🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Bu arada artık kilo bildirimlerini ilk sayfada etiketledigim yere yapıyoruz canim

Evet balım diğer sayfaya yapiyoruz

Kıyamam ya yegenlerim de gecirdi yeni.. işte alıyorlar çevreden falan demekki bu sene zaten hiç bitmedi ki hastaliklar

Çok iyi yaptın canım
Oy size de geçmiş olsun hiç bitmiyor gerçekten
Çok değil cizkekim verirsin hemen onu

Ben pazartesi 69lu bir şeyler görmeyi Hedef koyuyorum kendime artik bi görelim su 6lari.
Bugün de kaçamağı kacirmicam belki de hiç yapmam canım cekmezse.. duruma göre bakcam
Sen ucundasın artık haftaya geliyor 6lar

Önceki mesajlara henüz bakmadım canım ama sanırım kızın hasta, çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.
Çok sağol canımm
O büyük, muhteşem, ulu ve kutlu gün bugün
Kaçamak günü mü oluyor yani ben kaçamak olayını anlamadım bi ceza bi ödül kanıma girmeyin şuan
beden ölçünde incelme varsa gerçekten tartıya takılmamak gerekiyor bir hafta kadar ve senin incelmelerin mükemmel
Evett tartıda motivasyon düşebiliyor ama o su oluyor vücut yoruluyor bişeyler oluyor, bi sonraki tartına kadar daha da incelmiş olacaksın en büyük motivasyon
Harbiden ya hepimiz mi regliz çok fena ağrım var omg
Ayy spor yaparken en güzeli türkçe 90lar, koşu bandında zaman nası geçiyor anlamıyorum bir de motive ediyor miss
Anaokulu öğretmeniyim aşırı yoğun programım var ama aranızdayım bundan sonra burda çok motive oluyorum
78 kiloyum 158 cm boyundayım günlük menümüde yazarım inşallah
Hoş geldin canım ben de 28 yaşındayım evliyim bir kızım var şuan çalışmıyorum ver al ver al dönemi yetti artık verip almayacağım deyip buraya geldim
Aa cuma günlerimiymis kaynanam seviyormuş demekki gelir gelmez
Maşallah kaynana tam destek sana
Çok güzel sonuç bence de bu kilolarda tartı eksilmesinden çok sıkılaşma sporları daha aşırı fark ettiriyor görünüşte, şimdi vücut ölçülerini falan da alabilirsin

Aslında geçen cumaya göre hafta içi1 kg artıya geçtim mental çöküşteydim, kontrol tartısı yaptım sporlarla +1i attım ama şimdi de reglim ve dün soslu mısır çikolata falan yedim spor da ağrıdan yapamıyorum bu ara o halde -700 çıktı
herşey düzgün olsa eminim 2 kg giderdi ama takılmayacağım inişli çıkışlı bi hafta geçirdim o yüzden sonuçtan çok memnunum

Herkesi de tebrik ediyorum

Canim sen zaten bilmiyor muydun söylemedik mi cuma günleri tartidan sonra kaçamak serbest.
Ama abartmadan yarın kaldığımız yerden cezaya devam
Cuma kaçamağın zorunlu olduğunu bilmiyordum istediğimiz bir gün zannediyordum bugün tutarım kendimi mesela onu başka bi güne devredemiyor muyuz

Cuma kaçamağın zorunlu olduğunu bilmiyordum istediğimiz bir gün zannediyordum bugün tutarım kendimi mesela onu başka bi güne devredemiyor muyuz
Ya şöyle aslında canım cuma olmasının sebebi olabildiğince tartıya yansimamasi. Mesela sen perşembe soslu misir yediğin için gerçek kilonu göremedin üstte de yazdığın gibi ödem yapıyor abur cbur falan ondan cuma en mantıklı gün.
Hafta sonu da yapabilirsin istersen.
Ama hafta içi tavsiye etmem zorunda bırakmak da istemiyorum ama sen bilirsin ceza oluyor yalnız ona gore sonuçta kendi iyiligimiz için yesen bile tartıya kadar eritmen lazim yoksa çok düşürür motivasyonunu

Balım bazen bende de öyle oluyor neden bilmiyorum.. hormanlardan olabilir bir şeyler sisiriyor son dakika.
Ama sen bikac güne zaten 7lerdesiiinn

Bugünden itibaren kaçamak yaparsan katı davranicam ona göre. Kurabiyeleri eline al kokla ve geri bırak midenden geçtiği an ceza is coming
Civcivim bugun off günüm amaaa :) 15 günü geçti listemi uygulayalı ama ben bu gun tartıyı bekledim aksam ya da yarın istediğim bi yemek ve tatlıyı yicem :)zaten modum düşüyo istediklerimi yiyemedikçe ihtiyacım var şu sıra . ama sana yazıcam off gunumden sonra yersem vur pıçakla
Lisbetim gayet normal sakın kendini dusurme hem kaçamaklar oldu hem regl dönemi hem de çok kilo verdin vücut yorgun
Bu hafta böyle olduysa haftaya kesin depar yapacak
Balım her zamn motive ediyosun beni çok teşekkür ederim
Evett tartıda motivasyon düşebiliyor ama o su oluyor vücut yoruluyor bişeyler oluyor, bi sonraki tartına kadar daha da incelmiş olacaksın en büyük motivasyon
Ayy inşALLAH canım
ben de seni tebrik ediyorum canım. Vücudu anlamak zor .bazen birden gidiyo bazen gitmiyor kilolar. düşmesin motivasyonun biz pes etmedikçe elbet gi-de-cek :)

Bende cumartesi yada pazar yapmayı tercih ederim cogunluk bu hafta regl dönemi ise haftaya iyi eksiler gelcek o zaman ödemden sonra
Ayy inşallah
Ne zaman isterseniz o zaman yapın ama ne yapın ne edin eritin onu
Yaptığınız gün menülerin altına yazın da ceza vermeyelim o zaman.

Ama diğer günler yaparsaniz

İnşallah canım

Bugün ben de yicem canım acımam biliyorsun
Yicem diyorum da kör şeytan canım da bir şey istemiyor bugün aksine neyse nescafe içtim onu kaçamak sayarım olmazsa

Sen hakkettin balim

Tamam anlaştık kacamagini yap sonrasında yersen picak geliyor

Bugün cumaya ne kadar mutluyum bak modum nasıl yüksek cunku yaşasın yemek yemek

Bence çok doğru bir tabir Eşime söylediğimde o da hunharca gülmüştü
Bakkala veresiye yazdırır gibi ceza yazdiriyorlar ya
Teklif etme veresiye, dost kalalım ölesiye, bizde veresiye olmaz balım, peşin çalışıyoruz.
Evet evet arada bi geliyorlar benimkine de tatlı konusunda
Off zaten kh lar bizim gozbebebegimiz millet olarak hep yapıyoruz yiyoruz

Kim bulmuş bu börek poğaça işini yaa, resmen patlamaya hazır bomba.
Seni ikna etmek çok kolay oldu civcivim
Hala arada bi görüyorum hayır bir de sabah tok uyaniyorum çok ilginc
Uyurgezer (yer) olabilir misin balım
Ahh bende de 90larin yeri hep ayri yeni şarkıları çok zor sevebiliyorum.
Bu sabah da Bendeniz dinledim kahvaltı hazırlarken ben de
Hepsi muhteşem dimi esram.

Amin canım inşallah. Dün akşamı istediğim gibi geçirseydim bence daha güzel bir rakam bile görebilirdim ama haftaya artık. Gerçekten hızlıca 7leri görmek istiyorum, ekstra motivasyon olacak bana.

Tebrik ederim canım, bu kadar düşük kiloda mükemmel bir eksi.

yasak olmayınca canımız istemiyor. ben de ne yiyerek kullansam diye düşünüyorum bulamıyorum off günüm olmasa neler gecerdi aklımdan
balım nescafe kacamak sayılmaz bilesinnn sevdiğin bi yemek de ye ki bi hafta daha diyet yapacak gücü bulalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…