🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Çok haklısın sahuru hafif geçiriyorum ama takip ettiğim birkaç diyetisyen sahurda ve iftarda ekmeğe karşı benim ekmeği kesip pilav ve makarnayi da çıkartmam lazım ki bayrama rahat girebilirim. Yarından itibaren daha da dikkat edeceğim. Spor maalesef yapamıyorum iftar 8 e yakin mutfaktan çıkmam 8.30 u buluyor buyugumun dersleri küçüğünü oyunu derken yatma saati geliyor. Ramazan da pilatesede ara vermek zorundayım. Öğle arası çıkıp geziniyorum ama o da tempolu değil.

Sporum bugün tamam çok yoruldum
42 dk eliptik
40 sn plank
35 squat
30ar tane kol egzersizi
Hazir çocuk yokken yapabildiğiniz kadar yapın aktif olun. Bu aralar sadece kendim için yapabildiğim tek şey otobüste kitap okumak. Bazen yol tutuyor bazen boyun duzlesmem rahatsız ediyor..
Yakınmak değil amacım Allah a şükürler olsun çocuklarım var sağlıklı ve çocuklarım asla yük değil ama annelik işin içine girince fedakarlık devreye giriyor.hamilelik düşünmeden hedef kilonuza ulaşıp korumayı öğrenmek adına tavsiyemdir.

Menun guzel aslinda pastaya gelene kadarama o pastayi istiyolar biz nasil yemiyelim ince bir dilim bende yedim aksam

Yaşım 34 şu yaşıma kadar eş gectigim bir sahur olmadı ama 2 gündür 1 bardak süt 3 hurma ile hiç açlık hissetmedim. Üzerine de 3 bardak su ictim
Detox mu yapiyorsun 2gunde neladar farkettibende denemek istemistim hurma yogurt olarak ama cesaret edemedim ramazan diye

Su boyun dizlesmesinin fitigin olmadihi kimse kaldimi acabagecmis olsun .

Gunaydin kizlar nasilsiniz bende yazayim dunku menumu.
Sahur
yine 2 bugday ekmeginden peynirli tost
Haslanmis yumurta cay
Iftar
2kepce mantarli sebze corbasi
2 Yemek kasigi yogurtlu biber
3 hamburger koftesinden biraz kucuk falafel
Falafelin tarifini diyet paylasimlardan gordum haslanmis nohut baharat sogan falan nasil yapildigini bilmiylrdum ama guzel oldu firimda pisirdim.yanindada bolca marul yedim
Iftardan sonra incecik bir dilim belki 4 5 cataldir pasta

Adım yarışmasına ben de varım şükür regl de bitti yürüş bandına çıkmak için can atıyorum
Sporsuz asla kilo veremiyorum takıldım 65 lere

Ne güzel yerinde zıplama da yapabilirsin aklıma geldikçe ben ipsiz ip atlar gibi yapıyorum tabi kilo için işe yarayıp yaramadığını daha çözemedim ama direnç arttı 50/100 de tıkanıyordum ilk zaman
ne kadar süre yapıyorsun? yağ yakımı başlatacak kadar etkili olur mu bilmem ama kuvvet ve dirence etki eder tabiki
ben de sporu çok seviyorum aslında ve alışkınım uzun kardiyolar, kalça, mide, uzun süre vücut ağırlığı da severim ama kardiyo yapmazsam o kilo gitmiyor çünkü evde hep hareketsizim. şimdi sporuma dönebiliyorum çok şükür bugün de yapıcam içim rahat ediyor iyi bir ter atınca
her dediğine katılıyorum. bir hafta normal gittim kasmadan iyi geldi ama bu sabah da dedim madem durabiliyorsun alıştın motivesin, daha çabuk ve güzel sonuç görmek için beslenmeni de temiz yap. bence çok rehavete giriyoruz istemezsek yemeyiz bu kadar basit bahanesi yok bazı şeylerin. ben de ramazanı boş geçirmek istemiyorum bu yaz istediğim gibi bir yaz geçirmek istiyorum o yüzden toparlanalım herkes hedefini düşünsün neden başladığımızı.
yarışma yapalım bence de spora da katılırım koşu yapabilirim ben vücut ağırlığı bi süre daha yasak ama artık hazırım yarışmalara ve rakip istiyorum
tüketebileceğimiz karbonhidrat türevleri aynı bence ve tüketmeliyiz, 2 dilim ekmek yerine 1 küçük patates vs vs bu değişimlerin olabileceğine inanıyorum ben. tabi diyetisyen listesi varsa elinde daha iyi referans olur kendi vücuduna göre olacak bu porsiyonlar.
ay ev hali bende de aynı çocuğun ödevi oyunu yemek hazırla mutfağı toparla eşimin gelme saati derken iftardan sonra birde spor çok zorluyor. gün içinde ona göre ayarlıyorum artık kendimi. iftardan sonra mutfagı toplamıyorum mesela hemen ev işlerine devam etmiyorum önce sporu aradan çıkarmam lazım diyorum sonra o koltuktan kalkamıyor insan
zorluyorsa sporu ramazandan sonra devam ettireceksen sen de ramazan boyunca beslenmene sıkı odaklanıp eksiler görebilirsin yeter ki önce kendimizi düşünelim toparlayalım

Detox mu yapiyorsun 2gunde neladar farkettibende denemek istemistim hurma yogurt olarak ama cesaret edemedim ramazan diye
Instagramda bir bayanda gördüm başta dayanamam demiştim ama çok rahatlık detoks suyu olarak dukan birası yaptim ara verdim . 10 gün olmadan biraktim.

Evet 2 hafta oldu benim diyete başlayalı kaçamak yapmamıştım görünce yedim valla napayim. İnşallah bayrama kadar bı kaçamak yapmam
Herseyden kisitlayinca busefer diyeti biraktigimizda daha cok.gomuyoruz kararinva canin ostediginde yiyip nefsini koreltmek.daha dogru bence

Herseyden kisitlayinca busefer diyeti biraktigimizda daha cok.gomuyoruz kararinva canin ostediginde yiyip nefsini koreltmek.daha dogru bence
Evet hep öyle oldu ama nedense canım da istemedi bu sürede pek. Bugün de yiyolar pasta (tek kişilik al dediğim halde bilerek büyk almış eşim) ama ben yemiyorum dün yedim yetti bana

Canım ben 10/15 dakikaya çıktım 10 saniye dinlenmeler ile her yüz zıplamada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…