🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Daha önce sadece doğum öncesi plates yaptım. Boyum 1.65 72 kiloyum şuan ideal kilomdan hayli uzağım😅 Kilo verdiğim dönemde göbek eritme egzersizleri gibi bi uygulama yüklemiş ve onu takip etmiştim. Bol bol crunch ve plank vardı programda. İki kez doğum yaptım yağlar hep göbekte birikiyor verince de başka yerlerden gidiyor sanki. Ve evet karbonhidrat zayıf noktam. Şu sıralar kek börek vs çok tüketiyorum. Bayramdan sonra listemi oluşturup size katılabilirim😄 Yine de özellikle şu göbek bölgesi için soğuk lipoliz vs uygulayan ve sonuç alan birilerini duydunuz mu hiç?
Merhaba hoşgeldin Otuken Otuken 🌸 O uygulama bende de var hiç 30 günü tamamlayamadım bayram dönüşü belki yaparız beraber 💜 ben de 55 kiloyken de göbekliydim ve kendimi hiç zayıf hissedemedim liseden bu yana bu göbek belasından seni çok iyi anlıyorum..
Vay be senin sporsuz adımların benim spor yapmış adımlarım be balım:KK70: :KK70:
Tik atiyorum çünkü 7 bin adımı spor saymamak 7 bine saygısızlık olur bence :KK70:
Aşırı katılıyorum 😄
Off o kişi benim işte hala yapamadım :KK70: gerçi biraz bilerek erteledim iftara az kala yapiyim dedim susuyorum sonra 😁
Yalnız regl oldum olacam hayırlısıyla bi tartilaydim😅
Ben oldum tatlı krizlerim bitti inşallah ödem de çok yoktur 😂 aynı anda patır patır dökülüyoruz 😂

Merhaba hoşgeldin Otuken Otuken 🌸 O uygulama bende de var hiç 30 günü tamamlayamadım bayram dönüşü belki yaparız beraber 💜 ben de 55 kiloyken de göbekliydim ve kendimi hiç zayıf hissedemedim liseden bu yana bu göbek belasından seni çok iyi anlıyorum..

Aşırı katılıyorum 😄

Ben oldum tatlı krizlerim bitti inşallah ödem de çok yoktur 😂 aynı anda patır patır dökülüyoruz 😂
Evet ya bari yarimiz önce yarimiz sonra olsak da hormonlarn neden olduğu buhran anlarinda birbirimize destek olabilsek :KK70: hepimiz aynı anda bunalıma giriyoruz :KK70:

19 Nisan Çarşamba Menüm
Sahur yok
İftar 1 kase çorba, yarım karnıyarık, 1 kaşık pilav, 2 kasik mantı makarna, 1 dilim pide, yarım kase komposto

Ara birkac tane yenidünya
Ara yeşilçay, 3 diyet bisküvi
3 tane bayram şekeri yedim🙊

Bugün nedense pek iştahım yoktu bi elma yemeye niyetlendim vazgeçtim kahve yaptım içemedim.

Spor ; leslie fast walking 25 dk
Evde yürüyüş toplam 7500 adım

Sporunu eksik yaparsan sen daha çok görürsün 😂
Uslu bir çocuk olursan bir gün sen de şirinleri görebilirsin gibi oldu bu da shsjsns:KK70:
😂😂😂😂umarım görebilirimmmm
bnnu bnnu
G gibivegibi
Kızlar 2. Gün sporları yapıldı mı göremedim yazdıysanız da?

Tablo gittikçe yesilleniyor bugünden sonra yolun yarısını geçmiş oluyoruz fire vermeyin fulleyelim kızlarr haydii:halay:

bnnu bnnu
A Alyasena

bnnu bnnu Banu hanım nerelerdesiniz ben motive olamıyorum tablo yapın dediniz yaptik:sinirli: :sinirli: :sinirli:
Umarım 2 günlük sporun vardır yoksa ceza is coming:KK60:
yhaaa merak edilmek çok hoşuma gittiiii
afedersiniz haber veremedim işimden dolayı arazi gezisi vardı gece 3 de uyanip ucaga bindim 12 de eve gelim 23bin adımım var dahası da varDır
sabah 8’30 dan beri de toplantıardaydım gece de ev işi bayram temizliğ yani ful ama tartıda eksi yerine artı gördüm yine reglim yaklaştı , kaçmak çikolatam bile olmadı norml yedim herşeyden

İftar da yolda idik arkadaşlar.
5 köfte iki,üç dilim pide.
Bir çikolatalı kahve

Sonra maalesef regl oldum. Sabah yine sabitti kilom

8000 adım spor
Afiyet olsun balım adımlar da menü da bence çok güzel 🤩
Herkes regl oluyor teker teker dökülüyor bakalim sıradaki şanslı kim:KK70: şu orucu tamamliyim bari🥺
😂😂😂😂umarım görebilirimmmm

yhaaa merak edilmek çok hoşuma gittiiii
afedersiniz haber veremedim işimden dolayı arazi gezisi vardı gece 3 de uyanip ucaga bindim 12 de eve gelim 23bin adımım var dahası da varDır
sabah 8’30 dan beri de toplantıardaydım gece de ev işi bayram temizliğ yani ful ama tartıda eksi yerine artı gördüm yine reglim yaklaştı , kaçmak çikolatam bile olmadı norml yedim herşeyden
Vaavvv 23 bin mi masallah canım çok iyi 😍
Artı bence de minik bir ödem olabilir😁
Bir de yogunmussun yorgunluk falan. Hepsi gerçekten etkiliyor. Moral bozmadan devam💚
Günaydııın 23 bin mii harika bu tempoya minik bi ödem olabilir
Minik bi ödem mi :KK60: Hele minnoş😁
19 Nisan
09.00 arpa şehriye çorbası
11.00Türk kahvesi galeta
16.00 tonbalığı salatası
19.30 köfte patates
Dukan birası gün içinde
2 lt su
20 dk zumba, 20 dk egzersiz hareketleri
Çok iyi balım hem spor hem menü🤩

Aşırı katılıyorum 😄

Hoşbuldum teşekkür ederim🤗 Bikaç gün önce hamile sanıldım çok canım sıkıldı bu göbekten kurtulmayı kafaya koydum😅Ben daha önce göbek eritme egzersizlerini aralıklı oruçla birlikte 3 ay ugulamıştım bel çevrem 83 cmden 73 cm e düşmüştü. Ama işte duygusal yiyiciyim. Dikkat etmeyi bırakınca biranda salıyorum ve hop geri geliyor. Bir de benim yüzeye yakın yağlanma çok fazla. Göbeği tutunca ele gelen kısım. En son o gidiyormuş zaten. Liseden beri bende de vardı bişeyler ama iki doğumun ardından bana yadigar koca bi göbüş kaldı. Yani diyetle sporla inceliyorum evet ama içerden biyerden gidiyor giden o deri altındaki yağlar kalıyor🤷‍♀️ Daha zayıf bi göbekli oluyorum😅 Dünden beri dikkat ediyorum bakalım sonuç ne olacak. Bugün 30 dk leslie yaptım. Bu sabah aç ve kıyafetsiz 69.75 kilo geldim. Hedefim başlangıçta 10 kg verebilmek. Ardından 56 olabilsem güzel olur. 10 kilo verdikten sonra hala rahatsız edici bi göbeğim olursa liposuction yaptıracağım🙄

Hoşbuldum teşekkür ederim🤗 Bikaç gün önce hamile sanıldım çok canım sıkıldı bu göbekten kurtulmayı kafaya koydum😅Ben daha önce göbek eritme egzersizlerini aralıklı oruçla birlikte 3 ay ugulamıştım bel çevrem 83 cmden 73 cm e düşmüştü. Ama işte duygusal yiyiciyim. Dikkat etmeyi bırakınca biranda salıyorum ve hop geri geliyor. Bir de benim yüzeye yakın yağlanma çok fazla. Göbeği tutunca ele gelen kısım. En son o gidiyormuş zaten. Liseden beri bende de vardı bişeyler ama iki doğumun ardından bana yadigar koca bi göbüş kaldı. Yani diyetle sporla inceliyorum evet ama içerden biyerden gidiyor giden o deri altındaki yağlar kalıyor🤷‍♀️ Daha zayıf bi göbekli oluyorum😅 Dünden beri dikkat ediyorum bakalım sonuç ne olacak. Bugün 30 dk leslie yaptım. Bu sabah aç ve kıyafetsiz 69.75 kilo geldim. Hedefim başlangıçta 10 kg verebilmek. Ardından 56 olabilsem güzel olur. 10 kilo verdikten sonra hala rahatsız edici bi göbeğim olursa liposuction yaptıracağım🙄
Elimizden geleni yapalım gitmezse ben de istiyorum müdahale ettirmek beraber yaptıralım😂
Kızlar çok mutlu olduuum :KK73:
1 Hafta önce kendime tam 67.9 hedefini koymuştum ve bu kadar olur tam 67.9 ciktim:KK70:
Sonunda kırdım 69u🤩
Bayramda kontrollü gitmeliyim yalnız 🙌
Wowww çok iyi 😍 işte kafada bitiyor olay gerçekten

Kızlar çok mutlu olduuum :KK73:
1 Hafta önce kendime tam 67.9 hedefini koymuştum ve bu kadar olur tam 67.9 ciktim:KK70:
Sonunda kırdım 69u🤩
Bayramda kontrollü gitmeliyim yalnız 🙌
Maşallah😍 Darısı başıma😅 Bir haftada iki kiloya yakın çok iyi. Bunu sağlamak için nasıl bir beslenme düzeni gerekiyor acaba😁
Elimizden geleni yapalım gitmezse ben de istiyorum müdahale ettirmek beraber yaptıralım😂

Wowww çok iyi 😍 işte kafada bitiyor olay gerçekten
Anlaştık😁

Maşallah😍 Darısı başıma😅 Bir haftada iki kiloya yakın çok iyi. Bunu sağlamak için nasıl bir beslenme düzeni gerekiyor acaba😁

Anlaştık😁
Canim ben açıkçası her şeyden yiyorum kisitlamayi sevmiyorum ama dozunda yiyorum zararlı bir şey yiceksem çok az yiyorum.
Ama gazlı içecekler, tatlılar, hamur işleri, cips çikolata abur cuburlar bunları komple çıkardım hayatımdan.
Bu hafta mesela canım ara ara tatlı istedi regl olacağım için. Nutellayi gözüme kestirdim bir dilim ekmeğe sürüp yedim 2 3 gün😁tabi yemesem daha iyiydi ama dengeledim.

Bol su ve spor da destekliyor tabi. Özellikle spor eksime eksi kattı😁

Katılmak istersen menülerini yaz akşamları yorumlariz canim😊 kişiden kişiye göre de değişiyor bazen herkesin detoks olarak kullandığı besin bana ödem yapabiliyor mesela.. kendin için en iyi düzeni bulman lazim

Kızlar bayramdan sonra da beraber gün aşırı spor challange yapalım :KK73:
Ama bu sefer süreyi 40 dk ya falan çıkaralım mesela. Ortak spor da olabilir anlaşırsak.

Bu zinciri kırmama meselesini sevdim ben :KK73:
Buna ben varim bayram öncesi yapamadim ama🙈 bugun de sporum yok. Gunun menusu, 700 kalori peynir yogurt+2 elma+yarim sütlü kahve, aslinda kalsiyum alımını azaltsam daha iyi olacak😃 biraz daha hızlı zayiflamak adina

X