🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Aaa ne güzel bir oluşum olmuş harikasınız kızlar tam gaz devam :)

Selamlar canlar

20 Şubat Pazartesi menü
Sabah sucuklu yumurta iki dilim ekmek
Akşam bir kase mercimek çorba
4 kaşık pilav bulgur bir kase çorba
2 Türk kahvesi
Temizlik 4/5 saat ve Leslie 15 dakika. Yoldan geldiğimden bişi yapamadım menü de falan.

akşam yazarım dedim listemi de kızımın servise giderken öğretmeninin eli çarpmış gözünün altına tırnak girmiş epey derin
Mutfakta lavabo deliğin de cam kalmış eşim kırmış biz yokken akşam o kesti şeffaf hiç görmedim de iki dikişli. Akacak kan durmadı garip bi gündü

Ayy çok geçmiş olsun inşallah çok acımıyordur canınız bazen aksilikler üst üste geliyor sabır sınanıyormuş gibi

Afiyet olsun alyam bence iyi yoldan gelmene rağmen
Çok geçmiş olsun canım ya nasıl kızın iyi mi

Nereni kestin camla üst üste gelmiş hepsi
Herkese merhaba
Bugün çok motive başladım kaçamaksız ve öğün aksatmadan kapatmayı planlıyorum ama bir yandan son deprem ve yaşananlar çok etkiliyor ne yazacağımı bilmiyorum
İnşallah ben de işi sıkı tutmayı düşünüyorum canım.
Artik gece ara öğün yapmıyorum aç uyumazsam kilo veremiyorum ben onu farkettim

Sağol canım şimdi işlerim bitti kalkıp sporumuda yapıcam cumaya düşücez inşallah

21 Şubat Salı Menüm

Sabah 07.30 patatesli yumurta, limonlanmis marul, Böğürtlen çayı, 3 kumkat
Ara 09.00 yağ yakan kahve, yarım elma
Ara 11.00 elmanın kalan yarısı

Öğlen 13.30 1 kaşık kavurmalı pilav, 2 kaşık bezelye yemeği
Ara 15.00 menengic kahvesi (bitiremedim)

Akşam 17.10 4 kaşık bezelye yemeği, 1 kaşık kavurmalı pilav, 3 kaşık yoğurt

Spor;
Leslie 3 mil 30 dk
Bacak kol karın egzersizleri 10 dk

*Gece siyah çay ve yesilcay içerim

Aynı anda mı yazdik
Afiyet olsun canım güzel menü

Kuzum yağ yakıcı kahve tarçınlı kakaolu kahve mi

Tırnak ile etin arasına bi yer girdi birisi de işaret parmağının baş kısmı kuzum kıza hemşire krem sürdü dediler okuldan bende antiseptik sıkıp duruyorum. İnş iz kalmaz asansör kapısını açarken denk geldi öğretmenimin eli dedi çocuk ama olacak demek ki şu alıntıyı bir beceremiyorum onu da öğrenmeliyim
Civcivim Eskişehir bir senedir görmüyor onlara zayıflamış görünmem normal de bugün pilates hocam Sena hanım yemediniz mi bişi zayıflamışsınız dedi halbuki kilo aldım acaba ödem mi tuttuk hepimiz spor ölçülü yeme sonrası salıp

Ya o zaman ben de dahil olmak istiyorumm güncel kilomu öğrenip yazayım
Tamamdır bekliyoruz
Kuzum yağ yakıcı kahve tarçınlı kakaolu kahve mi
Evet balım o kahve
Allah acil şifalar versin canim

Olabilir ödem tutmuş olabilirsin olabiliriz yani. Belki de atmissindir ondan kilo vermiş gibi gorunuyorsundur canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…