🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Afiyet olsun balım, çok güzel bir menü olmuş.
Teşekkür ederim balım. suyu ben kafama göre içiyorum o yüzden çok takip etmiyorum ondan yazmamısımdır sporu da resim paylasıyorum dıye şey etmedim
Saricivcivcikcik Sen çalış buralar bana emanet ben kızlara kaynana kaçıran, akademik başarının sırrı kurabiye tarifi falan veriyim bari sen aralarda Squat çek zıpla falan civcivim
ahh sudansebepciğim benim:) bana acil o kurabiye tarifi lazım :)ver aksam yapayım yarın sen ve civcivime ikram edeyim şekerli kahve yanında

Oruç nasıl geçti balım, Ramazanda tutabilecek misin?
Allah kabul etsin
balım çok zor geçti. başım sabahtan agrımaya başladı. orucu açınca başımın agrısından öleceğim sandım. tansyonum 138 80 oldu en fazla o beni mutlu etti. ama biraz ondan biraz da ilk oruc etkisinden başımın agrısı beni çok zorladı.bakalım persembe doktorla görüşeceğim. ona göre şekil alırımç ama tutmak istiyorum inşALLAH nasip olur :)
En çok ikimize dimi balım
tabiki de balım ben fair play olsun diye yazdım

Memnun oldum canım ben de civciv 29 yasimdayim kpssye hazırlanıyorum evliyim çocuğum yok. En son Bn de kendi dugunum için kilo vermiştim ama sonra koruyamadim
Geçici listeye ekliyorum 1 hafta süreklilik saglarsan aktif olursan Kalıcı listeye aliyorum
İlk kahvaltı bildirimi : 2 haşlanmış yumurta, 3 zeytin ,1 adet küçük domates, 1 bardak yeşil çay ama hiç doymadım
Afiyet olsun canim
Aynadaki goruntum incecik aldım kabul ettim tartidaki sayilar çok az 7777777

Bugün tartildim biraz fazla çıktım ama neyse verecez cumaya
13 mart menü
Kahvaltı: kahve
Öğle: kuru fasülye, az pilav ,ayran
Aksam: fırın tavuk, salata
Haftasonu biraz rahatsızım giremedim üşütmüşüm galiba
Geçmiş olsun canım bugün iyi misn
Geçmiş olsun balım . Şimdi nasılsın ?
Çok şükür şimdi iyiyim balim
Ya sen muhteşem bi detyasın ama dün çok youlmuşsun bak bugun dinlen hasta falan olursun Allah korusun
Su an bisikletteyim

Lisbet bu nasil menü insan bi yemeğin uzerine şerbetli bi tatlı yer.
Enişteye ulaşmam lazım acil bisey konuscam da
150.sayfadan selamlar ballar

Mesajların başını bulamadım daha bi de 130lara bakayım

Civcivim yarışma var mı beni etiketleyin varsa çünkü kk kazan ben kepçe misali bulamıyorum aradığımı
Var da dur ben de kalabaligin arasında kaldım ezilmeden su alintidan cikayim da seni başka bi mesajda etiketliyim
Afiyet olsun canım güzel bence
Fazla mal göz çıkarmaz balım aşkolsun

Merhaba aramıza hoşgeldin. Bu zayıflama sebebi bize bir yerlerden çok tanıdık geliyor değil mi civcivim Saricivcivcikcik
Sayfanın başına yazicam en sonunda her türlü düğün nişan etkinlikleri için icerde zayıflanilir diye

Saricivcivcikcik Sen çalış buralar bana emanet ben kızlara kaynana kaçıran, akademik başarının sırrı kurabiye tarifi falan veriyim bari sen aralarda Squat çek zıpla falan civcivim
Şimdi eliptige bindim depar atıyorum balim
Anaa kaynana kaçıran ne kız onları bırak bana ver sen o tarifi

Sagol canım
Bugün daha iyiyim teşekkür ederim

Ben yarışmaya dahil miyim diye diye 3 sayfa okudum herhalde wc de

Sudansebep ile Civciv, Songül ile Sen ikili yarışıyorsunuz anladığım kadarıyla, bunu anlamak için üstün zekaya gerek yok diye kınamasın kızlar beni valla yazdıklarımın çoğu tahmin ve bence hepiniz şaibeliniz mesajları bulana kadar

Lisbetim ❤ eski bir künefeci olarak birinciye künefeler benden Madem ben yokum (var mıyım o da muamma) ; yarışmanın sponsorluğunu üstleniyorum

Selamlar canlar
Geldim sporda ne kadar aktif olabilirim bilmiyorım ama varım ben geçen hafta oğlum hastaydı bu haftada kızım gece 5 saat acildeydik a yı bitirdik influenza b çıktı Başıma
neyse Rabbim dermansız dert vermesin olumsuzlukları çekmeyim haydi Bismillah

14 Mart salı
Bir kase mercimek çorba
Balık yanında haşlanmış sebze
Yağ yakıcı kahve
Süte nescafe
Bir de aktivia yoğurt sabah
Günü bu şekilde kapatıyorum yatana kadar su içerim artık.

20 dakika yürüyüş eşim kızı bekledi sağolsun 40 dakika da reformer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…