🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

14 Mart
10.00 bir haşlanmış yumurta, peynir, zeytin bol yeşillik
12.00 yeşil mercimek çorbası 2 dilim tam bugday ekmek
13.00 Türk kahvesi bir avuç badem
16.00 ton balığı salatası
20.30 hatay usulü tavuk dürüm ayran Lavaş ın yarısını çıkardım eşim paket yaptırıp gelmiş
2 litre su
Spor: 4 bin adım= 140
30 squat= 15
50İple zıplama+trambolinde= 50
Zumba 20 dk= 100
Toplam 305

tabiki yağ kalmasın vücutta ama düzenli spora cumadan da başlayabilirsin milissyciğim :)valla yoksa planklarla bütün grupların karın kaslarına yazık olacak
Valla uyandım hiç ağrım sızım yok çok şükür yaparsınız günde 10 sn bile yapsanız 5 dk arayla gayet güzel puan toplanır ben hastaneye gidiyorum kv kemoterapi günü 2 gece kalabiliriz yani hastanede yapamam büyük ihtimal hadi iyisiniz ,

biz takılıyoruz sana. geçmiş olsun kayınvalidene. saglıklı güzel günlerle bol bol spor yaparız inşALLAH.

Merhaba:) ögün saatlerinizi de paylaşabilir misiniz bizimle :)

spor çok iyi emeğinize sağlık

Kızlar ben yine artiyim ya valla çok moralim bozuldu tamam hafta sonu abarttım da onu anca cumaya kadar mı eritcem yani akşama tavuk yapacaktım vazgeçtim yoğurt kürü yicem
Sinir oldum ya
Canım evde ayva varsa akşam yoğurtlu ayva yesene sadece bende öyle yapacağım belki direnç yerindi kalmakta zorlanıyor da olabilir vücut ödem tutuyordur

Çok iyiymiş o zaman balım, kondisyonun sağlam demek ki, Maşaallah :)))

Kızlar ben yine artiyim ya valla çok moralim bozuldu tamam hafta sonu abarttım da onu anca cumaya kadar mı eritcem yani akşama tavuk yapacaktım vazgeçtim yoğurt kürü yicem
Sinir oldum ya
balım bozma moralini. birden gidecek inşALLAH: sindirim sistemin nasıl?
Günaydın canlar bol eksili bir gün olsun sabah sadece ucundan bende 6.. rakamları gördüm sonra su kahvaltı yine 70 ler tok karın 70 şerden kurtulduğum günlere inş
bosver tok karın görmeyı alyamsenam 6 ları gordun mu gordun kurcalama
Ballar yuruyusumu yaptım geldim.
Haberlere bakiyim dedim neler olmuş ya bu sefer de sel basmış gelir de bu kadar mı üst üste gelir
emegıne saglık cıvcıvım. benım de moralim bozuldu . sel haberlerini gördüm. Rabbim yardımcıları olsun .

Dimi öyle yapayım canım buna şükür

15 Mart menü
Sabah maydanozlu omlet + 2 dilim ekmek çay şekerli kuzular kan şekerim düşüyor

Yağ yakan kahve 2 porsiyon ara

Öğle domatesli bamya yemeği 5/6 kaşık iki kaşık yoğurt eşliğinde

Akşam bir küçük ayva rendesi + 2 kaşık yoğurt üzeri tarçın

Su 1.5 net oldu yatana kadar 2/3 bardak ile tamamlarım
Spor bittim ama gece bildirim yapayım ek yaparsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…