🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

asliogretmen canım başınız sağolsun, Allah dayanma gücü versin. Geride kalanların yardımcısı olsun, vefat edenlere Allah rahmet eylesin. Ne yazık ki bunlardan başka söyleyecek söz bile bulamıyorum artık, o kadar bittik tükendik. Biraz toparlanacak gibiydik ki bu akşam yine oldu, kalbimiz sürekli ağzımızda yaşayacak gibiyiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Songülüm geçmiş olsun. Nasıl oldu?

Arkadaşlar son mesajımdan da anlaşıldığı gibi ruh halimiz yine berbat. Geçmiş mesajların çoğunu okuyamadım. Allah herkesin yardımcısı olsun, vefat edenlerimize Allah rahmet eylesin, bizlere sabır versin. İnşallah tekrarları olmasın bu acıların.

Ben de artık aranıza döneceğim, bir şekilde toparlamamız lazım, çok fena ama yaşamaya devam ederken yapmamız gerekenleri de mecburen yapacağız. Hepimize kolaylıklar diliyorum.

Songülüm geçmiş olsun. Nasıl oldu?
Canım çok sağol, nasıl olacak yine sokaktalar. Bu gece bir tanıdığın evine (tek katlı köy evi) birkaç aile yerleşmişler, yarın ne olacağı belli değil ama eninde sonunda evlerine girecekler. Allah korusun diye dua edip duruyoruz.

Çağırsan sana gelmezler mi?
Sizde çok hissedildi mi?

20 subat pazartesi menu:
11:00--6 kasik yulaf+1bardak sut+2 kuru incir+2 ceviz+1 muz

1 saat yuruyus sonrasi Yeşilçay

15:00 --3 karabugdsy patlagi+3 tatli kaşığı fıstık ezmesi

17:00-- sade kahve+sade soda+3 kayisi+15 badem

19:00--bol salata içine 4 kasik haşlanmış nohut 4 kasik h. yeşil mercimek+3 galeta

** uzun zaman sonra gunu kacamaksiz kapatıyorum.

Allah yardımcınız olsun Dr Songül hanimcigim.

Saricivcivcikcik

20 şubat menüm
9.00 peynirli tost
13.30 yağsız ton balığı, peynir
17.00 2 hurma
19.30 airfryerda balık

1.5 lt su
Spor yok bugün
Akşam da kahve içerim

Kahve limonlu su
Herbalife Shake
Kuru fasulye bulgur pilavı cacık
Yeşil çay kahve tarçınlı limonlu karanfilli su
Spor yapamadım ağrım var
5.000 adım sadece

Kızlar afiyet olsun dünkü menüler güzelmiş bence
Yine deprem olmuş

Kabus gibi uyanalım artık
Off evet ya dursun artık üst üste geldi şehir diye bir şey kalmadı artık. İşte o binaları yapanlar izin verenler hadı simdi topla koca şehri toplayabilirsen
Humakaser hümacim nerelerdesin.umarim iyisindir. Saricivcivcikcik humayi gördünüz mu bu ara ben mi mesajları atladım. aklima dustu merak ettim.
Lisbetim banlanmissin
İnşallah çok uzun sürmez ilk baninsa sürmüyor diye biliyorum ama.
Hüma geçen gün yazdı balım yani iyiymiş problem yok merak etme. Sayfada aktif değildik gormemissindir

Humakaser hümacim nerelerdesin.umarim iyisindir. Saricivcivcikcik humayi gördünüz mu bu ara ben mi mesajları atladım. aklima dustu merak ettim.
Canimm çok sağol ben iyiyim. Diyete devam fakat deprem beni çok sarsti. Tüm duygularım hormonlarim değişti desem inanır mısınız. Zaman gevtikce yavaş yavaş toparliyorum. Sizler nasılsınız.

Canimm çok sağol ben iyiyim. Diyete devam fakat deprem beni çok sarsti. Tüm duygularım hormonlarim değişti desem inanır mısınız. Zaman gevtikce yavaş yavaş toparliyorum. Sizler nasılsınız.
Canim lisbet banlandi ama ben yazayım. Biz de aynıyız tam yavaş yavaş yaralar sarılacak derken yeniden deprem ruh halimiz bizim de aynı durup durup ağlayasım var gerçekten.

Sayfada biraz aktif olup toparlanalim dedik çünkü boş beklemek insanı daha çok üzüyor geriyor elden bir şey gelmeyince...
Allah yardimcimiz olsun çok zor.
Millet covide kötü bakıyordu şimdi o günlerimizi arar olduk. Deprem çok fena ya çaresizlik çok fena.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…