🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Her şey güzel ama sabahki acmya takıldım, birde genellikle öğlen mi kalorisi yüksek akşam hafif mi besleniyorsunuz

Acma disinda hersey cok guzel ama yinede sabah yemissin aksama kadar etkisi azalmistir

Kizlar nasilsiniz nasil gidiyor diyetben bugun cok yorucu bigun gecirdim iftarda kendkmi kaybedip ipin ucunu kaciracam diye cok korktum yavas yavas yemek yemege calistim
Sahur
2dilim bugday ekmeginden peynirli tost ve bir haslanmis yumurta
1kupa sekersiz cay
Iftar
2kepce domates corbasi
5 6 kasik kadar kiymali bezelye yemegi
3kasik pilav
1 bardak kola
Asil sinavim simdi basliyor esim bir poset dolusu abur cubur almis onunda gozu donmus ins kendime hakim olucam

Menü iyi bence hem gündüz açlığa dayan hem gece dayan kolay değil özellikle diğerleri yeyip içerken. Ah o abur cuburlar benim kilo alma sebebim hiç dayanmiyorum en çok bitter cikolatalara

Bende yazayım menümü sahurda alarmı kapatmisim ezana 15 20dk kala uyandım hemen 2 yumurta pişirdim salatalık domates dogradik yarım poğaça ile yedim
İftarda ise önce yine armut ve yarım kadar portakal sonra da 1 hurma 1 tane tavuk incik yanında salata 2 kaşık da nohutlu pilavdan aldım

Menü iyi bence hem gündüz açlığa dayan hem gece dayan kolay değil özellikle diğerleri yeyip içerken. Ah o abur cuburlar benim kilo alma sebebim hiç dayanmiyorum en çok bitter cikolatalara
Hep oyle aldik kilolari valla bende tatljya dayanamam en zoru o.bende yeme.bozuklugu var bence tok olsam.bile.dunyayi yiyebilirim

Baya az yiyosun hizli kilo veriyosundur sen

Hep oyle aldik kilolari valla bende tatljya dayanamam en zoru o.bende yeme.bozuklugu var bence tok olsam.bile.dunyayi yiyebilirim
Benim yemeklerle aram yok zaten ekmek de öyle pek yemem ama o çikolatalar beni benden alıyor öyle baklava felan da sevmem benimki sadece çikolata aşkı

iyi geceler
Şuanda reglim o yüzden tartıya çıkmıyorum yanıltmasın diye
Sabah kahvaltısı
1 kase çilekli yoğurt
3-4 avuç kavrulmamış fındık
2litre su
Akşam yemeği çok ince toryilla ekmeği
Tavuk ve mantar sote soslu
Yanında ayran ve çok az patates kızartmsı bu haftanın tek kaçamağıydı neyseki hakkımız:)
Bu şekilde
5000e yakın adım yürüyüş o kadar

Ah keşke öyle olsa 1 haftada 400gram verdim genelde de böyle yiyorum doyuyorum da. Niye yemedigim halde veremiyorum bilmiyorum çok üzülüyorum
Insulin direncin yada troidin olabilirmibenim troidim az calisiyor bende zor kilo veririm.cok.hizli alirim.

Aslinda diyet yaparken cevrenizde hickimseye soylemeyin diyorlar illaki zihnimiz etkileniyor motivasyonumuz dusuyor.kimin ne dusundugunu onemseme bence eminim.iyi kilo vereceksin

Masallah bukadarcik yemekle.nasil.ayakta kaliyosunuz yaama yediklerin guzel saglikli seyler toryilla ekmegini hic duymadim

Kendin nasıl hissediyorsun peki ben çok fazla vermiyorum ama yinede vermişim gibi hissediyorum pantolonlardan namaz kılarken eğilmekten felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…