🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar benim doğum günümdü 😍💃 kendi miladım yaptım günaydın yulaf tostla şuan online ım 💕
Pazar menüm
11 omlet, beyaz peynir yağsız patates kızartma
14.00 tarhana çorbası, ton balığı salatası
17.00 bir avuç çiğ badem ve kuru üzüm
19.00 et kavurma 1 kaşık pilav
Canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara 😍

Kızlarcım yaklaşık 2.000 kalori aldım ama dünkü eksiye ek 100-200 eksi daha gelecek 😘
L lisbethsalander00 Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik 15 dk bölgesel yaptım sizin için 😘
adımım da 8.581 , 400 kalori 😎

Pirinç pilavı dondurma 2 pişmaniyem var kaçamak

bugün de eksi geldiğim için ceza olaraak yarın 10 dk merdiven inip çıkma düşündüm ne dersiniz 😘

ben kalori saymıyorum canım, listemde ne varsa onu hazırlıyorum. bu şekilde 13 kilo verdim. bir de sorun kalorin değil onların kaçamak oldugunu düşünüyorum özellikle pişmaniye :KK70: yani saglıklı beslenmenin dışında kalıyo.

inşALLAH veririz :KK200:
İncir uyutması neden dışında kalıyor? Onda da tarçınlı süt var sen de içmişsin naber :KK70:

balım sen beni baz alma kendine :) ben 3 aydır verilen listeye göre porsiyon ayarlamayı öğrendim çok şükür ona göre yiyorum :)
Canım verdiğiniz tepkiye ben şaptım :KK70:senin de kalorin makrolar aynı yani :KK70:

kizlar bugun naneyi yedim😄😄
Noldu ki :KK57:
Kızlarcım yaklaşık 2.000 kalori aldım ama dünkü eksiye ek 100-200 eksi daha gelecek 😘
L lisbethsalander00 Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik 15 dk bölgesel yaptım sizin için 😘

bugün de eksi geldiğim için ceza olaraak yarın 10 dk merdiven inip çıkma düşündüm ne dersiniz 😘
İyi yapmışsın canım merdiven bence de in cik😁

İncir uyutması neden dışında kalıyor? Onda da tarçınlı süt var sen de içmişsin naber :KK70:

Canım verdiğiniz tepkiye ben şaptım :KK70:senin de kalorin makrolar aynı yani :KK70:
Kız ona diyetisyen veriyor listeyi ölçüp bicip zaten yani onun içtiği süt yediği meyve ekstraya girmiyor ki:KK70: zaten kilolarınız farklı vucudunuz farklı her şeyiniz farklı 😄

Menünde hem çekirdek hem pişmaniye hem incir hem muz var diye ceza verelim dedik ceza dediğim de spor yani senin için faydalı bir şey:KK70: yani benim gözüme fazla geldi.
Sen fazla olmadığını düşünüyorsan yapma bir şey diyemiyorum balim😁

Canım sen kardan zarar ediyosun . eksi geldiğini görünce beynin otomatik kaçamağa yöneltiyo seni . nasıl olsa eksiyim diye. haftada 1 tartılıp kontrol etsen en azından eksiyi toplu görüp kiloyu daha güzel verip motive olursun.
Günaydın kızlar. Ben bugün tartıkdım sabitim hala. Ama görünüşte göbeğim felan gitti anlamadm tartı mı bozuk
canım arada öyle oluyo birden gidiyo moralini bozma hiç.

İncir uyutması neden dışında kalıyor? Onda da tarçınlı süt var sen de içmişsin naber
Canım daha önce de söylediğim gibi sen kendi menunle beni kıyaslama. makrolarımız aynı falan değil. bana o anki kiloma göre hesaplayıp diyetisyen veriyo ve farkındaysan sağlıksız hiç bişey yok. senle aynı kaloriyi alsam bile ben kilo verirken sen kilo aldıgın gibi ödemden de şişersin. Rica ediyorum menü kıyaslama. kaçamak yapılınca cezayı herkese veriyoruz ki bugün ben de alacağım. konu çok uzadı. Diyetimize ve sporumuza odaklanalım artık.

7 Mart Salı:

Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00--3 dilim tam bugday ekmeğiyle kapya biber ve kaşarlı sandviç
1 saat 20 dk yürüyüş sonrası yeşilçay

14:00--2 Mandalina+10 fındık+10 badem
16:00--soda+kahve+3 kayısı+10 badem

19:00-- 10 kaşık patlıcan türlüsü+3 kaşık yogurt+bol salata+domates çorbası

Gelelimm nanelere:KK43:
aksam çayın yanında avuç içi kadar yer fıstıgı+3 tatlı kaşıgı irmik helvası

**annem kandil günü helvayı kavurmuştu ama ben o gün yemem dedim ve yemedim. ama dün kalanı da koydular çayın yanına ve dayanamadım..
Buyrun cezaya :) yürüyüşüme ne kadar ekliyosanız ekleyin :)hakettim :KK43:

Ev7nf_GWQAcJwUB.jpeg

Kız ona diyetisyen veriyor listeyi ölçüp bicip zaten yani onun içtiği süt yediği meyve ekstraya girmiyor ki:KK70: zaten kilolarınız farklı vucudunuz farklı her şeyiniz farklı 😄

Menünde hem çekirdek hem pişmaniye hem incir hem muz var diye ceza verelim dedik ceza dediğim de spor yani senin için faydalı bir şey:KK70: yani benim gözüme fazla geldi.
Sen fazla olmadığını düşünüyorsan yapma bir şey diyemiyorum balim😁
Balım zaten 800 gr gitti o çok yedin dediğiniz günden :) sizin için yaptım yine de :KK66:

Ne yediğimizi bilelim ki ömür boyu diyetisyene gitmeyelim :KK66:
Beslenme koçluğu sertifikamı da hatırlatırım :KK66:

Canım daha önce de söylediğim gibi sen kendi menunle beni kıyaslama. makrolarımız aynı falan değil. bana o anki kiloma göre hesaplayıp diyetisyen veriyo ve farkındaysan sağlıksız hiç bişey yok. senle aynı kaloriyi alsam bile ben kilo verirken sen kilo aldıgın gibi ödemden de şişersin. Rica ediyorum menü kıyaslama. kaçamak yapılınca cezayı herkese veriyoruz ki bugün ben de alacağım. konu çok uzadı. Diyetimize ve sporumuza odaklanalım artık.
Tamam aynı değil diyorsan sen hesapla :)
Sende daha az pro var bende daha çok :) karb aynı ekmek dilimi aynı süt aynı...
Benim anlatmaya çalıştığım seninki sağlıksız dengesiz menü diyorsan kendi menünden bayağı farklı olmalı :KK66:

Kizlar🩵🩵🩵

Kadınlar günümüz kutlu olsun 🩵
Dilerim gelenek adı altında kadının kadını ezmedigi bi düzende yaşarız, artık bir şeyler değişir 😐 kadın cinayetleri bir tane bile olmaz😔 her alanda ciddi anlamda eşitlik sağlanır 🤗

Dileklere bak zaten olması gereken şeyler ekstraya giriyor resmen 🤦🏼‍♀️ pek umudum yok düzeleceğine ama karamsar olmak istemiyorum inşallah daha güzel olsun her sey🩷

7 Mart Salı:

Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00--3 dilim tam bugday ekmeğiyle kapya biber ve kaşarlı sandviç
1 saat 20 dk yürüyüş sonrası yeşilçay

14:00--2 Mandalina+10 fındık+10 badem
16:00--soda+kahve+3 kayısı+10 badem

19:00-- 10 kaşık patlıcan türlüsü+3 kaşık yogurt+bol salata+domates çorbası

Gelelimm nanelere:KK43:
aksam çayın yanında avuç içi kadar yer fıstıgı+3 tatlı kaşıgı irmik helvası

**annem kandil günü helvayı kavurmuştu ama ben o gün yemem dedim ve yemedim. ama dün kalanı da koydular çayın yanına ve dayanamadım..
Buyrun cezaya :) yürüyüşüme ne kadar ekliyosanız ekleyin :)hakettim :KK43:
Bana göre cezalık bişey yok :)

X