🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

25 Mart Cumartesi Menüm
Sahur
Süt, muz , hurma ile smoothie yaptım

İftar
1 tabak portakallı kereviz yemeği, 1 dilim ekmek, 1 hurma

Ara 21.30 türk kahvesi, 1 avuç kuru yemiş, 1 muz
Ara 23.30 nescafe, 3 galeta

Spor; 20 squat, 20 sn plank✔️
Sahura kadar uyumamayı planlıyorum belki evin icinde bos boş yürürüm.

Su; içmeye devam 1.5 olmuştur
Meyveler çok olmuş dimi 😐
Sahurda ne yesem ya yumurta da hiç istemiyor canım. Yulaf da istemiyor.

Tost istiyor ama🥲

Tost istiyor ama🥲
Yumurtalı yufka dürüm yedim şimdi tok tutsun diye 👀 menünü iki kere okudum meyveler nerde diye bana çok gelmedi 😬sahurda yumurta yemeye çalış civcivim 🌸

Tost istiyor ama🥲
2 dilim ekmekten yapabilirsin tam buğday ya da çavdar ekmeği, ben bugünde 2 yumurta yedim😁yarın dayanırsam 1 su bardağı süt ve 3 hurma yemeği düşünüyorum

25 Mart Cumartesi Menüm
Sahur

İftar

Gayet dengeli ne güzel sadelik gorunce menude cok begeniyorum 🥰ben pek sade gidemiyorum😄

Yumurtalı yufka dürüm yedim şimdi tok tutsun diye 👀 menünü iki kere okudum meyveler nerde diye bana çok gelmedi 😬sahurda yumurta yemeye çalış civcivim 🌸

2 dilim ekmekten yapabilirsin tam buğday ya da çavdar ekmeği, ben bugünde 2 yumurta yedim😁yarın dayanırsam 1 su bardağı süt ve 3 hurma yemeği düşünüyorum
Kızlar tost yedim😍
Ama tam sahuru yaptım regl oldum bu kadar olur:KK70: vücudum bile diyet yapma bosver ye yat diyor:KK70:
Gayet dengeli ne güzel sadelik gorunce menude cok begeniyorum 🥰ben pek sade gidemiyorum😄
Teşekkür ederiim😍
Haha 😁
Kızlar ben çekilmek istiyorum. Kendimi bir türlü diyete adapte edemiyorum maalesef :KK43: o yüzden önce adaptasyonu sağlamam gerek.
Tamam canim sen bilirsin yeniden denemek istersen bekleriz☺️💚

Selam aranıza bende katılmak istiyorum benide alın 🥰🌸
Merhaba Hosgeldiniz ☺️ kendinizi tanıtıp ilk sayfadaki kuralları okur musunuz?
sabah kahvaltısı menüsü
2dilim çavdar ekmeği
3-4zeytin 1yumurta 1tutam maydanoz 2dilim peynir 1tk reçel meyve suyu ara öğünde çilekli yoğurt
Ama bugün tutamadım oruç yarın devam edeceğim bu sefer sahur iftar spor programı yazarak inşallah 🌸🌸🌸🌸
Menüleri akşam toplu olarak yazarsan daha iyi olur canım bir de sonuna yaptığın sporu ekliyorsun🌸

Merhaba Hosgeldiniz ☺️ kendinizi tanıtıp ilk sayfadaki kuralları okur musunuz?

Menüleri akşam toplu olarak yazarsan daha iyi olur canım bir de sonuna yaptığın sporu ekliyorsun🌸
Hoşbuldum tşk ederim Ben bugün biraz erkene yazmışım akşam hallederim çalışıyorum bekarım kilom96 vermek istiyorum ve sağlıklı yaşam ve sporu hayatıma eklemek için burdayım 🙏🏻🌸

İki günlük menü yazmam lazım nerden başlasam bilmiyorım.

25 Mart Cumartesi sahur menü bir lokma aldım bizimkilerle omletten açık çay
Gün içerisinde kahve çok içtim ama yemek yemedim.

Akşam yarım lavaş içine tavuk tantuni, bir kase un çorbası, bir dilim tatlı krizim için mozaik pasta

Su 1 litre ancak spor da sadece ip atlama yapabildim 200 adet

24 Mart cuma sahur da Menemen iki dilim ekmek
İftar da bir kase domates çorbası salata 5 kaşık mantı.
Bir Türk kahvesi 750 ml yeşilçaylı soda
Spor 5000 adım su 2 litre…

Yarın daha iyi olacak inş ağrılarım azaldıkça spor açısından

Günaydın canlar
İnanalım inanmayalım 😃😛Mars yengeçte iki ay mayısa kadar olumlu getirisi kilo vermek spor zinde kalmakmış biz olumlu tarafı alalım olumsuz tarafı defedelim 🤣🤣
Sahurdan sonra uyuyamadım Leslie yaptım 2 bardak suyumu içtim çocukları servise bıraktım şimdi birkaç saat uyumaya. Akşam yine yapabilirim umarım 🙏 Leslie. Birde üst vücut için incelme bildiğiniz egzersiz varsa paylaşırsanız 🙏

Günaydın Kızlar :KK200:
Haftasonu koşturmasıdnan çıktım geldm :) Dün öglen gibi regl oldum . vatana millete hayırlı olsun :KK70: yeme krızı vardı 2 gundur gelecegı bellıydı.2 gunluk menumu yazıyorum . Hastaydım yeni yeni toparlıyorum. 1 haftadan fazladır spor yapamadım hiç.inşALLAH bugun yürüyüşümü yapma niyetim var .

25 MArt Cumartesi:
Sahur:2 yumurta beyazı+2 dilim tambugday ekmeği+60 gr kaşar+2 ceviz+10 Badem+yeşillik
İftar: 2 dilim kıymalı pide+1 kase mercimek corbası+salata+3 kaşık havuçlu tarator
(her akşam pide yeme hakkım var ve köfte ymem gerekiyodu evde bu yapılmıştı ben de kendimce porsiyonladım :))
Akşam: 1dilim güllaç (haftada 1 hakkım var)

26 Mart Pazar :
Sahur:2 yumurta beyazı+ 2dilim tambugday ekmeği+60 gr kaşar+2 ceviz+10 Badem+yeşillik
15:00-- 1 mandalina+1 portakal
19:00-- 8 kaşık kuru fasulye+3 kaşık pilav+ salta+3 kaşık tarator+3 kaşık dereotlu yogurt
Akşam:1 çikolatalı gofret
***kızlar öglen regl olmuştum. çok direndim ama 10 buçuk gibi yedim gofreti dayanamadım. acilen toparlanmam lazım :KK43:

Gunaydinnnnn hayırlı bir hafta geçirmemizi diliyorummm
Sahur 2 yumurta, lahana salatası, domates ,salatalık 7 adet zeytin 2 dilim ekmek peynir
3 bardak su
İftar 4 kaşık bakla yemeği,4/5 adet fırınları bebek patates yoğurt,1 dilim ekmek,1ceviz
55 adet squat 2 günlük, plan yapamadım.
Kucuk Çocuğum hastalandı geniz akıntısı ve öksürük sanirim alerjik, eşimde yorgundu hem ev işleri hem cocuklar hepsi bendeydi.

misafir bereketiyle gelir derler 😉 kim bilir ne yemekler vardır 🤭telafi edeceğinize inanıyorum.
Teşekkür ederimm 😊
25 Mart Cumartesi Menüm
Sahur

İftar

Meyve sadece aradaki muz fazla geldi sabah da muz olduğu için . Onun dışında çok güzel bir menü
Misafirler gitti bugün sıfırlıyorum kendimi :) adımlarım vardı onu dahi düzgün yazamadım . Haftamız güzel başlasın 🥰

X