🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

bu yıl bi ayrı soğuk ya 😁 ben de çok oturamıyorum canım
denizin soğuğu ayrı bişey kız bam diye .çıplak tenine insanın 🤭
Sen dahi oturamıyorsan biz ne yapalım balım sıcak iklim insanıyız biz 😅
Denize de bodoslama dalacaksın kışın, alıştıra alıştıra olmuyor, ilk bir şok etkisi oluyor ama sonra dışarıdan daha sıcak geliyor denizin içi :))

Doğru, bomboş zamanını da görmüştüm. Yazın adım atacak yer yokken kışın hayalet şehir, renksiz.. Burada da Side tarafı öyle. Gerisi nispeten daha az sakinleşiyor, genelde hareketli.
Valla ilk kış bir adada mahsur kalmış gibi hissetmiştim kendimi 😀 ama şu an kediler köpekler kendime bir hayat kurdum burada napalım kader 😀 seviyoruz katlanıcaz mecbur

1 şubatta 77dim cnm biraz verdim ama yarın başlıyım en iyisi kız :KK66:
yiyerek verir miyim dedim yok kabul etmeliyim olmuyor 2.000 oluyor çünkü ortalama 😢
bi de metabolizmayı gerçekten bozmuşuz diyorum çünkü eski verme hızımız olmuyor, arada bozsak hemen ödem geliyor filan :/
sabır da lazım da işte verelim bir an önce istiyoruz
Evet bozduğumuz bir gerçek 😤 Bi çok ye bi az ye, vücutta şaşırdı neye alışacağını 😤

Başla tabiki balım bu bahaneyle, bir düzen otursun artık, metabolizma da nasıl çalışacağını bilsin. Hep birlikte inşallah başaracağız 💪

Sen dahi oturamıyorsan biz ne yapalım balım sıcak iklim insanıyız biz 😅
Denize de bodoslama dalacaksın kışın, alıştıra alıştıra olmuyor, ilk bir şok etkisi oluyor ama sonra dışarıdan daha sıcak geliyor denizin içi :))
he valla 😁
ayy ben kibar kibar giriyorum :KK70: ama karadenizin soğuğu cnm dediğim Sinop gibi
ayy ne güzel anlatıyorsunuz yaa yaz gelse de gelsek biz de 🥰

Leydim iftardan sonra gördüm mesajını, bugün nispeten düne göre daha iyiydi, sabahtan bi zorladı açlık, yine o sersemlik hali vardı. Ancak kafam açıldı. Kahvemi içtim yürüyorum. Birazdan yeşilçay ve suya ağırlık vereceğim. Sen ne yaptın?
Ben gayet iyiydim bugün. Hatta gün içinde gitmem gereken yerler vardı onlara da yürüyerek gittim.
O zaman menümü de yazayım. Yarın yine oruç tutacağım.

Sahur
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber

İftar
1 kase tarhana çorbası
7 yk susuz kuru fasulye
Salata
1 makaron

Ara
Yağ yakan kahve

Canlar Miraç Kandiliniz Mübarek olsun miraç mucizesi gibi içinde bulunduğumuz durumda da Rabbim yardım etsin milletimize.
Çokça Aminnn 🙏 Sizlerinde kandili mübarek olsun balım 🌷 Eskişehir'desin galiba hala, annenin de ellerinden öperim, selamlar.
Gelelim kilo tartılımına kendi tartım değildi 72 gördüm 🙈 dijital olmayan baskül vardı inş yanlıştır 😊 dün niyetlendim akşama tansiyonum çok düşünce 8 lere bugün tutamadım ama ne güzel Rabbim kabul etsin oruçlarınızı da.
Pazartesi tam gaz inş spora da başlarım en azından yürüyüşlere
Aminn, Allah razı olsun 🙏
Ohh yine kafa kafaya gidiyor kilolarımız Maşaallah yani bize 🙈
Aman canım, sağlık sıkıntısı olacaksa hiç zorlama, açkende tansiyon bir nebze düşüyor zaten 😑
Bir an önce kendini ruhen ve bedenen hazırla gellll ❤

Ben gayet iyiydim bugün. Hatta gün içinde gitmem gereken yerler vardı onlara da yürüyerek gittim.
O zaman menümü de yazayım. Yarın yine oruç tutacağım.
Sevindim Leydim gününün iyi geçmesine :) İyi yapmışsın valla yürüyerek. Tamam bende tutuyorum yarın❤ anca beraber kanca beraber :))
Sahur
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber

İftar
1 kase tarhana çorbası
7 yk susuz kuru fasulye
Salata
1 makaron

Ara
Yağ yakan kahve
Afiyet olsun, menü şahane 😍 makaron daha şahane 🙈 Gidip bende yazayım menümü.

Ben gruptan çekiliyorum 75 olmuşum moralim bozuldu diyet yapacak modum kalmadı
Zayıflamak çok zor geliyor :KK43:
Bi süre yazmayım motivasyon düşürmeyim burda da
Destekleriniz için çok teşekkürler 💓
Rica ederiz Deltacım, keşke çabuk pes etmeseydin. Tam alışacaktın ki zorunlu ara girdi, bırakınca daha çok salıp kilo almayacak mısın? Listeden çıktın galiba şu an. Biraz kafanı topla bakalım. Karar verdiğinde biz buralarda olacağız.

17 Şubat Cuma

Sahur
1 kase fırında sebze, 3 yk yoğurt
3 cevizli çiğ köfte, biraz yeşillik, 1 kandil simiti

İftar
8 yk kurufasulye, 3 kaşarlı köfte
1 közlenmiş kapya, 1 dilim mısır ekmeği
3 yk yoğurt

Ara
2 kandil simiti (bitti de kurtuldum)
1 yağ yakıcı kahve

Birazdan yeşilçay içerim,
su 1,5 civarı daha içeceğim
6 bin adım

17 Şubat Cuma Menüm
Sahur 05.30 1 haşlanmış yumurta, zeytin, beyaz peynir, marul, 1 dilim ekmek kadar yufka ekmek

İftar 19.00 5-6 kaşık kuru fasulye, 1 kase salata, 1 dilim ekmek, ayran

Ara 20.00 yağ yakan kahve, yarım yeşil elma
Ara 22.00 1 avuc leblebi, 4 çat bardağı şekersiz cay

Spor; 30 dk yürüyüş
Su; 2 lt

Aaa sen buralımısın gelin mi geldin 😀
Yok canım ikisi de değil yaklaşık 15 yıldır burda yaşıyoruz evlenmeden de burdaydim artık buralı sayılırım bence😁
Canım vazgeçme tamam istersen ara ver ama uzatma fazla yapabilirsin hafta sonu ne yemek istiyorsan ye pazartesi en geç yine başla evet zor insan bazen bunaliyor ama sonuc seni çok mutlu edicek pes etmek yok herşey kafada bitiyor yaparım de yapamam deme hiç bir zaman
+1 D Deltavealfa
Muğla benim de 2.evim oldu gecen sene hastaneden cikamadım orada 2 ay kaldım inşallah bu yil gezmeye gelmek nasip olur
cok gecmis olsun canim ne rahatsizligin vardi:KK43: insallah balım 😘
Aynı şehirde yaşadığınıza emin misiniz Civcivim, bu başka bir Bodrum olmasın :KK53:biz yaşlandık mı ne oldu valla ben donuyorum yaa :KK70:

Nerede yüzüyorsun MiLissy? Orada epey deniz kestanesi vardı eskiden, aynı mı hala?
Haha benim rekorum kasımda denize girmek onda da çok tedirgin oldum kimse olmayınca yengeçler falan kaplamisti girecegim yeri:KK70: bir daha da girmedim:KK70: koydan giriyoruz biz genelde ama kimse bilmiyorya oraları daha güzel oluyor sessiz sakin🤭
😀 Yani orası güzel tabi de kışın genelde her her kapalı oluyor pek aktivite olmuyor yani o yönden kötü Bodrum merkeze gitmek lazım sürekli yarım saat yol git gel 45 dk 1 saat yol zor oluyor üşeniyor bazen insan çorluda yaşıyordum evlenmeden önce evin kapısından çıktığım gibi cafeler mağzalar ama aliştım tabi buraya da çok şikayet etmiyorum 😀 şırnakta bile yaşadım sonucta uyum sağlıyorum
Aynen ben de çok yerde yaşadım bi süre sonra işimi görsün yeter diyorsun uyum sagliyorsun her yere.. kışın sevemiyorum ben de ölü bi şehir insanlar özeniyor falan ama gelişmemiş olması da dezavantaj. Sevemiyorum yani😑
he valla 😁
ayy ben kibar kibar giriyorum :KK70: ama karadenizin soğuğu cnm dediğim Sinop gibi
ayy ne güzel anlatıyorsunuz yaa yaz gelse de gelsek biz de 🥰
Zaten sadece yazın gelip 1 2 hafta kalmalik iyi bence öbür türlüsü sıkıntı 😁
Sevindim Leydim gününün iyi geçmesine :) İyi yapmışsın valla yürüyerek. Tamam bende tutuyorum yarın❤ anca beraber kanca beraber :))

Afiyet olsun, menü şahane 😍 makaron daha şahane 🙈 Gidip bende yazayım menümü.
Ben bugün yetişemedim imsaga ya. Tutamicam 😑
Rica ederiz Deltacım, keşke çabuk pes etmeseydin. Tam alışacaktın ki zorunlu ara girdi, bırakınca daha çok salıp kilo almayacak mısın? Listeden çıktın galiba şu an. Biraz kafanı topla bakalım. Karar verdiğinde biz buralarda olacağız.
D Deltavealfa ben de kızlara katılıyorum canım en azından listede olursan sabit kalırsın almazsın daha fazla. Hepimiz aynı durumdayız ama kararı sana bırakıyorum bence de pes etme.

öncelikle günaydın herkeseee :)

Benim boy 1.59, kilo şu an 71. Diyete uyarsam iyi veriyorum. Sporu bırakmadan normal yersemde uzun vadede yavaş zayıflıyorum.
Senin nasıl hep aynı oluyor balım kilon ne kadar istikrarlı öyle 🙈 Senin boy kaçtı, boyun boyumuza, huyumuz huyumuza denk mi acaba :)

benim boyum da 165 , eğer diyetisen,n listesine uysam benim de düşüyor aslında .sanırım diğer türlü diyet yaptığımızı sanıp aslında yapmıyoruz mu :KK70:

kahvaltı : peynirli salamlı sandviç

öğlen : tavuk suyu çorba
etli kurufasülye 7y.k
bulgu pilavı 7 y.k
ara1 : yarım elma

ara2 : 300 cc ayran , tahıllı sandviç (küçük )

akşam yemeğine kadar her şey güzeldi toplam 985 kalori ediyordu. sonra arkadaşın doğum günü için bulultuk çin restoranına gittik . garip garip şeyler yedim kalorilerini bilmiyorum da , ama beni cezbetmedi çin kütürü sevemedim .bir de üstüne ekler yedim :skandal:

X