🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Offf başınız sağ olsun Aslım çok çok üzüldüm zaten ciğerimiz yandı birsuru masum insan gitti...
Kuzeninin eşi nerden bilsin eceline atandığını ahh ahh arkadaşına da Allah rahmet eylesin
Allahim kalanlara yardım etsin biz de elimizden geleni yapıyoruz dua ediyoruz maddi olarak da yapmaya çalışıyoruz. Tabi ne yapsak bu yara kapanmayacak
Diyet adına spor adına hiç bir şey yapmadım, yapamadım.
Dikkat etmedim, eve geç geldim, geldiğimde atıştırdım. Muhtemelen kilo almışımdır.

Kusura bakmayın başınızı ağrıttım.
Saricivcivcikcik Civcivim özür dilerim ben biraz daha bu şekilde devam edeceğim. Beni yedek listeye alabilirsen çok sevinirim.
Basimizi agritmak ne demek saçmalama tabi ki her zaman gel anlat bitanem

Aslım bu durumda zaten diyet falan dusunemezdin çok normal. Biz de bi süre bekledik kendimize gelemedik. Baktik her şey daha kötü gidiyor (psikolojik olarak) yeniden bir seylere başlayalım dedik ama aklımız hep orda yine..

Yedek listeye hiç gerek yok zaten geleceksin o zaman beraber toparlanicaz sen ne zaman hazır olursan o zaman gel Rabbim sabır versin.

Canim aslında biz daha aktiftik de depremden sonra hepimizin keyfi kaçtı. Biraz daha dönmeye çalışıyoruz işte normale şu an. Tabi ki olanları unutmadan. Unutmak ne mümkün zaten.

Zamanla tanırsın aynen konuştukça kaynasiriz bazen spor yarismalarimiz falan oluyor o zaman daha da tanirsin
Ve evet birbirimize çok benziyoruz galiba çekiyoruz birbirmizi

Söylemedim galiba akşamları menü yazıyoruz. İlk sayfada okumussundur muhtemelen de
Tamam bebeğim

Canım benim çok da uzak kalma burdan sohbet edelim

Başınız sağolsun bitanem

Küs ayrıldığın yoktu di mi
Bence de insan gomuldukce gomuluyor ya. İlk olduğu gün eşim çalışıyordu evde yalnızdım ağla ağla kendime gelemedim sabaha kadar haberler canlı yayınlar. Benim kaybettiğim biri olmadığı halde böylysem olanlar ve bizzat yaşayanlar..
Off Allahim yardım etsin başka bir şey diyemiyorum

19 Şubat Pazar Menüm

12.00 1 haşlanmış yumurta, zeytin, peynir, marul, 1 dilim ekmek
14.00 yağ yakan kahve, yarım elma, yarım muz
18.00 1 tabak kapuska, 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek, 1 kaşık yumurtali noodle dan aldim

Gece bitki çayı içerim.

Spor; 1 saat hızlı tempo yürüyüş
Su; 2 lt

Saricivcivcikcik
19 Şubat
Sabah 9.30
Sade filtre kahve
Kahvaltı öğle karışık 12.30
2 haşlanmış yumurta
Yarım yeşil elma
Akşam 17.30
4 köfte
1 ufak ev açması
Paketli içinde çoklu gofretlerden 2 tane
Biraz da soslu fıstık

2.5 lt su tamamlarım akşama.
3 km koşu yaptım saat 10 gibi, bi süre ara vermiştim yavaş başlıyım dedim. Ama spor sonrası da bir acıktım akşama kadar zor durdum kaçırdım zaten gofret çerez falan gözüm döndü
Hızlı ödem atayım bi fazlalık gitsin diye isveç diyeti yapayım dedim bıraktım 1.günden. Spor yapmasam belki ama çok acıkırım böyle,kendi rutinimden devam edeyim en iyisi

Afiyet olsun canım. Akşamki gofret ve soslu fıstığı komple bıraksan çok güzel olur yani abur cubur..
Spor sonrası acıkınca hemen ara öğün yap bence menüde ara öğünler az geldi. 3 ana 3 ara şeklinde olabilir ilk başlarda. Zaten zamanla miden küçülecek.
Meyveli yoğurt, galeta, kuru yemis, ayran birsuru ara öğün seçeneği var.
Benim favorim özellikle gece acıkınca süte Kakao katıp icmek ya da tarcn ya da vanilya.. Bir de tarcinli yoğurt. Seç beğen al
Zamanla düzene girer menülerin

Aslında diyetisyene de gidiyordum ama amacım liste değildi, diyetisyensiz de çok güzel zayıfladım menülerim çeşitli ama ölçümde motive oluyordum hatta 3 hafta önce tekrar başladım ama kontrol haftamda deprem oldu benim psikoloji her şey düzensizleşti ve bıraktım artıya geçtim, 2 hafta dikkat edeyim o zaman kontrole gidicem

Benim beslenme şekli 2 ana 2 ara öğün, yetiyor yemekle problemim yok aslında, pilav makarna simit cips falan hiç aramam bugün açlıktan yedim ama o tatlı varya o tatlı…… bağımlıyım her öğün yerim zaten o yüzden böleyim geceleri de keyif yaparız eşimle film kahve keyfi geç saatte o da boş olmuyor yine tatlı..
Mesela bu akşam nasıl duracağım Allah bilir

Başınız sağ olsun çok üzüldüm

Hello guys! I 'm back
Reglime son 2 gün kaldığı için davul gibiyim

Sabah 09.30
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
1 közlenmiş kapya biber
4 siyah zeytin

Ara 11.30 1 fincan kahve 1 kare bitter çikolata

Ara 13.30 1 fincan yeşil çay 1 kuru hurma

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 17.30 fırında karnabahar salata 1 kepçe yayla çorbası

Ara 21.30 yağ yakan kahve

Kahve limonlu su
-Herbalife Shake
- tavuk salata
Türk kahvesi yeşil çay tarçınlı limonlu su rutini Ve değişik olarak zencefil zerdeçal tarçın ve limon sıktım biraz sıcak suyun içine hepsini döktüm çay olarak içtim regl olucagim icin baya ödem vardı şişkinliğim gitti o mu fayda etti bilmem ama sevdim her gün icicem tavsiye ederim güzel oldu
Ve bu gün aktardan curcumin aldım toz halinde yoğurtla beraber yemeye baslicam ara öğün olarak
Spor yapmaya başladığım için protein alımımı yükseltmeye çalışıyorum
Veee bu gün alışverise çıktım normalde m beden 38 alıyordum ama kalmamış bedenim s vardı denedim veee çok güzel olduu ve gören herkes çok zayiflamışsın nasıl zayıfladın demeye de başladı aşırı mutluyum bu gün ama tabi devam belim de 78cm di ilk başladığımda bu gün 71
Hedef kilo 50 belim de 65 olsa tamamdır ama hala uzun bir yolum var gaza gelip yemek yemeye başlamak yok
1.5 saat yürüyüş
12 dk karın kası egzersizi
10 dk yağ yakıcı egzersız
YouTube buğçenin videolarından yapıyorum

Hepimiz çok üzgünüz başınız sağolsun Allah sabır versin çok kötü günlerden geçiyoruz Allah geride kalanlara dayanma gücü versin

Günaydın kızlar

dünkü menüm sabah sade nescafe
kahvaltıda 2 yumurtadan maydanozlu peynirli omlet şekersiz çay 1 dilim ekmek

arada 1 havuç sade duble türk kahvesi

1 kase ıspanak yemeği
1 tahta kaşık ev yapımı makarna
1 kase yoğurt

Dün 2 saatten fazla dip köşe temizlik yaptım
Bir de yürüyüşe çıktım 8300 adım attım

şimdi de kahvemi içiyorum

Günaydın canlar
Evimde tartıldım 71.5 ile başladığım yere dönerek yine başlıyorum. O spor yarışması boşa gitti ya

asliogretmen başınız sağolsun Rabbim rahmet eylesin
L lisbethsalander00 nasılsın kuzum? Sağlık durumun düzeldi mi

Sabah çocukları servise bindirdim bir posta ağladım belki de patlamaydı öyle iyi geldi ki. Dün kendi şehrime dönerken son kez bakıyor gibi baktım. Sonra eşime dedim hiçbir şey olmayacak gibi saçma sapan yapılan binalar vs bunca acıdan sonra bu bir uyanış olur her şehir önlem alma çalışmalarına başlar. Tekrar inançlıysa kul hakkı değilse evrensel değerlerde ahlak bilincini hatırlar…

Herbirimizin unutmaya değil iyileşmeye ihtiyacı var bu grubun enerjisi öyle güzel ki Çok yeni katıldım aranıza ama iyi ki bulmuşum sizleri, gelmişim buraya.
Herkese güzel bir hafta dilerim yaraların sarıldığı

19 Şubat Menu:
ananas almışken ve ıspanak corbası yapmısken 2 gun aynı menuyu yedim ki listede orayı geceyım dıye .

11:00--6 kasık kıymalı menemen+4 dilim ekmek+kasar peynır+2 ceviz

16:30--ananaslı smothıe (galeta vardı ama tatlı yedıgım ıcın onu yemedım,ilk arayı da yapadım tek arayla gecti gün.)

19:30--2 kase ıspanak corbası+6 küçük kofte+3 galeta

***gün içinde listede olmayan :3 dilim baklava+2 karabugday patlagı+yarım kase makarna

ögün aralarım uzuyor, gelen gidenden dolayı ve surekli aç hissediyorum. bugun işe başladım düzenime geri dönmem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…