🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tabi en iyi kendini kendin bilirsin balım 4 öğün yetiyorsa öyle yaparsın.
Seni çok iyi anlıyorum ben de öyleyim çünkü.. Hem tatlı konusunda hem film gecesi konusunda.. ama artık film gecesinde yemeye son verdik sadece şekersiz çay içiyoruz ya da kahve
Ben de yemek falan aramam derdim tatliyla abur cuburla birz. Ama alışana kadar. Biraz kesince hemen alışıyorum sonra da şekerli şeyler yiyemiyorum midem bulanıyor. İşte sabredip alıştırmak lazım bünyeyi..
Afiyet olsun balım her zamanki gibi çok guzel
Vaavv tebrik ederim canım işte bunlar hep sporun faydaları demek sağlam sikilasmissin
Rapor veriyoruum dün 1.550 kalori aldım 550 kalori harcadım eksideyim
Tebrikler fit cizkekim
Afiyet olsun canım makarna için bence hiç üzülme yani bence bunlardan sürekli kaçmak hiç mantıklı değil. Zaten çok da yememişsin. Spor çok iyi
Günaydın canlar
Evimde tartıldım 71.5 ile başladığım yere dönerek yine başlıyorum. O spor yarışması boşa gitti ya
Balım ben de biraz öyle oldum ama yine de öyle düşünme ya olabildigince çabuk şu fazlalığı atalım gitsin inşallah daha da güzel olacak sonrasi
Alyam hepiniz ayrı ayrı iyi ki varsınız ben de sizinle tanıştığım için mutluyum
Ağlaman çok iyi olmuş bikac gündür ailen çocuklar yalnız kalamamissindir kalınca da patladın. Ağlamak iyi oluyor iyi bosaliyor insanın. Kolay şeyler değil yaşadıklarımız insanın zoruna gidiyor insan hayatı bu oyuncak değil ki
gunaydin kizlar. bende bugun baslayacagim. ancak kendimi toparlayabildim. Allah yardimcimiz olsun.

@asliogretmen basiniz sagolsun.
İyi yaparsın canım kendimizi toplamamız lazım güçlü durmamız lazim
Lisbetim kendini suçlu hissetme gireceksin düzene yeniden yavaş yavas inşallah
Ballar bugün işe geldim ama odada duramıyorum. çıktım 1 saat 20dk tempolu yürüdüm. İhtiyacım varmıs iyi geldi.
Çok iyi yapmışsın lisbetim yürüyüş kafa da dağıtıyor iyi gelmistir
mayısa kadar zaman verdim sonra yaz alışverişe çıkacağım, kilo düşünmeden kıyafet almak ve yakıştıracak olmak çok motive ediyor
Ben de kendimi öyle motive etmeye çalışıyorum Yazlık yeni kıyafetler alcam diye yaz üzerinden..
Çünkü 1 2 yıldır kilo verince alırım diye doğru düzgün giysi almiyorum kendime resmen

Cumartesi nöbetçiydim nöbetlerde diyet yapamıyorum hastanede ne varsa o ama dengeli yemeye çalışıyorum

Kahvaltı : klasik türk kahvaltısı

Ara : 1 elma

Akşam : 4 tane beyaz lahana , 2 kaşık yoğurt , ezıgelin çorba

Ara ;yarım muz ,yarım portakal

Spor ;40 dk yürüyüş

Pazar günü :

Kahvaltı ; haşhaşlı üç peynirli çörek

Ara : sütlü kahve

Öğlen ; 50 g tavuk döner porsiyon , yarım porsiyon patlıcanlı kebap , 4 kaşık bulgur pilavı ve 300 cc ayran

Spor :30 dk yürüyüş

Akşam yok öğleni geç yedimm

Afiyet olsun canim
kızlar bi konu açmıştım. burda uzun uzun sizle dertleşemedim. ordan okursanız bana destek olabilir misiniz. yasadıgım onca sey ve bi de konumda anlattıgım olayı artık kaldıramıyorum.
Bakıyorum hemen canım

L lisbethsalander00 balım ben anladım o yaratığın size huzursuzluk çıkaracağını belliydi zaten de işte sen anlatmayınca ben hiç açmadım konuyu.
Yemin ederim banlanmamak için kufretmiyorum şu an. Allah belasını versin dilerim ki....
Bende de aynı versiyonu olduğu için çok iyi anlıyorum bunlar insan değil çünkü. Açıdan falan anlamazlar it gibi davranacksin öyleleri yaranir ancak.
Neyse seni üzmemek için fazla bir şey yazmiyorum artik

Balım 9 senedir aynıydı. bana sataşacak yer aradı.eşim durdu önünde sürekli.ben konuda yazınca eşini savunuyosun diyolar . ama öyleydi. o gun de eşim nöbetteydi onu yakaladı zalim insan. başka türlü beni acıtamazdı bunu biliyod. bu gune kadar yapamadı çünkü. kuzenimin cansız bedenine ulasıldıgı gün yaptı bunu. Rabbim bana yüzünü göstermesin artık.

kuzum senin de ALLAH yardımcın olsun. bu insanlar ölmeyeceklerini,hesap vermeyeceklerini mi sanıyolar bilmiyorum.Rabbim bizleri onların şerrinden korusun. biz edebimizden Allah korkusundan susuyoruz .onlar ben susturdum sanıyor. Alemlerin Rabbi onların hakkından gelecek.buna inanıyorum.

Genelde eşin varken yapmaması gittiğinde fırsat kollamasi falan..biliyorum tahmin ediyorum
Ya karşındaki insan arsız olunca eşin seni savunsa bile fırsatını kolluyor saldırmaya yer arıyor zaten.
Eşin de anladığım kadarıyla bu zamana kadar hep durdurmaya çalışmış dengeyi korumuş yoksa onun yanında da cekinmezdi..

Amin amin inşallah bu vesileyle sen de kafan rahat yaşarsın yüzünü görmeden kendi ipini çekmiş olur cook amiiiin

Amin amin cümlemizin lisbetim direkt kötülük yani aması fakatı yok bile isteye bunu seçiyorlar.
E bu dünyanın bir de ahireti var dusunmuyorlarsa kendileri bilirler

20 Şubat Pazartesi Menüm
14.00 1 haşlanmış yumurta, marul, 1 dilim ekmek
Ara 15.30 yağ yakıcı kahve, yarım muz
Akşam 17.40 1 kase limonlu kapuska, 1 kase yoğurt

Su; 1 lt bugün cok az ictim
Spor; 35 dk eliptik bisiklet

20 Şubat pazartesi menüm
10.00 Türk kahvesi
11.00 omlet, yeşillik, 1 dilim ekmek, 1 çk reçel, çay
14.00 kuruyemiş, Türk kahvesi
17.00 3 küçük dilim ekmek üstü (ev yapımı pizza)
20.00 1 kase mercimek çorbası
1 tabak tavuk yemeği
2.5 lt su
Squat 10 tane (daha yapabilirim)
ıp atlama 50 tane ( devamı gelebilir)
İlerleyen saatler kahve içer spor yaparsam güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…