🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

14 mart Menu bildirimi:
Kahvaltiya kadae filtre kahve
11:00 baklagilli salata +3 galeta
14:00 3 karabugday patlagi+3 ceviz
16:00 kahve+soda+3 gun kurusu +15 badem
19:00--az tavuk haslama+4 kasik dövme pilavi+2 kasik kısır +3 kasik firin karnibahar bol salata

Saricivcivcikcik
Spor bildirimi:
15.443 adim =541 puan

47 ve 52 sn planklar= 47+52 =99
100 tane ipsiz ip atlamak =25 puan

toplam=665 puan

** ballarım bugun ilk defa yürüyüşten sonra plank denedim ve başarabildim. 30 sn den sonrası ölüm gibi oldu ama kimse ölmedi ve asil mutlu olduğum ip atlayabiliyorum:) normalde dizimden dolayi asla atlayıp zıplamaya cesaretim yoktu. denedim baktim yapiyorum cok mutlu oldum. geliştirmeye calisacagim insALLAH ❤

Eklentiler

• Screenshot_20230314-212305_Samsung Health.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20230314-212255_Samsung Health.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20230314-212249_Samsung Health.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 23
Geldim eve şimdi dinleneyim biraz plank 1 sn 1 puan diyor hadi bakalım dinlene dinlene kaç puan yapicam gece 12ye kadar devam herhalde zaten

Ooo tamam ben çıkıp biraz yürüsem iyi olucak o zaman
Yok ya bosver şimdi kim yurucek otur be balim yok mu evde abur cubur falan dinlen biraz
balim beni de arti gosteriyor zalım tarti .

Civcivim bugun ben de plank yaptim denedim yani. karin bölgem yirtilircasina agriyor suan
Evet ya etkisi büyük masallah yavaş yavaş 20 saniyeyle falan baslayip gittikçe artırmayı düşünüyorum ben de
Aboo bu nee bize de spor bıraksaydın Ben bi eliptik yaptım yurudum saftim kaydı su an çok yorgun hissediyorum

Geldim eve şimdi dinleneyim biraz plank 1 sn 1 puan diyor hadi bakalım dinlene dinlene kaç puan yapicam gece 12ye kadar devam herhalde zaten
Tüh yetişemedim yürümüş gelmiş bile
Maşallah herkesler enercik benim içim geçmiş gibi adeta bu hafta ya

Sıkıntı yok canım 12yi geçse de bugün istersen bugün sayarız.

Tüh yetişemedim yürümüş gelmiş bile
Maşallah herkesler enercik benim içim geçmiş gibi adeta bu hafta ya

Sıkıntı yok canım 12yi geçse de bugün istersen bugün sayarız.
Sabah 4 gibi falan uyuyorum ama haksızlık olur ben 12ye kadar devam mekik ve plank yapıyorum hadi başarılar

Ödemdir ödem devam etsin valla ben sporu bırakmıştım iyi oldu

Niye yoruyorsun kendini bu kadar uzat ayaklarını bir tarçınlı havuçlu kek yap oh mis

Sabah 4 gibi falan uyuyorum ama haksızlık olur ben 12ye kadar devam mekik ve plank yapıyorum hadi başarılar
Tamam canim sen bilirsin madem öyle diyorsun
12ye kadar devam mı

FitVenus balım rakipler cok dişli ne yapcaz
Ödemdir ödem devam etsin valla ben sporu bırakmıştım iyi oldu
Bence de
Aynen Saricivcivcikcik devam edelim kuzum yarışma bahane hareketlenelim ben de kırayım artık gerçekten Çin Seddi gibi Ramazan’a daha hafif girelim
Evet ya ramazan önemli cidden benim ayarlarım oynayabiliyor gerçi geçenlerde oruç tuttugumda tam tersi oldu canım bir şey istemedi ama.
Niye yoruyorsun kendini bu kadar uzat ayaklarını bir tarçınlı havuçlu kek yap oh mis
Lisbete dedin ama bana isabet etti napcaz şimdi

Şaka şaka cumaya kadar ağzıma bile sürmem
ahh alyamsenam sen de mi:) balim bugun misafirler vardi pastalar baklavalar havada ucustu ama bi çatal dahi almadim
Çok ayıp cook misafirler üzülmüştür çok ayip
civcivim bence de perşembe de olsun ancak ısınirız
Tamamdır kızlar öyle olsun

6dk 35 sn plank yaptım 30 mekik çektim şimdi bir kahve molası gece 12 de yazarım valla hiç bir dansöz böyle titrememiştir kızlar zil taksam ritim tutarım
Allah seni napmsın haykırdım eşim yanımda içime kaçtı kahkaham yaaa

6dk 35 saniye plankı kaç sette yapıyorsun canım? Sen bayağı idmanlisin maşallah. Bu zamana kadar faydasını gördün o zaman?

Tabiki devam geç başladım ama yetişirim size

60 sn 45 sn falan yapıyorum dinlenerek 54 dk olmuş işte aralarda da mekik yani eskiden baya yapardım belim inceldi ama çok fazla hareket yapıyordum sadece plnak yaparak inceldi diyemem belim 78den 69a düştü

Saricivcivcikcik Sen çalış buralar bana emanet ben kızlara kaynana kaçıran, akademik başarının sırrı kurabiye tarifi falan veriyim bari sen aralarda Squat çek zıpla falan civcivim
En kısa sürede bekliyorum canım sırlı kurabiyeyi, yoldan çıkaracağım bazı kişiler var çünkü :))
sonngulen songülüm balım ben bugun kendime göre çılgınca şeyler yaptım senin için hadi sen de depar at da diğer gruplar bi görsün
Gece 12de paylaşacağım canım, sürpriz olsun :)
Korktun mu :)
Geçmiş olsun canım. İnşallah iyi olursun da tutarsın.

Fair playsiz olmaz diyosun :))
Al işte fitnelik yapalım dedik bize döndü sen değilll onlar yicekkiloları verelim ben sana "gelin haklı dağılın" pastası yapcam söz
Ne güzel tarifler bunlar yaa böyle, civcivime o tarif hemen lazım bence :)
O kadar bilgi verdim hatrım için bi minik şeker at ağzına Lisbetim nolcak
Kankitomu yoldan çıkaramazsınız cankuşlar.
Dahilsin balım dahilsin, kambersiz düğün olur muymuş ama yarışı benle lisbetim kazanacağız haberin olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…