🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

sonngulen sonngulen
@enerji_kusagi
Ballar nerdesiniz :KK17:
Şeytana uymayın bakın :KK70:
Geldim balım geldim, kafamı toparlamam lazımdı. Şeytana tabiki uyuldu ama ramazan girince kendisi uzaklara gönderildi artık.
Kizlar burayı canlandırmak için ve birimize destek olması açısından ramazan boyunca 30 günlük plank mi yapsak ne dersiniz? Fazla zamanimizi da almaz
Çok süper olur. Ben bugün gördüm ve bugünden itibaren başlarım.

Kilo bildirimi:
gecen hafta:79.0
guncel:78.3
fark :700 gr
Balım tebrik ederim seni, bizim bir yarışmamız vardı ama güme gitti resmen, seninle şöyle keyifli keyifli didişemedik, inşallah tekrarını yaparız. Ben +100 gramla gelerek yarışmayı kaybetmiş oldum balım.

Tünaydın kizlar🩵
Regl olduğum nasıl belli pammik gibiyim bugün ne gerginlik kaldı ne enercisizlik hayat gözüme pembe görünmeye basladi:KK70: :KK70:
Ohhh bee balım en azından rahatlamış oldun çok sevindim.
Bana yine chloe ting perileri geldi ya.
Bikac kilo daha verelim de beraber bi challenge yapalım 😁
Hadi birlikte başlayalım civcivim.
Günaydın Kızlar :KK200:
Haftasonu koşturmasıdnan çıktım geldm :) Dün öglen gibi regl oldum . vatana millete hayırlı olsun :KK70: yeme krızı vardı 2 gundur gelecegı bellıydı.2 gunluk menumu yazıyorum . Hastaydım yeni yeni toparlıyorum. 1 haftadan fazladır spor yapamadım hiç.inşALLAH bugun yürüyüşümü yapma niyetim var .

25 MArt Cumartesi:
Sahur:2 yumurta beyazı+2 dilim tambugday ekmeği+60 gr kaşar+2 ceviz+10 Badem+yeşillik
İftar: 2 dilim kıymalı pide+1 kase mercimek corbası+salata+3 kaşık havuçlu tarator
(her akşam pide yeme hakkım var ve köfte ymem gerekiyodu evde bu yapılmıştı ben de kendimce porsiyonladım :))
Akşam: 1dilim güllaç (haftada 1 hakkım var)

26 Mart Pazar :
Sahur:2 yumurta beyazı+ 2dilim tambugday ekmeği+60 gr kaşar+2 ceviz+10 Badem+yeşillik
15:00-- 1 mandalina+1 portakal
19:00-- 8 kaşık kuru fasulye+3 kaşık pilav+ salta+3 kaşık tarator+3 kaşık dereotlu yogurt
Akşam:1 çikolatalı gofret
***kızlar öglen regl olmuştum. çok direndim ama 10 buçuk gibi yedim gofreti dayanamadım. acilen toparlanmam lazım :KK43:

Teşekkür ederim balım. buraya yazmamış olabilirim. 10 gün kadar önce çok hastalandım günlerce kemiklerim falan agrıdı yeni yeni toparşıyorum. büyük ihtimal covid geçirdim . buraya da ugrayamadım dogru düzgün .
Tekrar geçmiş olsun balım.
Gunaydinnnnn hayırlı bir hafta geçirmemizi diliyorummm
Sahur 2 yumurta, lahana salatası, domates ,salatalık 7 adet zeytin 2 dilim ekmek peynir
3 bardak su
İftar 4 kaşık bakla yemeği,4/5 adet fırınları bebek patates yoğurt,1 dilim ekmek,1ceviz
55 adet squat 2 günlük, plan yapamadım.
Kucuk Çocuğum hastalandı geniz akıntısı ve öksürük sanirim alerjik, eşimde yorgundu hem ev işleri hem cocuklar hepsi bendeydi.
çok geçmiş olsun.

Kızlar kuşum öldü😭😭😭 çok kötü oldum ya bu kadar üzüleceğimi dusunmemistim 😔😔
Civcivim kıyamam ben sana da ona da, çok üzüldüm canım benim. Ne desem üzüntünü alamam biliyorum ama Allah'ın takdiri balım, yaşadığı süre de çok sevildi çok iyi bakıldı. Nolur kendini çok yıpratma.

Canlarım mesajlarına cevap veremediğim, gözden kaçırdığım önemli hususlar varsa kusuruma bakmayın, kısa sürede güncele gelmeye çalıştım. Geriden gelmek yerine sizleri yakalayıp motivasyonu bulmak istedim. Şimdi okuldan eve gitme vakti, gidince de iftar hazırlığına girişeceğim. Hepinizi öpüyorum ballar. Akşam görüşürüz.

Balım tebrik ederim seni, bizim bir yarışmamız vardı ama güme gitti resmen, seninle şöyle keyifli keyifli didişemedik, inşallah tekrarını yaparız. Ben +100 gramla gelerek yarışmayı kaybetmiş oldum balım.
Balım saglıklı ve güzel günlerde didişiriz . bu sayılmaz zaten :)

Sağ olun hepiniz kızlar durup durup ağlıyorum ama ağladıkça aciliyorum biraz üzülmem gerek atlatmak için sanırım. Bu kadar sarsilacagimi hiç düşünmemiştim cidden.
Dediğiniz gibi Allahin takdiri. Keşke ölüm diye bir gerçek olmasa bu dünyada çok acı😔
Buna da şükür hayatıma renk katmisti yavrum.

Şuan 86 kiloyum hedefim şimdilik 65 haftada iki gün spor salonuna gidiyorum hergun buraya menümü mutlaka yazarım
Tamam canim geçici listeye ekliyorum.
Ben civciv 29 yaşımdayım evliyim çocuğum yok kpssye hazırlanıyorum. İnşallah beraber hedefimize ulasiriz💚
Hosgeldin o zaman☺️

Balım saglıklı ve güzel günlerde didişiriz . bu sayılmaz zaten :)
Olsun bitanem bunu sen kazandın ama yenisini de yapmalıyız. Şöyle hakkını vere vere gerçek bir kapışma olmalı inşallah güzel günlerde...
Sağ olun hepiniz kızlar durup durup ağlıyorum ama ağladıkça aciliyorum biraz üzülmem gerek atlatmak için sanırım. Bu kadar sarsilacagimi hiç düşünmemiştim cidden.
Dediğiniz gibi Allahin takdiri. Keşke ölüm diye bir gerçek olmasa bu dünyada çok acı😔
Buna da şükür hayatıma renk katmisti yavrum.
Ağla canım içine atma, ne olursa olsun bir can o da ve senin için önemliydi o yüzden acısını yaşamalısın.
Şuan 86 kiloyum hedefim şimdilik 65 haftada iki gün spor salonuna gidiyorum hergun buraya menümü mutlaka yazarım
Merhabalar hoşgeldin, aynı kilodayız benim de nihai hedefim 55 ama şimdilik küçük hedeflerle gidiyorum. Boyum da 1.60. İnşallah hedeflediğimiz noktaya gelmek nasip olur.

Merhaba kızlar 29 Mart Çarşamba
Sahur: yumurtalı yufka dürğm çay peynir ceviz ( yufkayı çeyrek çeyrek bitirdim sonunda artık yufka yapmıycam son çılgın sahurumdu😄)
İftar: iftarda yalnızdım o yüzden canım kendime kapuska yaptım ve dünden kalan çorbayı içtim
Suyu sayamıyorum ramazanda baya içiyorum bence emzik gibi hep elimde 😄
Plank, squat, duvarda çömelme hareketleri yaptım benden bukadar 😂

X