🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Maşallah iyi yürüyorsun balım
Benim yine bugün hiç spor yapasım yok belki pas gecerim Ya da gece yaparım duruma göre.
Dün iyi çalışmışım ama hee sabah ağrıyla uyandım çok iyi hissediyorum
o agıryı iyi bilirim gencken agırlık çalıştıgım zamanlar diger gün kalkıp oturamazdım ama nasıl mutlu olurdum :) balım az da olsa hakeret et inşALLAH cumaya daha güzel eksiler görürüz inşALLAH

6 mart menü
Kahvaltı: yumurta, zeytin,peynir,domates,1 dilim t.b. ekmegi
Akşam:ızgara tavuk ve ayran
Ara: dukan birası, kahve, çay
Spor:3000 adım
7mart meni
Kahvaltı: 1simit ve az peynir
Öğle: 1 adet 30 gr fıstıklı çikolata (ceza serbest )
Akşam: mercimek çorbası ve yogurt yiyeceğim ve aksam yemeğini erken yemeyi düşünüyorum

Violetciğim 45 sn plankx2 rica ediciiimmmm:)

7 Mart Sali Menüm

07.30 1 küçük boy haşlanmış patates (geceden haslamistim), peynir, böğürtlen çayı, marul
09.00 yağ yakıcı kahve, 1 avuç cig kuru yemis
14.00 yarım portakal
17.00 3 ızgara köfte, 2 kaşık kadar spagetti, soğan söğüş salata, 1 bardak ayran
17.30 türk kahvesi( bitiremedim)

Spor; şimdilik yok yapmayı düşünüyorum.
Su; 2 lt

Üsenmiyim de azcık bisiklet suruyum madem
Afiyet olsun canım neresi sıkıntılı biliyorsun söylememe gerek yok cezan da kesilmiş zaten

Üsenmiyim de azcık bisiklet suruyum madem

Afiyet olsun canım neresi sıkıntılı biliyorsun söylememe gerek yok cezan da kesilmiş zaten
Ceza sayesinde azcık spora yanasmıs olurum yoksa baska türlü yapcagımm yok. Kalorisine de baktım 130 kalori aslında cok değil ama tabi saglıklı bi yiyecek değil

Canım hanimlar 6 Mart menüm yok oruçluydum ve akşamda ezan dan sonra elma suyu ve 5 adet hurma yedim
7 Mart menü oructum
İftarda ıspanaklı gözleme yaptım
Elma suyu içtim daha sonra iki adet gözleme yanında çörekotlu yoğurt yedim. 2 aydır beyaz un ağzıma vurmuyordum bugün yedim. Pişman değilim ama baya basım ağrıdı neden bilmiyorum. Şimdi de kahve yapıyorum hanımlar şekerli. Günüm bu sekildeydi.

Ceza sayesinde azcık spora yanasmıs olurum yoksa baska türlü yapcagımm yok. Kalorisine de baktım 130 kalori aslında cok değil ama tabi saglıklı bi yiyecek değil
Aslında ceza diyoruz ama aksine vücudumuza iyilik bu canim o yüzden bol bol ceza vermeye devam
Tabi canım aslinda dengelemissin ama belki sabit kalabilirdin biraz hareket edip azcigini eritmek iyi olmustur
Yaptım planki, hayatımın en uzun 1bucuk dakikasıydı zormuş aslında
Haha aklıma gelmişken ben de ekliyim sporlarima ya.
Civcivim hazir 6 para geçmişken hızlı hızlı in insALLAH
Ayy inşallah lisbetim inşallah
Sen de 8lerden kaydıraktan kayarcasina in inşallah

12.00 1 küçük kandil simidi, 1 dilim peynir, 1 haslanmış yumurta 2 sivri biber
14.00 1 kaşık et kavurma 1 kase yoğurt
17.00 1 lahmacun
17.30 1 dilim doğumgünü pastam (ups ceza geliyo)
20.00 1 kase çorba yarım dilim ekmek
Sivribiberi de 1 yeseymişim keşke bozmuş aralarda kahve içtim 2 fincan ve suyu saymadım bugün

Sudanim sebebim üzgünüm ama ceza gelmek zorunda yoksa tartı üzer bunların odemini atman lazım
Aslında kisitlama taraftarı değilim ama hepsi üst uste gelmiş
Ceza yarın 40 dk leslie yapmak. (Başka bi spor planın olmadigini düşünerek veriyorum)
Yapabiliyorsan bu gece de olur

Ne planı uyuşukluk had safhada kızımı uyutup yapabilirsem yapıyım olmadı yarın öğle uykusunda yaparım
Tamam o zaman süper ne yap ne et yap bu sporu bak cuma eksi geleceksin belki bunun sayesinde cumaya daha çok var her gün spor yapsan kesin eksi geleceksin zaten de zaman bulamıyorsun diye bir şey diyemiyorum

Kafamı toplayıp ev işlerini organize edemiyorum öyle olunca kızımla ysmek çamaşor bulaşık temizlik ütü birbirine giriyor. Birini yapsam biri kalıyor derken uyuduğu sürede hemen uzanıp telefonla vakit geçiriyorum. Zaman yönetimi üzerine gitmem lazım. Bazen zumba yapıyorum ama çok enerjiksem daha da iyi hissediyorım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…