Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

burdayımmm internet yoktu yeni geldi...ancak girebildim canımcım
Hosgeldin canim
Menun de gayet guzel canim herseyden olculu yemissin, sporun da guzel
Yarin gelsin eksiler

Canım ben de 29 yaşında yaptım çocuğu,kan degerlerimi ve iş sartlarimi anca düzelttim ama çocuk aşırı seviliyor ve aşırı zor ,yani ben çok zorlandım, inşallah sen çok zorlanmazsin,Allah sağlıkla hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah
Tamamdır
G Goklerce +200 dünden cnm , cumadan beri -600 gr oldu bugün de daha az yiyorum inşallah en az 1 kilo olcak toplam yarına
Sen halledersin canım, ben persembeden strese giriyorum nerdeyse kabız oluyorum cuma tartisina böyle saçmalık olabilir mi ?
Kaptanım yaz donemi kendi evimde değilim,sadece haftasonlari gidiyorum eve bu ara, kv bakıyor kızıma ve köyde bakıyor, çocuk için de iyi oluyor o yüzden böyle yaptık...işten cikiyorum direk köye geçiyorum orda da spor yapma şansım olmuyor kendi düzenime geçtiğinde yavaş yavaş tekrar başlayacağım insallah
Bazen yeme dürtüsü çok oluyor canım,neden bilmiyorum
Bilmiyorum ki canim. Ben cok cabuk usutuyorum. Yarin sabahtan kucuk bir tatile gidiyoruz 3 gunluk.ondan bugun iyilesmem lazim
Ohhiyi tatiller şimdiden

Ellerine saglik kaptanim
Yaa cok sevindim tessekurler

Sen halledersin canım, ben persembeden strese giriyorum nerdeyse kabız oluyorum cuma tartisina böyle saçmalık olabilir mi ?
Canım strese girme ya bir papatya çayı iç tartılmış mıydın durum nasıl?
pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence
yarimuhendis kilo bildirimi geliyor muu

Merhaba kızçeler takımda kişi sayısı fazla olunca biriken mesaj sayısı da fazla oluyor oku oku bitiremedim arada kaçırdıklarım oluyordur .eve geç geldim yemek yapacak zaman yok makarna haşladım şu an acayip nefis savaşı veriyorum çünkü makarna ennn sevdiğim yiyecek valla ya sabır çeke çeke yoğurt ve yulaf yiyeceğim

Eline sağlık kaptanim
Rica ederim canım
Kendine göre doğru olanı bulduysan ne güzel herkese her tarz uymuyor
Bende senin gibiyim yedikçe yiyesim gelir o musluk bir kere açılmaya görsün
Hımm şimdi anladım canım haklısın o halde

Ellerine saglik kaptanim
Rica ederim tatlım

Selam canım ben bile takip edemiyorum

Makarna çok seviyorsan yağsız tuzsuz sossuz şekilde porsiyona dikkat ederek yiyebilirsin aslında yoğurtla örneğin pul biber nane vs koyarsınn üstüne

Selam canım ben bile takip edemiyorum

Makarna çok seviyorsan yağsız tuzsuz sossuz şekilde porsiyona dikkat ederek yiyebilirsin aslında yoğurtla örneğin pul biber nane vs koyarsınn üstüne
Aman kaptanım benim önümü alamazsın şekersiz fit kek yapıp bi çırpıda hepsini yiyen kadınım ben beni en iyi denizbenimadim anlar bizim için yemek sadece yemek değil şimdi ben bi tabakla yetinmem.valla yulaf hiç midem almadı peynirli omlet yapacağım

Kaptanım pazartesiden itibaren online'ım.

Menü çok güzel pacom meşhur adımlarını da kısa zmanda bekliyoruzzz
Tişikkirlir kaptancımm. Pazartesi de hastane başlıyor. O meşhur adımlar gelicek gibi. En az 10k bakalım.
pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence
Bebiş iyi gibi bugün sabah baktığıma göree. Seninkilere baktım yine farklı ve güzel menülerdi ama sporlarına dikkat edemedim. Kesin yapmışsındır. Senin de güzel eksi geliyor mu?

Moral motivasyonunun yerinde olmasına çok sevindim canım
Yarın için inşallah artı gelmezsin az da olsa eksi gelir belki

Aman aman o zman hiç girme o toplara haklısın

Aynen cnm detoksa niyetlendiğim günler oldu ama %100 olmadı
En az 1 kilo geliyooor
Spor hergün vardı kuzum

Sagol canim

kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...

Çok üzüldüm canım, çok büyük talihsizlik.
İnşallah bulunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…