🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hafta içinde 80.8 i görmüştüm :KK70: biraz motive olmuştum. bi tık hayallerim yıkılmadı desem yalan olur :KK70:
Bugün diyetisyenle seansım var. ölçümlerimi de aldım o yüzden. tüm vucuttan incelmişim ama belden 6,5 cm incelmek beni mutlu etti.. diyete başladıgımdan beri belden 22,5 cm inceldim...buna tutunarak durmak yok yola devammm... :KK200:
Rakamdan çok incelmeye odaklanmak lazım balım, süper bir incelme 22.5 :rapci:

Ben de hala ölçümlerimi almadım yaa, yarın sabah mutlaka alayım.

Ben pazartesi 69lu bir şeyler görmeyi Hedef koyuyorum kendime🫠 artik bi görelim su 6lari.
Bugün de kaçamağı kacirmicam belki de hiç yapmam canım cekmezse.. duruma göre bakcam😁
Ahhh Civcivim ben de 70 li sayılara düşmeyi istiyorum artık. Hafta içinde de umutlanmıştım . yine yok.. benim de hedefim gelecek cumaya kadar görmek olsun. gözünüz de üzerimde olsun :)

Rakamdan çok incelmeye odaklanmak lazım balım, süper bir incelme 22.5 :rapci:
En son diyetisyenle görüştüğümde de aynı şeyi söyledi Songülcüğüm. her zaman aynı hızda kilo veremeyebilirsin ama ölçülerde incelme oluyosa bizim için bu önemli dedi. ama işte insan da tartıda da görmek istiyo. bakalım inşALLAH göreceğiz :)

Günaydınlar 😘 77 kg bugün ,
geçen cuma 76.7
Fark +300 gr
%0.4
Canım senin de regl vardı sanırım bugünlerde. Geçici bir artı olduğunu düşünüyorum.
Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.7
Bu hafta: 70.3
Fark: 400 gr
(Regl dönemi)
Balım bu döneme göre gayet iyi bence, haftaya 6lar gelmiş olacak.
Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 81.5
Bu hafta: 81.1
(Regl dönemi)
Naptınız yaa hepiniz regl mi oldunuz (sanki ben değilmişim gibi, gerçi tam oluyor da denemez ama :KK70:) Bu dönem için iyi bir eksi canım.
Geçen hafta: 69.3
Bu hafta: 68.6
Fark: -700 gr
(Regl dönemi)
Hayda bir regl daha :KK70:Çok güzel eksi canım, tebrikler.
Kilo bildirimi
Geçen hafta: 87.9
Bugün: 86.6
Fark: - 1,3 kg
Oran: %1,48
kendimi de tebrik eder, başarılarımın devamını dilerim :rapci:

Ay resmen cumaları şans oyunları programı gibi, ben de kızlar yazmaya başladı mı talihliler kim? Benim amorti bari tuttu mu? diye bakıyorum bir sevinç heycan gerginlik :KK70:şimdilik ben daha tartılmadım bekliyorm :KK66::KK70:
Kesinlikle öyle canım yaa, biz civcivle takımdayken tartı sabahının gecesinde rüyalar görüyorduk, perşembe geceleri tıka basa kaçamak yaptığımızı, tartıda artılar gördüğümüzü görüyorduk :KK70::KK70: Ahh ne korkulu rüyalardı :KK70:

Ahhh Civcivim ben de 70 li sayılara düşmeyi istiyorum artık. Hafta içinde de umutlanmıştım . yine yok.. benim de hedefim gelecek cumaya kadar görmek olsun. gözünüz de üzerimde olsun :)
Ben de bir an önce o 7leri görmek istiyorum lisbetcim, hemen arkandayım, bana en yakın sen varsın galiba. Sana yetişmek hedefim olsun.
En son diyetisyenle görüştüğümde de aynı şeyi söyledi Songülcüğüm. her zaman aynı hızda kilo veremeyebilirsin ama ölçülerde incelme oluyosa bizim için bu önemli dedi. ama işte insan da tartıda da görmek istiyo. bakalım inşALLAH göreceğiz :)
İncelme yağdan verdiğimizi gösteriyormuş canım, o yüzden gerçekten daha önemli. Ama insanız işte, somut olarak o rakamı da görelim istiyoruz ama hepsi olacak. Güzel bir enerji tutturduk burda, gitmeye de niyetimiz yok, sonuna kadar devam.
Muhteşemsin Songülcüğümmm :KK200:
O sizin muhteşemliğiniz hanımefendi :KK200:

Dünkü menümü de yazayım bu arada.

13.00 kahvaltı
Yulaf kasesi (elma ve muzlu)

17.00 ara
Şekersiz sütlü kahve (latte)

19.00 akşam (normalde çok daha erken salata yiyecektim ama arkadaşım geldi dışarı çıktım)
Tavuk göğüs ızgara (200gr sanırım), iki kaşık patates püresi, biraz ekmek (ölçü veremedim ama çeyrek ekmek kadar diyebiliriz, farklı bir ekmekti).

20.00 ara
Çay ve kahve

Su 1.5 litre
Spor 8500 adım

Anaokulu öğretmeniyim aşırı yoğun programım var ama aranızdayım bundan sonra burda çok motive oluyorum😍
78 kiloyum 158 cm boyundayım günlük menümüde yazarım inşallah
Merhabalar, aramıza hoşgeldin. Minnaklarla uğraşmak çok yorucudur, en azından spor olmuş olacak, iyi tarafından bakalım.

Çok istedi ve amacına ulaştı balım 😂😂

Ne zaman erken uyuyalım desek b...kunu çıkarıyoruz zaten balım. Mesela ben o kadar erken uyuyup gece 3.30 da uyandım ve tekrar uyuyamadım 😂😂 uykum bitmiş çünkü 😂
Uykun bitmiş? :KK70:
Kendime ceza yazdırarak arkadaşlara örnek olayım dedim 😂
:KK70: Bakkala veresiye yazdırır gibi ceza yazdiriyorlar ya :KK70:
Valla diyetteyken de bozmaya yer arıyorlar. Dün sabah yürüyüşe çıktık, kahvaltı yapmamıştık. Pastanenin önünden geçerken sıcak poğaça kokularını alınca gel surda oturup poğaça ve çay yapalım dedi. Daha 5 dakika olmuş yürüyüş, dedim zinhar olmaz 😂😂 tez vururlar kellemi tartı öncesi. Bı de ben hamur işi delisiyim, zor kurtardım paçayı. Dikkat çekerim eşim de diyet yapıyor 😂😂
Evet evet arada bi geliyorlar benimkine de tatlı konusunda:KK70:
Off zaten kh lar bizim gozbebebegimiz millet olarak hep yapıyoruz yiyoruz 🥺
O mesajı görünce aklıma aynı şey geldi, bolca da güldüm halimize 😂😂
:KK70: :KK70:
Yapmayan ne olsun 😂 boynum kıldan ince civcivim 🤩
Ben ikna oldum:KK70:
Hafta içinde 80.8 i görmüştüm :KK70: biraz motive olmuştum. bi tık hayallerim yıkılmadı desem yalan olur :KK70:
Bugün diyetisyenle seansım var. ölçümlerimi de aldım o yüzden. tüm vucuttan incelmişim ama belden 6,5 cm incelmek beni mutlu etti.. diyete başladıgımdan beri belden 22,5 cm inceldim...buna tutunarak durmak yok yola devammm... :KK200:
Balım bazen bende de öyle oluyor neden bilmiyorum.. hormanlardan olabilir bir şeyler sisiriyor son dakika.
Ama sen bikac güne zaten 7lerdesiiinn🤩🤩
Ay resmen cumaları şans oyunları programı gibi, ben de kızlar yazmaya başladı mı talihliler kim? Benim amorti bari tuttu mu? diye bakıyorum bir sevinç heycan gerginlik :KK70:şimdilik ben daha tartılmadım bekliyorm :KK66::KK70:
Kurbanlık koyun mode on:KK70: :KK70: :KK70:
Bugünden itibaren kaçamak yaparsan katı davranicam ona göre. Kurabiyeleri eline al kokla ve geri bırak midenden geçtiği an ceza is coming:KK70: :KK70:
Canım senin de regl vardı sanırım bugünlerde. Geçici bir artı olduğunu düşünüyorum.

Balım bu döneme göre gayet iyi bence, haftaya 6lar gelmiş olacak.

Naptınız yaa hepiniz regl mi oldunuz (sanki ben değilmişim gibi, gerçi tam oluyor da denemez ama :KK70:) Bu dönem için iyi bir eksi canım.

Hayda bir regl daha :KK70:Çok güzel eksi canım, tebrikler.

kendimi de tebrik eder, başarılarımın devamını dilerim :rapci:
Evet ya hepimiz aynı anda mı regl olduk noldu😁
Kesinlikle öyle canım yaa, biz civcivle takımdayken tartı sabahının gecesinde rüyalar görüyorduk, perşembe geceleri tıka basa kaçamak yaptığımızı, tartıda artılar gördüğümüzü görüyorduk :KK70::KK70: Ahh ne korkulu rüyalardı :KK70:
Hala arada bi görüyorum hayır bir de sabah tok uyaniyorum çok ilginc:KK70:
Kızlar yaa bu sabah 90lar şarkıları dinleyerek okula geldim, hala da dinliyorum. Sabah sabah Levent Yüksel ve Fatih Erkoç şarkıları nasıl güzel geldi, enerjim yükseldi. Ne güzel şarkılardı, yenilere hiç alışamıyorum.
Ahh bende de 90larin yeri hep ayri yeni şarkıları çok zor sevebiliyorum.
Bu sabah da Bendeniz dinledim kahvaltı hazırlarken ben de🥹
Anaokulu öğretmeniyim aşırı yoğun programım var ama aranızdayım bundan sonra burda çok motive oluyorum😍
78 kiloyum 158 cm boyundayım günlük menümüde yazarım inşallah
Hosgeldin o zaman canım 🤩
Bir de hedef kilonu alayım ilk sayfayı da okumadıysan oku sana zahmet kurallarimiz orda🩷 Ek olarak kaçamak yapanlara spor cezası veriyoruz herkes birbirine verebiliyor.

Ben de Civciv 29 yaşımdayım evliyim çocuğum yok kpssye hazırlanıyorum. İnşallah hedefimize beraber ulasiriz🩷

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 81.5
Bu hafta: 81.1
(Regl dönemi)
Lisbetim gayet normal sakın kendini dusurme hem kaçamaklar oldu hem regl dönemi hem de çok kilo verdin vücut yorgun🩷
Bu hafta böyle olduysa haftaya kesin depar yapacak🤩
Geçen hafta: 69.3
Bu hafta: 68.6
Fark: -700 gr
(Regl dönemi)
Regle rağmen çok iyi eksi canım tebrik ederim🤩🥳
Kilo bildirimi
Geçen hafta: 87.9
Bugün: 86.6
Fark: - 1,3 kg
Oran: %1,48
Çok iyi eksi songulum tebrikler 🤩 ilk hedefe hemen ulaşacaksın böyle gidersen 7ler kapıda😘

Hayırlı sabahlar kızlar ♥️ dun sıvı diyet gunumdu ve sadece meyve suları içtim. Bugün sabah 7 de orucumu açmış bulunmaktayim tartıldım ve
geçen hafta 55.450
Bugün 54.300
Fark: 1.150
Artık kilo vermekten ziyade bacak çalışması yapacağım. Dün biraz pilates yaptım ve bol su içtim. Herkese hayirli cumalar♥️

Hayırlı sabahlar kızlar ♥️ dun sıvı diyet gunumdu ve sadece meyve suları içtim. Bugün sabah 7 de orucumu açmış bulunmaktayim tartıldım ve
geçen hafta 55.450
Bugün 54.300
Fark: 1.150
Artık kilo vermekten ziyade bacak çalışması yapacağım. Dün biraz pilates yaptım ve bol su içtim. Herkese hayirli cumalar♥️
Çok iyi vermissin canım tebrikler🤩
Hayırlı cumalar🩷

X