🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kilolarımız hep benzer yakın kilolar boylar kaç acaba 😄 büyük ihtimal aynı kilolarda takılıyoruz ben 3-4 aydır 67-69 arasında gidip geliyorum .diyet yapsam da aynı yapmasamda bi ara bıraktım 2-3 ay diyet yapmadım aynıydı yine 😅
Benim boy 1.59, kilo şu an 71. Diyete uyarsam iyi veriyorum. Sporu bırakmadan normal yersemde uzun vadede yavaş zayıflıyorum.
Senin nasıl hep aynı oluyor balım kilon ne kadar istikrarlı öyle 🙈 Senin boy kaçtı, boyun boyumuza, huyumuz huyumuza denk mi acaba :)

@melisa- canım sen foruma gelmeyeli bayağı olmuş iyi misin? Bir sorun yoktur inşallah.
enerji_kusagi enerji_kusagi

@sonngulen

@asliogretmen

@lisbethsalander00

@sudansebep

@Humakaser

@_BuRc_

L LADY VEGA

@SebastianCheesecake

A Alyasena

@melisa-

D Deltavealfa

@kittenlove

MiLissy MiLissy

@Clair de lune

Kızlar yarın tartilmayi unutmayalım. Artık toparlanma vakti 🍃🍃🍃

Ayrıca kandiliniz şimdiden kutlu olsun, dualarımız kabul olsun.. Zor günler geçiren kardeşlerimize Rabbim yardım etsin sabır versin🤲
Canlar Miraç Kandiliniz Mübarek olsun miraç mucizesi gibi içinde bulunduğumuz durumda da Rabbim yardım etsin milletimize.

Gelelim kilo tartılımına kendi tartım değildi 72 gördüm 🙈 dijital olmayan baskül vardı inş yanlıştır 😊 dün niyetlendim akşama tansiyonum çok düşünce 8 lere bugün tutamadım ama ne güzel Rabbim kabul etsin oruçlarınızı da.
Pazartesi tam gaz inş spora da başlarım en azından yürüyüşlere

Canlar Miraç Kandiliniz Mübarek olsun miraç mucizesi gibi içinde bulunduğumuz durumda da Rabbim yardım etsin milletimize.

Gelelim kilo tartılımına kendi tartım değildi 72 gördüm 🙈 dijital olmayan baskül vardı inş yanlıştır 😊 dün niyetlendim akşama tansiyonum çok düşünce 8 lere bugün tutamadım ama ne güzel Rabbim kabul etsin oruçlarınızı da.
Pazartesi tam gaz inş spora da başlarım en azından yürüyüşlere
Amin alyam💚

Çoğumuz artı çıktık zaten canım.bu hafta artilari atmaya caliscaz inşallah. İyi yapmışsın kötü olurdun oruç tutsaydın.

Belki yanlıştır baskül canım olabilir.

Ben gruptan çekiliyorum 75 olmuşum moralim bozuldu diyet yapacak modum kalmadı
Zayıflamak çok zor geliyor :KK43:
Bi süre yazmayım motivasyon düşürmeyim burda da
Destekleriniz için çok teşekkürler 💓
Canım vazgeçme tamam istersen ara ver ama uzatma fazla yapabilirsin hafta sonu ne yemek istiyorsan ye pazartesi en geç yine başla evet zor insan bazen bunaliyor ama sonuc seni çok mutlu edicek pes etmek yok herşey kafada bitiyor yaparım de yapamam deme hiç bir zaman

X