🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhaba dünki menğmü hızlıca yazayım
Sabah
1 h yumurta

Öğle
1 kase mantar çorbası
1 adet sebzeli köfte
1 kase yoğurt
Salata

Akşam
1 servis kaşığı kıymalı erişteli yeşil merci yemeği
4-5 tavuk kanat

Adım:3803 (dışarıda da yürüyüş yapamadım serindi hava, ay bugün de kar yağıyor )

Ah kıyamam o da bir can tabii birde alışkanlık. Benimde balıklarım oldu 5 yıl bizimleydi, akvaryumu kaldirdim kuzenime verdim cocuklar istiyor ama kaybı üzüyor hem onlara ölümü nasıl anlatacağımızi şaşırıyoruz sonra sizde.olursenize donuyor muhabbet .

İnşallah ulaşırız hedefimize. Tek suçum spor yapamamak sizinle ona da başlarım inşallah
Gel gel . Benim sporlarım düzenliydi ara verdim kaçtı ucu. Burasıyla düzene girecek tekrar. reglim şu sıralar çıkamadım yürüyüş bandına ama yakına başlarım
Yapalım yazalım hepsini :)

Deli gibi nescafe çekiyor canım, Saricivcivcikcik ne dersin balım.
Balım ben de dün içtim. Zaten tek öğün yiyorsun 2 gündür. Bence içebilirsin başka krizlerin önüne geçiyor bende genelde cünkü
Merhaba canım ilk sayfayı okuyabilir misin
İlk 1 hafta geçici listeye ekliyorum. Düzenli paylaşım yaparsan Kalıcı listeye aliyorum
ya bu deprem korkusuna birgün annemde bir gün kayınvalidemde kalıyorum .bir türlü giremedim ama diyete devam
Sen de haklısın canım ya o zaman ceza yok
Merhabalar bende katılabilir miyim. Yaklaşık 10 gündür diyete başladım ama tek başıma pek motive olamıyorum bozmak istemiyorum. 67 68 kilo arasındayım tekrar tartilirim 57 kilo olmak istiyorum
Merhaba canım ilk sayfayı okuyabilir misin
İlk 1 hafta geçici listeye ekliyorum. Düzenli paylaşım yaparsan Kalıcı listeye alıyorum

afiyet olsun canım, menü de spor da güzel olmuş.
Afiyet olsun canım menünü beğendim. Az da olsa adım atmışsın. Karın tadını çıkarın bence :)
28 mart 2023
Sahurda 2 yumurta, peynir domates salatalık 5 zeytin
Akşam 1 kepçe çorba, 1 dilim ekmek kabuğu ve 4 kaşık bezelye yemeği, pancar salatası
Detoks suyu
Afiyet olsun menü çok güzel.

Balım ben de dün içtim. Zaten tek öğün yiyorsun 2 gündür. Bence içebilirsin başka krizlerin önüne geçiyor bende genelde cünkü
İçmedim balım yaa, bugün içerim ama. Bana da iyi geliyor, birçok şeyi engelliyor.
Ballar perşembe günü iftara davetliyim bu hiç iyi olmadı ya. Menüde şimdiden hamur işleri tatlılar kol geziyor cuma olaydı iyiydi.
Canım bence perşembe tartıl sen, cuma doğru rakam görmeyeceksin çünkü. Perşembe de kaçamak gününü yapmış sayalım derim. Davete gidip yememek olmuyor şahsen.
Tünaydın kızlar
Tünaydın balım

Evet balım ben de öyle düşündüm.
İftarda da zaten hamursisini fazla yiyemem midem gerçekten küçüldü biraz kaçırsam hemen agriyo.
Tatlıyı da az yemeye caliscam. Muhtemelen güllaç olacak o da benim en sevdiğim ve daha hiç yemedim yapmadım diyetteyiz diye

Okudum canim tamadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…