🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Insulin direncin yada troidin olabilirmibenim troidim az calisiyor bende zor kilo veririm.cok.hizli alirim.
Diyete başlamadan testlerimi yaptırdım bı sıkıntı çıkmadı. Daha önce insülin direnci vardı ve ilaç kullanmıştm kesin yine verirler diye gittim ama vermedi. Resmen yemişsin ki kilo almışsın tahlillerde bı sıkıntı yok dedi

Regl olmana ragmen gercekten az yemişsin benim daha çok yiyesim geliyo o günler

Asil sinavim simdi basliyor esim bir poset dolusu abur cubur almis onunda gozu donmus ins kendime hakim olucam
Eşler bizi bitiriyo :) hepimiz aynı ımtıhanı veriyoruz :) yeme canım ınsALLAH güzzel sonuçlar aldıkca iyiki yemedim diyeceğiz:)
Ama kilo vermemişsin aynısın dediler bi tık moralim bozuldu
Balım hıç bozma moralini. gayet de kilo veriyosun. bazen az bazen cok ama durmuyoruz devam edıyoruz. ınsALLAH meyvelerini alacağız.
31 mart kilo bildirimi
Geçen hafta:65.5
Bugün: 65.6
Fark:+100 gr
Kilo vermeye başlayıp da 100 gr alan bir ben miyim . Reglim lütfen şişkinlik olsun
Eki Görüntüle 3225962
Regl yuzundendır canım hıc motivasyonunu düşürme. haftaya çok güzel sonuçlar alırsın inşALLAH

Tünaydın canlar bu hafta hep iftara misafir aldım bugün son grubum inş en büyük yaptığım Güllaç kaçamağı tatlı olarak. Spor yapamasam da sağlam ev temizliği yapıyorum çocuklardan ertesi güne ev hiç yapılmamış gibi oluyor zaten. İnşallah yarın spora da oruç a da başlıyorum. Hazır şişlikler inmişken ilk hedefe ulaşırım bayrama kadar
Squat ve plank yapıyorum ama

merhaba herkese. baya salmıştım ameliyattan sonra psikolojik de adapte olamamıştım ama döndüm geçen haftadan beri kilo verme psikolojisine girdim tekrar. 5 aylık hedefim var hatta ayda 3 kg olarak denk geliyor onu da yapamayacaksam ben ne yapayım diyorum sadece menü yazmak zorluyor çünkü hep sağlıklı şeyler değil. tatlımı da yiyorum gayet hergün oluyor, yasak koymayacağım ama kontrollü gitmek istiyorum. bende herşey psikolojik. 1 ayı geçtim ve spora döndüm bu hafta. çok olmasa da 2 kere 3 km koşular yaptım iyi geldi bu hafta biraz daha arttırırım.

Ne güzel yerinde zıplama da yapabilirsin aklıma geldikçe ben ipsiz ip atlar gibi yapıyorum tabi kilo için işe yarayıp yaramadığını daha çözemedim ama direnç arttı 50/100 de tıkanıyordum ilk zaman

Kızlar artık bi toparlansak mi.
Menulere baktım hiç iç açıcı degil hamurisleri kizartmalar kolalar

Bugünden itibaren ceza vermeye son gaz devam edelim. Tamam kısmaya ben de karşıyım ama bi süre bunlara ara vermezsek eksi göremeyiz. Ki tartilar da öyle diyor zaten. (Ben de dahil)

İsterseniz adım yarışması falan bir şeyler yapalim yine bu gidişat iyi değil.

Şu ramazani arinarak geçirelim lütfen salmayalim

Çok sevindim canım iyi olmuş kendini zorlamadan yaparsın sporunu

Adım yarışması yapalım yürüyüş yapamayanlat olduğumuz yerde adımlarız hem hem de hareket artar

İyi aksamalr herkse sahura yine geç uyandım w kaşık yulaf pişirdim hemen içine de 3 kaşık granola koydum ama bitiremedim vakit yetmedi
İftarda ise 1 kepçe yoğurt çorba
6 tane lahana sarma bi parça tavuk
Şimdi gelelim çay yanina oğlum pasta isteyip duruyordu bugün babası da geldi aldilar1 ince dilim de ben yedim dayanamadım
Kilomda Çarşamba 67.3 idi bugün 67.2

Yaşım 34 şu yaşıma kadar eş gectigim bir sahur olmadı ama 2 gündür 1 bardak süt 3 hurma ile hiç açlık hissetmedim. Üzerine de 3 bardak su ictim

Yaşım 34 şu yaşıma kadar eş gectigim bir sahur olmadı ama 2 gündür 1 bardak süt 3 hurma ile hiç açlık hissetmedim. Üzerine de 3 bardak su ictim
Uyku arası hiç düşünemedim onu yaparım onu da ben de genelde haşlanmış yumurta salatalık domates yiyordum. Kabızlık durumu bende de var çözemiyorum. 2 3 gün iftarda meyve ile başladım 2 gün etkili oldu 3. Gün o da etkilemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…