🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kabuklu çekirdek derken nasıl yani🤣 çekirdeğin orijinali kabuklu değil mi zaten yavrum:KK53:
Kabuksuz iki avucsa zaten sıkıntı büyük diyormusum🤣
Yani 1 avuç kuruyemiş sayın diyorum diyetisyen ölçüsü işte 😂 o bir avuç kaju fındık filan oluyor ya 😂
Ama ~800 gr vermişim dün , ceza verirseniz de kabul,keyfim yerinde :KK70:

Canlarım kabuklu çekirdek farkındasınızdır :KK70:
Ayrıca sporumu yaptım yani iftardan sonra :)
Balım zaten diger türlüsünü düşünmedim ama yediklerinle fazla ki incir uyutma da yemişsin :KK70: ama iftar dedin diye şeyetmedim :KK70:
Cuma günü için kafamdaki hedefi öne çektim bakalım tutturabilecek miyim :KK73:

Kereviz yemeğini ilk kez yaptim ama gerçekten hem lezzetlymis hem tok tutuyor asiri begendim ise yaradi 2 gun yemek 😍
Afiyet şifa olsun balım .sebze yemekleri hakkaten hem tok tutuyo hem de hızlı kilo verdiriyor :)

6 Mart Pazartesi Menü:
Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00-3 dilim ekmekle sandviç+tarçımlı laktozsuz süt+ 3 ceviz
Yürüyüşten sonra yeşilçay
14:00--1 portakal+10 badem+10 fındık
16:00--kahve+soda+3 kayısı+10 badem

19:00--10 kaşık fırında karnıbahar+1 kase domates çorbası+2 kaşık yogurt+ bol salata

spor:1 saat 15 dk yürüyüş

Balım zaten diger türlüsünü düşünmedim ama yediklerinle fazla ki incir uyutma da yemişsin :KK70: ama iftar dedin diye şeyetmedim :KK70:

Afiyet şifa olsun balım .sebze yemekleri hakkaten hem tok tutuyo hem de hızlı kilo verdiriyor :)
Valla kalorimiz aynı sayılır tatlım :) kuruyemişe cezaysa senin kaç gr saydın mı :) bende 15 gr çekirdek 1 ceviz var :KK70:

Son düzenleme:
6 Mart Pazartesi Menü:
Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00-3 dilim ekmekle sandviç+tarçımlı laktozsuz süt+ 3 ceviz
Yürüyüşten sonra yeşilçay
14:00--1 portakal+10 badem+10 fındık
16:00--kahve+soda+3 kayısı+10 badem

19:00--10 kaşık fırında karnıbahar+1 kase domates çorbası+2 kaşık yogurt+ bol salata

spor:1 saat 15 dk yürüyüş
Balım sandviçte ne vardı

ahaha:KK70: listemde ne varsa o balım :) kiloma göre yazdı inşALLAH bu iki hafta uyarak gelecek seansta vermem gereken kiloyu vermeyi başarırım :KK70:

Kaşar peynir,Marul, kapya biberden yaptım canım. sütle aşırı tok tutuyor beni .
Valla tekrar baktım kalorimiz aynı sayılır :) kuruyemişim 15 gr çekirdek 1 ceviz :) seninki kaç gram balım :)
Portakal büyükse 2 porsiyon meyve ediyor yani pişmaniye, 1 incir 1 yerli muzuma karşılık o da aynı oluyor :)

Valla kalorimiz aynı sayılır tatlım :) kuruyemişe cezaysa senin kaç gr saydın mı :) bende 15 gr çekirdek 1 ceviz var :KK70:
ben kalori saymıyorum canım, listemde ne varsa onu hazırlıyorum. bu şekilde 13 kilo verdim. bir de sorun kalorin değil onların kaçamak oldugunu düşünüyorum özellikle pişmaniye :KK70: yani saglıklı beslenmenin dışında kalıyo.
L lisbethsalander00 inşallah beraber veririz balım 😍 valla ben de kararlıyım bu defa :KK19:
inşALLAH veririz :KK200:

Valla tekrar baktım kalorimiz aynı sayılır :) kuruyemişim 15 gr çekirdek 1 ceviz :) seninki kaç gram balım :)
Portakal büyükse 2 porsiyon meyve ediyor yani pişmaniye, 1 incir 1 yerli muzuma karşılık o da aynı oluyor :)
balım sen beni baz alma kendine :) ben 3 aydır verilen listeye göre porsiyon ayarlamayı öğrendim çok şükür ona göre yiyorum :)

Kızlar benim doğum günümdü 😍💃 kendi miladım yaptım günaydın yulaf tostla şuan online ım 💕
Pazar menüm
11 omlet, beyaz peynir yağsız patates kızartma
14.00 tarhana çorbası, ton balığı salatası
17.00 bir avuç çiğ badem ve kuru üzüm
19.00 et kavurma 1 kaşık pilav

Kızlar benim doğum günümdü 😍💃 kendi miladım yaptım günaydın yulaf tostla şuan online ım 💕
Pazar menüm
11 omlet, beyaz peynir yağsız patates kızartma
14.00 tarhana çorbası, ton balığı salatası
17.00 bir avuç çiğ badem ve kuru üzüm
19.00 et kavurma 1 kaşık pilav
Doğum günün kutlu olsun balım nice mutlu yillara:KK73::KK73::KK73::KK37::KK37::KK37:

Menü çok güzel bence🤩

yine yaptık bişeyler :KK70: şimdi yeşil çay zamanı :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-03-07 at 13.29.36.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-07 at 13.29.36.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 30
X