🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhaba hoşgeldin
Menünü ayrı ayrı yazıyorsun sanırım tek bir mesajda yazabilirsen öbürünü kaçırmamış oluruz :)
Menü spor su çok iyi duruyor

Kızlar bugün bir türlü vakit bul spor yapamadım. Şimdi oturuyordum bugünü sporsuz kapatacaktim sonra dedim kendine söz vermiştin ramazanda salmamaya
O yüzden ben leslie ve squat plank yapıp geliyorum benim gibi olan varsa da gece mece demesin kalkıp yapsın sporunu ertelemek sonumuz olacak yoksa

27 Mart Pazartesi Menüm
04.00 1 fırında patates, çay (oruç tutmadığı halde sahur yapmayan da habsba)
14.00 2 dilim ekmek arası tost,çay
19.30 1 dilim ızgara tavuk, salata
20.00 türk kahvesi, 1 kare bitter

Spor;
45 dk leslie 3 mil
25+25 squat
20+30 sn plank
Toplam adım 10 bine çok yakın, olana kadar yurucem.

* squat ve plankı dün yapmamıştım telafi amaçlı dünün sayılarını da yaptım.

Hoşbuldum tşk ederim Ben bugün biraz erkene yazmışım akşam hallederim çalışıyorum bekarım kilom96 vermek istiyorum ve sağlıklı yaşam ve sporu hayatıma eklemek için burdayım
Tamam canim geçici Tabloya ekliyorum seni.
Afiyet olsun canım bugundn itibaren hamur tatlıya biraz ara versen iyi olur sisirir onlar şimdi seni çünkü
Afiyet olsun canım kahvaltıda yumurta peynir zeytin falan mi vardi standart kahvaltıyı biraz açabilir misin?
26 Mart
Sahur: yarım yufka arası yumurta çay, peynir
İftar: bamya çorbası, salata, 1 dilim ekmek, 2 kaşık et sote
Su hala içiyorum 2. Gün squatımı yaptım planktan tırsıyorum yapcam
Afiyet olsun canım bence güzel yufkanin kalorisi ekmekten daha fazla yalniz dikkat
Afiyet olsun canım aslinda fazla değil de iki gün üst üste tatlı olması biraz kötü olmuş. Ama yürüyüş yapmışsın neysek o yüzden yarın daha iyi olur inşallah
Geçmiş olsun canım
Menü güzel sadece ekmek var patates olmayabilirmis
İyi geceler
Sahur
Sadece 1 bardak su
Uyanamadım malesef

İftar
3-4kaşık pilav
4-5 kasap köfte
1tane domates
Yarım kase çorba
1bardak ayran
regl oldum an itibariyle spor yapmadım henüz
750ml su henüz
Afiyet olsun canım gayet iyi olmuş menun
Canım çok üzüldüm malesef kuşlar çok narin oluyor veteriner falan da bakmıyor bir kere hasta olunca ölüyorlar
Aynen bakmadı veteriner de bir daha almam çok üzüldüm cidden. Evladım gibi olmuş da farkına varamamisim ben

Alma ben ağladım diye eşim hep aldı Geldi 4.kuşumu da gömünce artık kedi almaya karar verdim 1.5 yıl oldu sorunsuz yaşıyor maşallah en azından hasta olunca tedavi edilebiliyor ben tövbe bir daha almadım kuş almam da kedi iyi Allah ömür versin bakıyorum ona evlat gibi oluyor tabi

Kızlar kuşum öldü çok kötü oldum ya bu kadar üzüleceğimi dusunmemistim
Civcivimmm çok üzüldüm melek onlar da, senin sevgin o kadar belli ki elinden geleni yaptın sen. Allah ın sessiz kulları onlar incitmedin gözün gibi baktın azıcık ömründe senle can yoldaşı olmuş meleğim. Kalbi o kadar kötü, hayvanlara zorbalık yapan insan varken senin gibi güzel kalbi olan insanlar iyi ki var

Benim de ilerde bahçeli bi evim olursa köpek hayalim var ama cesaretim bitti bugün gerçekten hayatın gerçeği işte tabi de.
Ahh yazdıklarına bir kere daha ciğerim yandı gerçekten sudanim nasıl kıyarlar bilmiyorum canilik başka bir şey degil

Günaydın kızlar dünki menümü yazayım hızlıca. Reglim başladı da uyumuşum erkenden
Sabah
1 h yumurta

Öğle
1 kase domates çorbası
1 parça dana haşlama
1 kase yoğurt
Salata

Ara
3-5 çiğ kuruyemiş

Akşam
Yarım tabak kıymalı eriştelş yeşil mercimek yemeği

5193 adım (şarjım bitti adımların gerisini sayamadı)

Walla saat 20.50 bana hiç gece gibi gelmiyor ben zaten spor yapınca 21.45 civarı yürüyüş bandına çıkabiliyorum

Arkadaşlar merhaba, bu geçtiğimiz günlerde hem fiziken hem de ruhen dağıtan ve çöküş yaşayanlardanım. Buraya da gelemedim bazı sebeplerle, negatifliğimi de yansıtmak istemedim ama çok şükür toparlandım. Arada oluyor böyle ama bırakmamak lazım kesinlikle. Mesajları detaylı okuyamadım, hastası olanlara çok geçmiş olsun canlarım. Allah tuttuğumuz oruçları da kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…