🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kabuklu çekirdek derken nasıl yani çekirdeğin orijinali kabuklu değil mi zaten yavrum
Kabuksuz iki avucsa zaten sıkıntı büyük diyormusum
Yani 1 avuç kuruyemiş sayın diyorum diyetisyen ölçüsü işte o bir avuç kaju fındık filan oluyor ya
Ama ~800 gr vermişim dün , ceza verirseniz de kabul,keyfim yerinde

Canlarım kabuklu çekirdek farkındasınızdır
Ayrıca sporumu yaptım yani iftardan sonra :)
Balım zaten diger türlüsünü düşünmedim ama yediklerinle fazla ki incir uyutma da yemişsin ama iftar dedin diye şeyetmedim
Cuma günü için kafamdaki hedefi öne çektim bakalım tutturabilecek miyim

Kereviz yemeğini ilk kez yaptim ama gerçekten hem lezzetlymis hem tok tutuyor asiri begendim ise yaradi 2 gun yemek
Afiyet şifa olsun balım .sebze yemekleri hakkaten hem tok tutuyo hem de hızlı kilo verdiriyor :)

6 Mart Pazartesi Menü:
Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00-3 dilim ekmekle sandviç+tarçımlı laktozsuz süt+ 3 ceviz
Yürüyüşten sonra yeşilçay
14:00--1 portakal+10 badem+10 fındık
16:00--kahve+soda+3 kayısı+10 badem

19:00--10 kaşık fırında karnıbahar+1 kase domates çorbası+2 kaşık yogurt+ bol salata

spor:1 saat 15 dk yürüyüş

Valla kalorimiz aynı sayılır tatlım :) kuruyemişe cezaysa senin kaç gr saydın mı :) bende 15 gr çekirdek 1 ceviz var

Son düzenleme:
Balım sandviçte ne vardı

Valla tekrar baktım kalorimiz aynı sayılır :) kuruyemişim 15 gr çekirdek 1 ceviz :) seninki kaç gram balım :)
Portakal büyükse 2 porsiyon meyve ediyor yani pişmaniye, 1 incir 1 yerli muzuma karşılık o da aynı oluyor :)

Valla kalorimiz aynı sayılır tatlım :) kuruyemişe cezaysa senin kaç gr saydın mı :) bende 15 gr çekirdek 1 ceviz var
ben kalori saymıyorum canım, listemde ne varsa onu hazırlıyorum. bu şekilde 13 kilo verdim. bir de sorun kalorin değil onların kaçamak oldugunu düşünüyorum özellikle pişmaniye yani saglıklı beslenmenin dışında kalıyo.
L lisbethsalander00 inşallah beraber veririz balım valla ben de kararlıyım bu defa
inşALLAH veririz

balım sen beni baz alma kendine :) ben 3 aydır verilen listeye göre porsiyon ayarlamayı öğrendim çok şükür ona göre yiyorum :)

Kızlar benim doğum günümdü kendi miladım yaptım günaydın yulaf tostla şuan online ım
Pazar menüm
11 omlet, beyaz peynir yağsız patates kızartma
14.00 tarhana çorbası, ton balığı salatası
17.00 bir avuç çiğ badem ve kuru üzüm
19.00 et kavurma 1 kaşık pilav

Doğum günün kutlu olsun balım nice mutlu yillara

Menü çok güzel bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…