🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Eşimin babanesi de anneniz gibi poşet poşet de ilaclari var sürekli halsiz oluyo yatiyor ilgi de bekliyorlar bugunlerine şükür diyelim.
Kızın için de üzüldüm ilkokul öğretmeni çok onemli çok etkiliyor insanı hayatta anne babadan daha önce geliyorlar bazen söyledikleri
Oğluna da geçmiş olsun keşke çocuklar hasta olmasa. Hasta olacak düşüncesi bile beni korkutuyor valla
Evet üst üste geldi hepsi. Allah büyük, her kötü olanda da hayır arayarak tutunuyor insan kızım için kaygılıyım Allaha emanet ediyorum herseyi kontrol edemeyecegimizi dusunuyorum Allah a emanet edip rahatliyorum.
Bugün annem hastaneye gitti sesi daha iyi geliyordu . Sadece İnsana has olan en büyük korku olum korkusuymus. Yaş ilerledikçe asıl insanların sorumluluğu azalmamali düşünmeye başladıkları an kendilerini dinlemeye alıyorlar sanki 😊ben her durumdan etkilenirim,her zaman pozitif olan insan değilim hemen düşer modum annemi yatıştırıyorum kendimi taniyamadim😄

Evet üst üste geldi hepsi. Allah büyük, her kötü olanda da hayır arayarak tutunuyor insan kızım için kaygılıyım Allaha emanet ediyorum herseyi kontrol edemeyecegimizi dusunuyorum Allah a emanet edip rahatliyorum.
Bugün annem hastaneye gitti sesi daha iyi geliyordu . Sadece İnsana has olan en büyük korku olum korkusuymus. Yaş ilerledikçe asıl insanların sorumluluğu azalmamali düşünmeye başladıkları an kendilerini dinlemeye alıyorlar sanki 😊ben her durumdan etkilenirim,her zaman pozitif olan insan değilim hemen düşer modum annemi yatıştırıyorum kendimi taniyamadim😄
Cok gecmis olsun canim 63 yas artik yasli kategorisine girmiyor annene yasli olmadigini hissettir.psikoloji cok onemli her hastaligimiz en basitinden bir bacak agrisi bile psikolojiyle basliyorr.sende kendini guclu tutmalisin cunku sana8 ihtiyaci olan cocuklarin annen var belki dahada fazla kisi.Iglunada Allah sifa versin gecmis olsun canim.

Öyle ama ölüme de çare yok Allah dermanı olan dert versin tabi yaşlandıkça ağrılar sızılar olacak daha kötü durumda olanlar var öyle düşünmek lazım bazen. Bizimkiler köyde sürekli bahçe işleriyle uğraşıyorlar başta yormayn kendinizi felan diyordum ama artık bişey demiyorum iyi geliyo onlara biseyler üretmek onlarla uğraşmak şimdi de tavuk almış babam keyifleri yerinde şükür 😂 varsa annenin de oyalanacagi biseyler onlara yönlendir ya da torun bakmak felan da iyi geliyo onlara
Benimde modum düşer hemen ama çocuktan sonra güçlü olmak zorunda kaldım eşim kardeşini hastalıktan kaybetmiş çocuğa karşı çok hassas ateşi bile çıksa panik oluyolardi kaynanamda öyle. Çocukla ayrı onlarla ayrı uğraşıyordum. Sana da Allah kolaylık versin düşündüğümüzde çok güçlüyüz aslında

Günaydın kızlar menümu yazmayı unuttum dün
Sahurda 1 2 kaşık yoğurt içine 1 kaşık yulaf
2 tane tahin pekmezli pankek
İftarda biraz abarttım 1 buçuk kepçe felan çorba 1 tabak musakka yanind çeyrek pide🙈 üstüne akşam da canm biseyler istedi leblebi findk yedm biraz.
Ve sanırım adet oldum aslında 1 hafta var daha ilk defa erken oldum çok üzüldüm borcum az olacak diye seviniyordum 🙁

İyi maşallah iyi gidiyorsun. Ben cozuttum bugün eşimde destekxi değil bana kiziyo hatta hem ramazan hem de diyet yapiyon diye ekmek yedim bugün çeyrek pide kadar
İyi maşallah iyi gidiyorsun. Ben cozuttum eşimde destekxi değil bana kiziyo hatta hem ramazan hem de diyet yapiyon diye ekmek yedim bugün çeyrek pide kadar
Çeyrek pideden ne olacak afiyet olsun😊😊
Erkekleri de anlamıyorum. Hem zayıf olunsun isterler hem de diyet yapılmasın. Tenya mi yutalım 😃😃

😂😂 Büyüme politikasını bende eşime soyleyecegim. O da kilolu aslında ama diyet yapamiyo
Aslında birlikte spor diyet yapsanız güzel motive olunur

Bugün şekerli kek gibi bir şey yedim 😃 bunun haricinde yogurt ve 200 gram humus yedim, tatlı hariç 680 kalori. 45 dakika sporumu yaptim+4000 adım 😎

Selamlat
Bugün menüm pek iç açıcı değil
O kadar yoğunum ki kafamı kaldıramıyorum
Sabah
1 h yumurta
Öğle
Yarım kase mercimek çorba(mercimekti galiba şnanın 5 dk yedim işime geri döndüm)
Bir dilim makarna böreği
Yoğurt
Salata
Akşam
Yarım tabak portakallı kereviz
1 dilim kek :KK43:
Su:1 lt
Adım:4667

Aslında birlikte spor diyet yapsanız güzel motive olunur

Bugün şekerli kek gibi bir şey yedim 😃 bunun haricinde yogurt ve 200 gram humus yedim, tatlı hariç 680 kalori. 45 dakika sporumu yaptim+4000 adım 😎
Çok uzak diyete de spora da. Annesiyle aramzda 2 sokak var oraya bile arabayla gidiyoduk bı ara Allah tan benzine zam geldi de bira yürümeye başladı 😂

Günaydın kızlar dünkü menümü yazayım
Sahurda az yoğurt ve pankek
Orucu eşimle kavga ederek açtım diyebilirim çok sinirliydim 1 kase tarhana ve ölcemedigim kadar kısır yedim içine bolca yeşillik dogradim ve salatlaik domates turşu ile yedim.
Bugün oruçlu değilim

Günaydın kızlar dünkü menümü yazayım
Sahurda az yoğurt ve pankek
Orucu eşimle kavga ederek açtım diyebilirim çok sinirliydim 1 kase tarhana ve ölcemedigim kadar kısır yedim içine bolca yeşillik dogradim ve salatlaik domates turşu ile yedim.
Bugün oruçlu değilim
Illaki haklı nedeniniz vardır da, insan bazen o kadar boşu boşuna kendini karşısındaki üzüyor. Insanın da bir yerde en iyi arkadaşı eşi ve büyüyünce çocukları oluyor😃

İyi geceler kizlar💚
Öncelikle aktif olan arkadaşlara teşekkür ederim sayfayı bırakmadığınız icin🤩

İnşallah yarın mesajları okuyup cevaplıcam. Bugün disari falan çıktım gün bitti zaten 😁
Yavaştan sahalara döneyim diyorum biraz uzaklaşmak iyi geldi😊

Yaz geliyor köprüden önce son çıkış 😅

X