🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

2 subat pers menu
Sabah 9.00
2 yumurtayla ispanakli yumurta, domates, 1 kk beyaz peynir cay
Ara sade kahve
12.30
1 muz ve 2 yk fistik ezmesiyle yulaf lapasi 1 kase
Ara 1 avuc kuruyemis
Aksam 18.30
1 kase sebzeli mercimek çorbası, yarım tabak kiymali makarna, 1 kase yogurt

Su 1.5 lt
Spor yok
Afiyet olsun lunecim💚
2 Şubat perşembe
Menü
Bir adet kefir
Tavuklu salata
Kalanı yazılacak gibi değil 🙈 bebek görmeye misafirlikteydik 5/6 tatlı iki kare naneli çikolata 3 adet kahve 🙈

Su 1 litre
Adım 7000
Afiyet olsun bu son dk golü olmuş nerde gorsem tanirim:KK70: neyse inşallah tartıya yansimaz da moralini bozmaz bosuna:KK70:
Yaa kim kazandı 😅
Daha belli değil son hesaplamayi bugün yapcam canim😊
Günaydın kızlarrr 🌝 Dışarısı ne kadar soğuk ya, toroslara kar yağmış burada da 2 gündür don var. 😨
Arabanın camı donmuş, yol görünmüyor, ben akıllı da acelem var çabuk çözülsün diye su fışkırttım, suyu sıkar sıkmaz o da camda dondu 🙈 Ne biliyim ben sıcak iklim insanıyım :KK70:
Geçmiş olsun balım bunu geçenlerde internetten okumuştum sakın yapmayın diye🙈 neyse ki daha kötü şeyler olmamis😁
Dünün raporunu atıyorum :KK43:

02.02.2023-7.Hafta--52.Gün--Yeni Liste-12.Gün

10:00-- 1 bardak ıhlamur

11:00--2 yumurta beyazından omlet+3 galeta +2 ceviz+10 badem+bol yeşillik+tarcınlı bir bardak süt+sekersiz çay
12:30-13:40 arası 1 saat 9 dk yürüyüş

14:00--1 elma+10 badem +2 ceviz

19:00-fırında karnıbahar+yarım kase yogurt +salata+turp

**bir porsıyon kadar kabak tatlısı+3 hosbes gofret

Kızlar akşama kadar super kacamaksız hallediyorum . ama akşamları yönetemiyorum.ilk zamnlarda kolaydı.şimdi evde mısafır var her aksam cayın yanına bıseyler oluyo ve ben tatlı krizlerine giriyorum. ALLAH sonumu hayr etsin. ama bu sefer hedefıme ulasamadım bılıyorum :KK43:yarın seansımda mahcup olacagım :KK43:
Afiyet olsun lisbetim💚
Misafirin ne zaman gidecek hayirlisiyla😬
Balım çok çok normal yani kendini suçlama sen de insansın robot değilsin.. evde yapılınca eve alınınca yeniyor maalesef.
Üstelik yediklerin de hep lezzetli şeyler normal yani tatlıya kimse dayanamazdi😑

Hiç de bile mahçup olmucaksin. Bu zamana kadar kaç kilo verdin ne çabuk unuttun🤩 hem de hasta halinle bile yürüdün dün. Kendinle gurur duymalısın bence🥰

Afiyet olsun lisbetim💚
Misafirin ne zaman gidecek hayirlisiyla😬
Balım çok çok normal yani kendini suçlama sen de insansın robot değilsin.. evde yapılınca eve alınınca yeniyor maalesef.
Üstelik yediklerin de hep lezzetli şeyler normal yani tatlıya kimse dayanamazdi😑

Hiç de bile mahçup olmucaksin. Bu zamana kadar kaç kilo verdin ne çabuk unuttun🤩 hem de hasta halinle bile yürüdün dün. Kendinle gurur duymalısın bence🥰
Civcivim moral verdin cok teşekkür ederim .gecen hafta 9.1 kg olmustu. ama yarın ak koyun karakoyun belli olacak . bu hafta spor yarısı da dıyetım de ıstedıgım gıbı gıtmedı.önümüzdeki maçlara bakacagız artık :) durmak yok yola devammmmm...

1 subat menum
sabah 1 h yumurta peynir zeytin domates
ara kahve incir
ara yesilcay ceviz
aksam firinda tavuk patates
ara portakal ceviz
su 1.5 litre
spor yok

2 subat menum
ara kahve incir
ogle kisir tursu
aksam taze fasulye ekmek yogurt
su 1 litre
spor 4000 adim 70 puan
100 ipsiz ip atlama 25 puan
30 dk ev temizligi 30 puan toplam 125 puan

Ben lavaboya cikamadim yine ya.
enerji_kusagi enerji_kusagi balım bu sefer kimyonu 1 tatlı kaşığı yuttum suyla gece. Yine cikamadim biraz hoplayıp zıplayıp beklicem o da olmazsa artık mecbur tartilcaz:KK70: :KK70:
Benden sana tavsiye civcivim akşamdan sinameke veya İngiliz tuzu icmen sabaha boşalır bağırsağın ama hep degil. Her zaman ictigin zaman bağırsaklarınin florasani bozulur.

Kilo Bildirimi
Geçen hafta:70.4
Bu hafta: 69.9
Fark: 500 gr
Yüzde: %0.7

Hiç istediğim gibi eksi gelmedi regl döneminden galiba, çünkü kaçamağım yok😒 tuvalete de hala çıkamadım. Zeytinyağı da içtim yok. Artık akşama çıkarım onun da tartıya bi faydası yok🙄 sinir oldum sabah sabah ya hakkaten

kilo bildirimi
gecen hafta 69.7
bu hafta 68.9
fark 800
yuzde 1.147 dogru mu hesapladim ki Screenshot_20230203-113354.jpg

Kilo Bildirimi
Geçen hafta:70.4
Bu hafta: 69.9
Fark: 500 gr
Yüzde: %0.7

Hiç istediğim gibi eksi gelmedi regl döneminden galiba, çünkü kaçamağım yok😒 tuvalete de hala çıkamadım. Zeytinyağı da içtim yok. Artık akşama çıkarım onun da tartıya bi faydası yok🙄 sinir oldum sabah sabah ya hakkaten
bazı civcivler 6 lı sayılara düşmüş :KK9: :KK9: kendim zayıflamıs gıbı sevindim Civcivim :) burayı gördün ya sonrası şey olur :KK70: ilk sayfalardaki enerjıyle muhabbetinize atıfta bulundum hatırladın mı :KK70::KK70:

Ben lavaboya cikamadim yine ya.
enerji_kusagi enerji_kusagi balım bu sefer kimyonu 1 tatlı kaşığı yuttum suyla gece. Yine cikamadim biraz hoplayıp zıplayıp beklicem o da olmazsa artık mecbur tartilcaz:KK70: :KK70:
Balım bende de aynı problem var bu hafta boyudur sıkıntıdayım. inşALLAH ikimizde düzeliriz.
2 Şubat menüm
Sabah 10 00 gilaburu suyu
Öğlen su
Akşam su 😂
2 saat de ev işi gördüm. 120 puan sıvı diyet günümdu.
Bugün tartıldım kızlar 56.05 çıktı geçen hafta sanırım 56 700 du 650gram eksideyim♥️
Humam tebrik ederim :) balım kucuk bi ricada bulunabilir miyim :)haftalık kilo bildirimini
Gecen hafta:
bu hafta :
fark :
şeklinde yazabilir misin haftaya kuzucugum :) düz yazınca normal bir mesaj gıbı bakılamayabilir :)
Bir de yüzde hesaplamamız lazım bu hafta :)gruplar yuzde yarıstıracak :)bizim gruptasın cok ıhtıyacımız var :):)

kilo bildirimi
gecen hafta 69.7
bu hafta 68.9
fark 800
yuzde 1.147 dogru mu hesapladim kiEki Görüntüle 3201912
Doğru canım tebrik ederim güzel eksi💚
bazı civcivler 6 lı sayılara düşmüş :KK9: :KK9: kendim zayıflamıs gıbı sevindim Civcivim :) burayı gördün ya sonrası şey olur :KK70: ilk sayfalardaki enerjıyle muhabbetinize atıfta bulundum hatırladın mı :KK70::KK70:
Valla gördüm de yani ittire kaktira bi hal oldum be balım:KK70: eskiden çok hızlı kilo verirdim yaşlanıyor muyum ne:110::110:
Balım bende de aynı problem var bu hafta boyudur sıkıntıdayım. inşALLAH ikimizde düzeliriz.
İnşallah balım ya valla sinirlendim sabah çok.. gece bir şey yemedim ama sisim sanki 1 kilo ekmek yemiş gibi🙄 neyse artık pes etmek yok...
Humam tebrik ederim :) balım kucuk bi ricada bulunabilir miyim :)haftalık kilo bildirimini
Gecen hafta:
bu hafta :
fark :
şeklinde yazabilir misin haftaya kuzucugum :) düz yazınca normal bir mesaj gıbı bakılamayabilir :)
Bir de yüzde hesaplamamız lazım bu hafta :)gruplar yuzde yarıstıracak :)bizim gruptasın cok ıhtıyacımız var :):)
😍😍😍

:KK73:2. SPOR YARIŞMASI SONUÇLARI:KK73:

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum hepimiz çok güzel mücadele ettik:21:

Puanlar başa baş gidiyordu hatta tabloda göreceğiniz üzere 2 gün 2. grup 1. grubu geçti. Ancak toplam puana baktığımızda birinci olan grup 530 puan farkiyla;

:sampiyon::sampiyon::sampiyon: 1. GRUP :sampiyon::sampiyon: :sampiyon:

Yeni bir yarışmada görüşmek üzere hoççagalin:KK31:

1. GRUP

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

A Alyasena

asliogretmen asliogretmen

D Deltavealfa

FitVenus FitVenus

2. GRUP

enerji_kusagi enerji_kusagi

melisa- melisa-

L lisbethsalander00

Humakaser Humakaser

Alp_BuRc Alp_BuRc

20230203_122144.jpg

***Deltanin puanını beklemedim, beklesem de sonuç değişmeyecekti.

Son düzenleme:

Gecen hafta:
bu hafta :
fark :
Yüzde hesaplama nasıl olacak onu anlayamadım. Tabi dikkat ederim canım

:KK73:2. SPOR YARIŞMASI SONUÇLARI:KK73:

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum hepimiz çok güzel mücadele ettik:21:

Puanlar başa baş gidiyordu hatta tabloda göreceğiniz üzere 2 gün 2. grup 1. grubu geçti. Ancak toplam puana baktığımızda birinci olan grup 530 puan farkiyla;

:sampiyon::sampiyon::sampiyon: 1. GRUP :sampiyon::sampiyon: :sampiyon:

Yeni bir yarışmada görüşmek üzere hoççagalin:KK31:

1. GRUP

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

A Alyasena

asliogretmen asliogretmen

D Deltavealfa

FitVenus FitVenus

2. GRUP

enerji_kusagi enerji_kusagi

melisa- melisa-

L lisbethsalander00

Humakaser Humakaser

Alp_BuRc Alp_BuRc

Eki Görüntüle 3202006

***Deltanin puanını beklemedim, beklesem de sonuç değişmeyecekti.
ellerine saglik canim. ben bidaha ki spor yarismasina katilmayacagim Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

2 grup arkadaslarim cok spor yapamadigimdan sizi yariyolda birakmisim. sizlerden af diliyom

X