🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Güllaç birçok tatlıya göre masum kalıyor canım, bence haftada bir kez yenilebilir. Kendini kötü hissetmeden o günün tadını çıkar, ertesi gün de çok hafif beslenip spor yaparsın böylece üstüne kalmaz.

28 Mart Perşembe Menüm (tam hatırlayamıyorum ama)

13.00 2 dilim ekmek ile yağsız tost, kuşburnu çayı
16.30 nescafe, 1 hurma
19.30 1 kase yayla çorbası, 1 tabak kapuska
21.30 türk kahvesi, 3 hurma
02.00 nescafe, yarım yeşil elma

Spor; dün yapamadım bugün telafi edicem
Su; 2 lt

Kızlar ben dün habire kahve içmişim yazınca farkettim regl olduğum için hem sahur hem gündüz değişik bi yeme düzenine girdim. Geceleri uyumak istemiyorum hazır alışmışken çünkü zaten birkaç gün sonra oruca baslicam. Uyumayınca da aç çalışmak zor oluyor o yüzden gece de bi ara yapıyorum.

Cok tuhaf oldu böyle ama fazla şiş de hissetmiyorum iyi de geldi gibi sanki

Gel gel . Benim sporlarım düzenliydi ara verdim kaçtı ucu. Burasıyla düzene girecek tekrar. reglim şu sıralar çıkamadım yürüyüş bandına ama yakına başlarım
Yapalım yazalım hepsini :)
Heyecanlandım bak şimdi Yazmak çok motive ediyor zaten insani.

Balım sen nasıl oldun stresliydin halledebildin mi islerini
Çok şükür canım iyiyim, bugün mezuniyet işlemlerim yapılıyor onun telefon trafiği var biraz. Azıcık da gerginliği var diyelim ama çok şükür tamamen bitme aşamasına geldi canım. Sen ne alemdesin balım.
Yediklerinde bence hiçbir sıkıntı yok canım, saat olarak da gece düzenine geçmiş gibisin sadece. Ramazanı bu şekilde atlatacağız mecburen.

Okudum teşekürler. Oruçluyum şimdi tartildim 67.3 çıktım
Tamam canim ekliyim tabloya.
Haklısın canım benim ama az kaldı inşallah bitiyor
Ben de şükür canım bi iki gün inzivaya çekilmek iyi geldi toparladım sayılır. Ben de tökezliyorum zor oluyor bi yandan ders bi yandan diyet gerçekten. Ama eskisine göre daha az araniyorum çalışırken alışmaya başladım
Yediklerinde bence hiçbir sıkıntı yok canım, saat olarak da gece düzenine geçmiş gibisin sadece. Ramazanı bu şekilde atlatacağız mecburen.
Evet canım gece düzenine geçiyoruz mecbur.

29 Mart Çarşamba Menüm
14.00 1 tane patatesi fırında közledim (yagsiz)
15.30 türk kahvesi, 3 hurma
17.00 yeşilçay
19.30 yarım kase yayla çorbası, 1 tabak kapuska, 1dilim ekmek, 1 kasik yogurt
20.20 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş, yarım muz

*Sabah tartilacagim icin gunu kapattim. Gece ara ogun yapmicam insallah. Belki bi türk kahvesi

Spor; birazdan yapcam eklerim.
Su; 2 lt

Son düzenleme:
29 Mart carsamba
Sahurda 2 haşlanmış yumurta domates
1 buçuk 2 kaşık kadar granola ve süt
1 tane incir
İftarda yarım armut 2 3 dilim portakal 1 dilim elma 1 tane çilek 1 hurma 1 incir 10 tane fındık (diyet ve ramazan birleşince kabızlık oldu armut onun için yedim diğer meyevelerde oğlumun meyve saatinden kalanlar bu konuda tavsiyeniz varsa alabilirim )
20 45 gibi 1 kase çorba ve küçük kase yoğurt yedim

Günaydın kızlar dünki menüm
Reglim nasıl uyku yapıyor yemek sonrası kanepede gidiyorum
Sabah
1 zeytinli açma

Öğle
1 kase yoğurtlu şehriye çorbası
Yarım p. Kuşbaşı et haşlama
Yarım kase havuç salatası
1 kase yoğurt

Ara
Avuç içi çiğ kuruyemiş

Akşam
Yarım p. Sebzeli kuskus
Su:1 lt
Adım : 6484

Günaydın kizlar , ramazan dolayısıyla kendimi çok hafif hissediyorum aralıklı oruçta 16 saat aç kalabildigim için ramazan beni etkilemedi çok şükür.
Sahurda 2 yumurta domates salatalık 2dilimekmek
Akşam 1 kepçe çorba, kuru fasulye yemeği, 4 kasikpilav bir küçük parcapide . Pide çıtır olunca yedim
Bugun sahurda hem çocuğum rahatsizlaninca yapma fırsatım olmadı hem de 3 hurma 1 bardak süt ile deneyecegim. Suanda bir açlık hissetmiyorum yarında yaparim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…