🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Saricivcivcikcik
Geç oldu biraz anca girebildim, yarın da akşam girebilirim dışarda olucam ama arada girmeye çalışıcam, baya da yürümeyi umuyorum

21 Şubat Salı Menüm
9.30 1 haşlanmış patates,beyaz peynir,portakal
12.30 3 küçük hurma fıstık ezmeli, 1 bardak süt
16.30 3yk granola biraz sütle
19.00 airfryerda balık
22.00 1 bardak süt

1.5 lt su
Spor yok
Akşam ve gündüz aralarda kahve içiyorum günde 4 buluyor,saate bakmıyorum

Selam kızlarrr, ben 65.40kg ile 56 kiloya inmek istiyorum.. söyleyin bana ne yapayımmm :)))
Sağlıklı beslen diyormusum
Yani esas olan denge bence. Ben kisitlamayi sevmiyorum pilav da ekmek de yiyorum ama o günkü duruma göre artırıp azaltiyorum.
Afiyet olsun canım. Tamam olan olmus sakın bırakma gitti diye. Bugün pilav makarna ekmek kisabildigin kadar kıs dengeleyelim. İpin ucu kacmasin
Afiyet olsun canım kahve mi 4 fincan içiyorsun? Eğer öyleyse biraz fazla tabi fazlası da ödem yapıyor kahvenin. Azaltabilirsen daha iyi olur sanki.
Dün yazamadım
Kahve limonlu su
  • köfte salata ayran
  • az pilav az tas kebabı cacık
  • yoğurt curcumin
Yeşil çay espresso
3 lt su
6.000 adım
Afiyet olsun canım
Gunaydin kizlar.
Hosgeldin balım iyi beklediğimden çabuk geldin

21 Şubat Salı Menü:
09:30 --kayısı çayı
11:00--5 kasık yulaftan tahinli kuru meyveli yulaf lapası

16:00--1 küçük ayva +12 badem

17:15--sade kahve+sade soda+3 dilim bitter çikolata+10 badem

19:00-- 150 gr kadar tavuk+bol salata+bi kepçe çorba

Akşam--sekersiz çay

Afiyet olsn canim çok güzel yeme düzenini oturtuyorsun yeniden galiba
Hoşbuldum Civcivim. 2 gün yazıyodu . Sabah sizler neler paylaştınız diye bakayım dedim açılmış ben de anlamadım :)
İyi iyi acilsin neden gittiğini biliyor musun peki

Afiyet olsn canim çok güzel yeme düzenini oturtuyorsun yeniden galiba

İyi iyi acilsin neden gittiğini biliyor musun peki
Balım çok şükür iki gündür iyi gidiyorum inşALLAh:)

Mesaj gelmiş..üslup kurallara aykırı diye... sanırım şikayet ettiler. kendileri herseyi yazabiliyor cevap yazınca şikayet alıyorum . neyse bdv de konu acmamam gerektigini anladım. zira daha çok dert sahibi oluyomussun.

Maalesef bdv da bi linç tayfa var maşallah yani dümdüz dalıyor derdi olan insan daha çok bunalıma giriyor. ben de çok şahit oluyorum okuyunca sinirim bozuluyor ondan fazla girmiyorum oralara.
Balım diyetisyenım nescafe önermiyo hiç. filtre ya da türk kahvesi koyamaz mısın yerine.
Yok be balım hiçbiri onun verdiği keyfi vermiyor Ben en güzeli cuma kendime ödül olarak vereyim onu. Bayağıdır aklıma gelmiyor unutmuşum içmeye icmeye
Ben bugün yag yakan kahve içeyim yine en iyisi
ama canın çok nescafe de istiyosa tartıdan sonra ödül olsun :)

Lisbet im haklısın insanlar saldırgan bir şekilde sen haklısın dedi sana, resmen düşen çocuğuna canı yandı diye vurmak bu. toplum olarak üzülünce de kızıyoruz kızınca da kızıyoruz ama değişecek sen çok zor şeyler yaşamışsın hiç kolay değil. Ben de olsam donar kalırdım ama sonra profil fotom gibi kendimi yerdim keşke yapıştırsaydım cevabı diye insanlar sonraki evre için ahkam kesti birazcık içini soğıtamadılar halbuki önemli olan senin duyguların şuan. Sen nasılsın?

Off bu bende de var bu ya donup kalıyorum sonra keşke şunu deseydim bunu deseydim falan..
Ama ilahi adalet diye bir şey var eninde sonunda buluyor herkes hakettigini neyse ki
İnsanlar için kalp kırmak o kadar sıradanlasmıs ki.

Evet kuzum malesef öyle galiba. yani bir de şunu anlayamıyorum,hakarete maruz kalana hakaret ederek tekrar maruz bırakıyolar .aynı zamanda da hakaret edene kızıyolar. cevap verince bize diyeğine git sana bunu yapana yapsaydın diyolar .yani ben çıkamadım işin içinden.

Nescafeyi sade içiyosan da cok sorun yok gibi balım. arada iç gitsin. insan herseyden aşırı kısıtlayınca daha kötü dönüşleri oluyor.

Canım anlayışın için teşekkür ederim. başkaları yaşarken dışardan herseyi söyleyebiliyosun,aklın ön planda oluyor. ama kendin yaşarken hersey o kadar kolay olmuyor.
Şuan daha iyiyim. Daha da iyi olacağım inşALLAH.Sen nasılsın ?

Saricivcivcikcik selamlar kuzum daha iyiyim sen nasılsın ders çalışmaya motive olabildin mi cnm

L lisbethsalander00 tekrar yazacaktım konu kapanmış cnm beyninde ki kavgayı durdur seni hasta eder bir dönem bizde de oldu kv değil babamın kardeşleriyle aylarca kafamda onlarla kavga ettim uyku düzenim bozuldu vs. Aylar sonra bunu yenebildim gerçekten ilahi adalet var sende o ilahi adalete devret ama kendinide uzak tut cnm

Kızlar çocuklar bizim yatakta biz açılmayan kanepe de uyumaktan o kadar yorgun kalkıyorum ki dolapları sabitleyebilirsek odalarına göndereceğim. Bu saatte kalkabildim

21 Şubat salı
3/4 fincan nescafe abarttım biliyorum

Bir kase yoğurt çorbası
Brokoli salatası
Bir parça tavuk.

1 adet Türk kahvesi

45 dakika reformer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…