🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Bu gün hava güzeldi aslında yine denize girip 1 saat yüzseydim iyi olurdu ama akşam oldu kaçırdık artık eşimin doğum günü akşam şarap icicez bu gün diyet yalan oldu benim yarın baslarım
Balım sen nerde yasiyordun? Burasi da güneşli ama denize girilir mi bilmiyorum
Bodrum öğlen 2 saat girebiliyoruz hava güzel olduğunda
E biz senle aynı şehirde yasiyormusuz ben de muğladayim
Aynı şehirde yaşadığınıza emin misiniz Civcivim, bu başka bir Bodrum olmasın biz yaşlandık mı ne oldu valla ben donuyorum yaa

Nerede yüzüyorsun MiLissy? Orada epey deniz kestanesi vardı eskiden, aynı mı hala?

Yok burda bodrum türkbükün de yaşıyorum burası bana hep yaz gibi marmaradan ege ye geçince insan üşümüyor

Oraya çok güzel diyorlardı sanki :)) Bende bir büke gittim de hangisiydi unuttum şu an Belki de orasıydı Gümbette 3 ay kalmıştım fi tarihinde:)
Evet yazın bodrum da her yer güzel kışın terk edilmiş köy bence insanlar emekli olunca burda yaşamalı gençken sadece yazın tatile gelmeli

şubatta denize girmekten şikayet mi ediyorsun :)
Yani orası güzel tabi de kışın genelde her her kapalı oluyor pek aktivite olmuyor yani o yönden kötü Bodrum merkeze gitmek lazım sürekli yarım saat yol git gel 45 dk 1 saat yol zor oluyor üşeniyor bazen insan çorluda yaşıyordum evlenmeden önce evin kapısından çıktığım gibi cafeler mağzalar ama aliştım tabi buraya da çok şikayet etmiyorum şırnakta bile yaşadım sonucta uyum sağlıyorum

Başka şehirde yaşamak için üniversite bahanesiyle çıktık, yaşadığımız yeri pek sevmediğimiz için diyelim. Evlenince de aynı yerlere geri döndük :))) Kaçmak derken firar değil yani
Yaa işte nasibiniz oradaymış istediğiniz yere kaçın Allah bir şekilde geri getirmiş yine

Evet yazın bodrum da her yer güzel kışın terk edilmiş köy bence insanlar emekli olunca burda yaşamalı gençken sadece yazın tatile gelmeli
Doğru, bomboş zamanını da görmüştüm. Yazın adım atacak yer yokken kışın hayalet şehir, renksiz.. Burada da Side tarafı öyle. Gerisi nispeten daha az sakinleşiyor, genelde hareketli.

tamam anlaşıldı

şimdi bende şişkinlik yapan şeyleri yazayım kağıda önce
Sen ne yaptın kekim, kilo aldın mı? Senin attığın listeye bakmıştım aslında güzel görünüyordu, bir oran tutturmuştun. Araya malum olaylar girince sıkıntıdan yazamamıştım

Açlıktan gülemiyorum bile. Çok açım kızlar sizin durumunuz nasıl?
Leydim iftardan sonra gördüm mesajını, bugün nispeten düne göre daha iyiydi, sabahtan bi zorladı açlık, yine o sersemlik hali vardı. Ancak kafam açıldı. Kahvemi içtim yürüyorum. Birazdan yeşilçay ve suya ağırlık vereceğim. Sen ne yaptın?

Sen ne yaptın kekim, kilo aldın mı? Senin attığın listeye bakmıştım aslında güzel görünüyordu, bir oran tutturmuştun. Araya malum olaylar girince sıkıntıdan yazamamıştım
1 şubatta 77dim cnm biraz verdim ama yarın başlıyım en iyisi kız
yiyerek verir miyim dedim yok kabul etmeliyim olmuyor 2.000 oluyor çünkü ortalama
bi de metabolizmayı gerçekten bozmuşuz diyorum çünkü eski verme hızımız olmuyor, arada bozsak hemen ödem geliyor filan :/
sabır da lazım da işte verelim bir an önce istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…