🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Aa çok geçmiş olsun canım
Önemli değil menü sen kizinla ilgilen

Tamam cizkekim sen söylemiştin zaten önceden

Afiyet olsun canım çok güzel menü ve spor
Çok sağol canım ishal karın ağrısı iştahı sıfır geceleri uyumuyor atlatıcaz yavaş yavaş ama menü yazmayınca buraya aklım kalıyor 2dklık iş dedim geldim

Çok sağol canım ishal karın ağrısı iştahı sıfır geceleri uyumuyor atlatıcaz yavaş yavaş ama menü yazmayınca buraya aklım kalıyor 2dklık iş dedim geldim
Önceki mesajlara henüz bakmadım canım ama sanırım kızın hasta, çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

Saricivcivcikcik balım, bildirimler diğer sayfaya olacak dimi
Evet balım diğer sayfaya yapiyoruz
Kıyamam ya yegenlerim de gecirdi yeni.. işte alıyorlar çevreden falan demekki bu sene zaten hiç bitmedi ki hastaliklar

Çok iyi yaptın canım

uymaz mı tamamdır :) yürüdüğüm güzergahta 2 tur atıyodum bugun artıyorum 3 tur atıcam ceza için
Ayaklarına sağlık lisbetcim
Merhaba aramıza hoşgeldin, ben Songül. Evliyim, bir oğlum var, 39 yaşındayım, çalışıyorum. Zamanında 59 kiloya kadar vermiştim ama pandemi, tez yazım süreci ve bir tedavi sebebiyle kilo aldım. İki hafta önce 91 kilo ile başladım. Yol çok uzun ama sonu güzel olacak. Senin kilon çok fazla değil neyse ki, bence çabuk üstesinden geliriz. Bizim sporları gördükçe motive olacaksın bence
Lisbetcim ne iş yapıyorsun acaba
Yeme duzenimizdeki değişiklik de bizi etkiliyor olabilir, vücut eski düzenini istiyor, kendince uyarı veriyor. Eğer kan değerlerinde bir sorun yoksa adapte olacak ve daha iyi hissedeceksin.

Kim korkar jilliandan (hain kurttan)

Balım Songül balıma katılıyorum 1.5 kurabiye için ceza verelim mi emin değilim.. ilerki mesajlarda bu konuyu sonuclandircaz galiba bi dk zira birileri ceza istiyor
Çok istedi ve amacına ulaştı balım
Evet evet songulum ya
Ben erken uyucam dedim ama 1 buçukta yattım sabah 7de kalktim

Ben de çok gülüyorum kendi ellerinle kendine ceza yazdirmana

+1
Ne zaman erken uyuyalım desek b...kunu çıkarıyoruz zaten balım. Mesela ben o kadar erken uyuyup gece 3.30 da uyandım ve tekrar uyuyamadım uykum bitmiş çünkü

Kendime ceza yazdırarak arkadaşlara örnek olayım dedim
Valla diyetteyken de bozmaya yer arıyorlar. Dün sabah yürüyüşe çıktık, kahvaltı yapmamıştık. Pastanenin önünden geçerken sıcak poğaça kokularını alınca gel surda oturup poğaça ve çay yapalım dedi. Daha 5 dakika olmuş yürüyüş, dedim zinhar olmaz tez vururlar kellemi tartı öncesi. Bı de ben hamur işi delisiyim, zor kurtardım paçayı. Dikkat çekerim eşim de diyet yapıyor
Haydaaa

Düğün diyince biz zaten (ilk yüksek kilomu düğünüm için vermiştim gelinlikle ince görüneyim diye de)
O mesajı görünce aklıma aynı şey geldi, bolca da güldüm halimize

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 81.5
Bu hafta: 81.1
Fark: 400 gr
(Regl dönemi)
Hafta içinde 80.8 i görmüştüm biraz motive olmuştum. bi tık hayallerim yıkılmadı desem yalan olur
Bugün diyetisyenle seansım var. ölçümlerimi de aldım o yüzden. tüm vucuttan incelmişim ama belden 6,5 cm incelmek beni mutlu etti.. diyete başladıgımdan beri belden 22,5 cm inceldim...buna tutunarak durmak yok yola devammm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…