🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Günaydın kızlar. Ben bugün tartıkdım sabitim hala. Ama görünüşte göbeğim felan gitti anlamadm tartı mı bozuk
Canim bazen bende de öyle oluyor. Ama sonra birden gidiyor mesela perşembe tartilinca cok farklı cuma çok farklı olabiliyor. Menünü hatirlayamiyorum bulabilirsem bakcam
Bir şeyler ödem yapmış da olabilir. Ama sen sabit olmana aldanma vermişsndir tartıya yansimiyordur.
Neyse ki az yemişsin balım yer fıstığı aslında kaçamak sayılmaz ama işte kalorisi yüksek bir de gece yemişsin sanirim helva da az yemişsin

Yürüyüşüne 15 dk ekleyelim o zaman ya çok büyük bir kaçamak yok madem 7leri görcem dedin yuru bakalim

ben aynı ya da değil demiyorum hatta hiç bişey demedim. sadece hepimiz sağlıksız bişey gördüğümüzde onun için spor cezası veriyoruz . dengesiz menü diye de bişey demedim. senle kilomuz da aynı değil zaten listenin aynı olması gerekmez. gerekirse ömür boyu diyetisyene giderim benim için sorun değil. Üslup biraz değişiyo sanırım. Sertifika falan beni ilgilendirmiyor .burda yazılan menülere bildiğimiz kadar yorum yapıyoruz sadece. hayırlı günler.

Yürüyüşüne 15 dk ekleyelim o zaman ya çok büyük bir kaçamak yok madem 7leri görcem dedin yuru bakalim
Tamamdır balım ekleyip paylaşırım inşALLAHbi de kalorili ya da kalorisi düşük akşam 19:00 dan sonra sade cay, kahve,bitki çayı dışında benim bişey yiyip içmem yasak . sen bana ver ceza yoksa kaçamak üstüne kaçamak yapabilirirm

günaydın kızlar ben de aranıza yeni katıldım. 3 martta 70.7 ile başlayan kendimi deneme adlı programı gerçekleştirmeye çalışıyorum. amacım kilo vermek değil bu beslenme şeklini nereye kadar götürebileceğimi test etmek. zaten hergün 100 gram versek seneye 37 kilo vermiş oluyoruz ki bu da hepimize fazlasıyla yetiyor =)

bu sabah tartıda 65.9 cıktım. 5 günde 5 kilo gibi duruyor ama sizi yanıltmasın. çok ödemik bir vücuda sahibim bir yengeç burcu olarak =)) bir de 3 mart a kadar son aylarda büyük stresler gerilimler yaşadım aşırı derecede karbonhidrata düştüğüm için çok yemiştim onun ağırlığı vardı.

bugün itibariyle bu kadar hızlı gitmeyeceğinin farkındayım. ama dediğim gibi amacım kendimi eğitmek. acelem yok. çünkü ne zaman kendime hedef belirlesem hedefe ulaşır ulaşmaz bir rahatlık geliyor ve bırakıyorum. kendimi tanıdığım için bu sefer bu yola başvurmak istedim. umarım başarabilirim.

motive olmak amaçlı herbalife aldım. burada bikaç adet kullanan arkadaşa denk geldim ama kilo almışlar. ya da kabız olmuşlar. bende şimdilik öyle bir etki yapmadı. ama söyledikleri menüler bana çok abartılı geldi. çünkü o ürün aynı zamanda kilo aldırabilen de bir ürün.

sabahları sirkeli su içiyorum.
gün içinde pek birşey yemem. sigara kahve devam. Herbalife aldığımdan beri yani 5 gündür shake ini sadece gündüzleri 1 kere içiyorum. çay dedikleri tozu 1 ltre suya 2 çay kaşığı atıp gün içinde onu bitiyorum.
akşam işten döndüğümde yani saat 18.00 gibi tek öğün yiyorum dilediğim kadar salata ve protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum. dün akşam brokoli ve yulaf kepeği karışımından poğaça yaptım. dukancılar bilirler =) 9 adet cıktı.. bütün gün oturup yesem bana mısın demez =) doğru düzgün kalorisi bile yok. akşama gidip bol acılı yoğurtla onları yemeyi planlıyorum. perşembe günlerini ödül günü yapmayı düşünsem de lik zamanlar kendimi çok şımartmak istemiyorum.

kısacası merhaba =)

hosgeldiniz
Saglikla hedeflerimize ulaşırız insALLAH ❤

Madem bu kadar istedin bugün 15 değil 30 dk fazla yürü balım ama yavaş benden daha fazla vicdansızlık bekleme bu kadar oluyor
Ama senin geçen verdigin ceza gercekten beni caydirdi o gün bugündür kaçamak aklımın ucundan geçse bacak ağrılarım aklıma geliyor annsnsjsmsnss
Hosgeldiniz
Yalnız forumda reklam yasak o yüzden fazla herbalife diye şey etmenizi tavsiye etmem

merhametli Civcivim tamamdir yuruyebildigim kadsr yuruyecrgim ciksin acısı

hoşbuldum :)
bilmiyordum özür dilerim. zaten amacım reklam da değildi. :)

Selam herkese kusura bakmayın hastanedeydim pzar karın ağrısıyla hastaneye gittim gece apandisit ameliyatına aldılar 1 gece evde ağrı çektim gaz sıkışması zannettim sırtıma göğsüme kadar vurdu önemsemedim arada olurdu. Ama ertesi gün dayanamadım ağrısına hastaneye gittim gece acil ameliyata aldılar patlayacakmış biraz daha beklesem. Şimdi iyiyim patlamayınca basit bir ameliyat zaten o yüzden çok şükür diyorum. Ertesi gün çıkarmadı bi gece daha kaldım enfeksiyon var diye. Eve geldim iyiyim ama şimdi yazabiliyorum buraya da

tabiki hemen rutin hayata dönmek istedim bugün tartıldım 69.90 ama anestezi ve ödem var gerçek kilom değil,dikiş yerlerim biraz acıyor spor 2-3 ay yasak ama ben 2 hafta sonra yürüyüşe başlarım, 1-2 ay sonra hafif tempolu koşarım, 2-3 ay karın egzersizleri yapmayacağım koşu moralimi çok bozdu.
Neyse yaza da az kaldı beslenme odaklı gideceğim bir süre, ama gruptan çıkmak istemem motive oluyorum.
1-2 haftaya ödem atarım diye tahmin ediyorum, isterseniz yedek listeye de geçebilirim ama inş Saricivcivcikcik atmaz beni

Çok ama çok geçmiş olsun sağlık olsun da kilo her zaman verilir

Evet işten geldim 66.40
(sabah tartıldıgımda 65.9 du ( )
Neyse .. fırında tavuk göğsü ve bir kase yoğurt yedim. 3 tane de brokoli ve yulaf kepeğinden yaptığım poaça..
Şuan midem ağrıyor neden bilmiyorum.. birazdan yeşilçay içeceğim.
Bu arada yeşil çayı kiraz sapı ve kayısıyla karıştırarak içiyorum. İyi geliyor.

İnsallah öyle olur

Umudum o yönde. Aslında bağırsaklarım düzenli calısmıyor ondan da olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…