimin memlekete gidiyoruz orada perşembe zaten baygın olurum 🤣benim zaafım ekmek itiraf ediyorum böyle ısıtıp ısıtıp bazlama getiriyorlar ona karşı koyup gelmek en büyük hedefim. 🤣🤣
Haha ben maalesef onu da seviyorum be alyam😂 üzeri yağlı olacak 🥹
Ama hafif hissetmekten daha lezzetli değil :KK12:
Fazla yemezsen dengelersin canım bence😍
Canım vicdan yapsan da yaz en azından tamamen kopma. görürsek bunları yeme faland eriz motive olursun.benb buraya yazacagım dıye yemek üzere oldugum çogu seyi yemıyorum :KK70:

canım tamamen bırakma ınsALLAH.ıyıce bırakınca beyın otomatık olarak yemeyecekse de yedırıyor. öğünleri denglemeye çalış .yavas yavas motivasyonun geri gelir inşALLAH.

Balım ben menunde cok bısey goremedım. nutellalı ekmek var ama ıftarı cok az yemıssın. bence dengelemişsin. hiç kendıne şey etme :KK70: bu arada benım de regl dönemi yaklaştı. ödem kapıda :KK70:
Evet biraz makarna olunca az yedim biliyordum patlama yasicagimi ama hissetmistim:KK70: :KK70:
Balım spor ve yesilcay bugünlerde bizim sadik yarimiz olmali:KK70:
17 Nisan Pazartesi Menu:
sahur :ceyrek ekmekten az fazla kaşarlı tost (günlerdir çok canım istiyodu yedim :) ) +2 salatalık
iftar: 6 kaşık kabak sote+3 kasık yogurt + 1 kase ezogelin corba
akşam: sade kaahve +2 kare cıkolata
yatmadan önce : sade soda +2 kupa yeşilcay+3 kuru kayısıyı sıcak suda bekletip içtim (sindirim sistemi ramazan boyu pert )

spor:
50 Dk Tempolu Yürüyüş
25 dk iş yerinin bahcesinde gezinme
eve gidince de küçük oglumu dısarı cıkardım 40 dk peşinde koştum bence en büyük spordu :KK70: öldüm bittim :KK70::KK70:
toplam 16 bin adım olmus dün :)
Afiyet olsun balım çok güzel hele spor masallah🔥🔥🔥
Kabak soteyi nasil yapıyorsun? Bu kabak detoksunda nerdeyse hic yağla yapiliyorya onun gibi mi yoksa sulu yemek gibi mi nasıl🤔
Ben fırında azcık yağla yapınca çok beğendim kabagi yoğurtla harika oluyor. Ama tavada sevemedim ben bi türlü ya da bir şeyi eksik yapıyorum.

17 Nisan Pazartesi Menu:
sahur :ceyrek ekmekten az fazla kaşarlı tost (günlerdir çok canım istiyodu yedim :) ) +2 salatalık
iftar: 6 kaşık kabak sote+3 kasık yogurt + 1 kase ezogelin corba
akşam: sade kaahve +2 kare cıkolata
yatmadan önce : sade soda +2 kupa yeşilcay+3 kuru kayısıyı sıcak suda bekletip içtim (sindirim sistemi ramazan boyu pert )

spor:
50 Dk Tempolu Yürüyüş
25 dk iş yerinin bahcesinde gezinme
eve gidince de küçük oglumu dısarı cıkardım 40 dk peşinde koştum bence en büyük spordu :KK70: öldüm bittim :KK70::KK70:
toplam 16 bin adım olmus dün :)
😂 Bam bam tam diye youtube yazın belki biliyosunuzdur zıpla diye bir çocuk şarkısı var jillian yanında halt yemiş :KK70:

6. Gün Sporu Tamam✅
30 dk leslie fast walking
3 dk bam bam tam zıpla:KK70:
Biraz da evde yürüdüm 7000 adim oldu gece 12ye kadar 10 bin yapmaya caliscam.
Bacaklarım çok fena agriyor
Hahahahaja sesli güldüm zıpla yı eklediğini görünce :KK70: abarttığım kadar varmış dimi o ördek yürüyüşü çok fena kızım yapamayıp benden istiyor:KK70:

Yorgun muyuzzzz Eveeeet! Enerjik miyiiiiiiz Hayııır! / Kaldır kaldır bulaşıkları kaldır / indir kaldır dağınıklığı kaldırr / sürün sürün sürün sürün dur! (zıpla şarkısının gece versiyonu) 🎵 :KK70:
Ben bunu leslienin ardından yaptım. Yorgun muyuuzzz diye bagirisinda bi kendimden geçtim eveeeett diye bagircaktim ben de🤣🤣
Senin versiyon da güzel olmus:KK70:
Sahur: pilav, et, ayran
İfrar: tavuk çorbası, salata 1 dilim pasta🙊
Su 1.5 lt
Spor: 4 bin adım
61 squat, yarım saat zıpla şarkısı, dans, yerimde yürüme karışık 😂
Afiyet olsun canım yarım saat zıpla şarkısından dolayi saygılarımı sunuyor pastayı görmüyorum:KK70: :KK70:
Ama yarın son 2 gün kalıyor tatlı yeme sisirecek :sinirli:

:KK75:Ben bunu leslienin ardından yaptım. Yorgun muyuuzzz diye bagirisinda bi kendimden geçtim eveeeett diye bagircaktim ben de🤣🤣
Senin versiyon da güzel olmus:KK70:

Afiyet olsun canım yarım saat zıpla şarkısından dolayi saygılarımı sunuyor pastayı görmüyorum:KK70: :KK70:
Ama yarın son 2 gün kalıyor tatlı yeme sisirecek :sinirli:
Yaaa yılan hikayesine döndü ne zaman dikkat etcem desem misafir geliyo ne zaman tatlı yemicem desem eşim pastayla geliyo. Normalde tatlıcı biri değilimdir bir de olsam nolacak acaba😬 tımam bu sondu! sonun sonu, en sonuncunun taaa sonuydu, o kadar sondu ki öyle yani.. yarına bozulmuş olsun amin :dua: :KK17:

Yaaa yılan hikayesine döndü ne zaman dikkat etcem desem misafir geliyo ne zaman tatlı yemicem desem eşim pastayla geliyo. Normalde tatlıcı biri değilimdir bir de olsam nolacak acaba😬 tımam bu sondu! sonun sonu, en sonuncunun taaa sonuydu, o kadar sondu ki öyle yani.. yarına bozulmuş olsun amin :dua: :KK17:
Balım sakın ol kahretme kendini:KK70: :KK70:
dengelersen bir sey olmaz aslinda da bende cok ödem yapıyor mesela ondan dedim.
Bence sende de yapıyordur boşuna tartıda moralin bozulmasin😁
Maalesef hayat şartları canım izole yaşayabilsek keske her şeyden ama olmuyo🤣

Yatağa geçince alıntı yaparım inş. Canlar

Salı 18 nisan
İftar kız kıza iftar yapalım dedik ama
Bir kase mercimek beğendi pilav az porsiyondu yoğurtlu kereviz salatası iki kaşık.
1 dilim sütlü bisküvili tatlı bir dilim de soğuk baklava. Şimdi soda içip günü kapatıyorum sahur yapmayacağım
Adım 11 bin.

Çok az kaldı regle onun şişkinliği var ağzımda böyle kalbim bugün birde görmüşsünüzdür internette çok enterasan bi hava olayı oldu yoldaydım korku filmi gibi birden kapkaranlık sonra güneş doğdu hayra yoralım şimdide sis heryer beni çok etkiliyor yükselen yengeç 🤣psiko bi burcum işte

Kızlar telefonumda not gördüm Aralık ayına ait kilomu kaydetmisim 73.5 mis 🥹

En azından şu an ordan az da olsa uzaklastim 73e geri dönmüyorum bu da bir şey bence evet biraz yavas gidiyoruz ama aksine kilo alıp daha fazla kiloda da olabilirdim su an🤩
Bu beni mutlu etti😁

Kendimi motive edyorumdur:KK70: :KK70:
Herşeyimiz aynı mı olur 🤣🤣🤣 5 kilo hafiflemek bile şahane civcivim kalıcı olması en güzeli verdiklerimizin inş öyle olur

X