Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...
Geçmiş olsun canım hallolur işlerin blr an önce inşallah😕

Herkese merhaba. Birincilik kazanmamı sağlayan büyük sırrım 5. Takımın enerjik, pozitif, gayretli, tatlı mı tatlı, hoş sohbet üyeleridir. Başta kaptanım E Emnis olmak üzere tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim ❤❤❤

Yaptıklarımdan bahsedecek olursam. Öğünlerimi ölçülü yedim. Her gün spor yaptım. Zaman zaman ödem atıcı içecekler içtim. Takımımın üstün desteği sayesinde de yılmadan yoluma devam ettim. Bu yolda en önemli olan, bazen işler kötü gidebilir, yinede bırakma. Çünkü ancak ısrarla yoluna devam eden sonuca ulaşıyor... 😘😘😘
Canım çok teşekkür ederiz 💕💕

Eksilerinn ve 1.liklerin daim olsun sana kısa zamanda sağlıkla mezuniyeti getirsin inşallah :KK68:

kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...
Ah canım şanssızlağa bak umarım bulunur :KK43:
Bizde seni öpüyoruz ❤️

9 Eylül
Kahvaltı

3 yk yulaf, 1 sb süt, 1 çk kakao, 1 tk bal, 5 fındık, 6 badem ile yulaf lapası
Ara
1 lt detoks içeceği
Akşam
3 kabak, 1 yk zeytinyağı ve baharatlar ile fırın kızartma, 2 yk yoğurt, 3 yk haşlanmış bulgur

2 lt su, 5bin adım

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
harika harikaaa bu haftayı müthiş geçirdin beybiii regl yaklaşmasına rağmen 1 kilodan fazla verdin vallahi çok tebrikler gönderiyorum efenim :KK9: saygıyla eğiliyorum :KK52:

Vayy süpersin. Şaşırmadım ama. Senden hep bu performansı bekliyorum çünkü hahahaha :KK70:
Şimdiden tebrikler bebişş.
pazartesi de donut detoksuma başlıcam beklerim 😍 hahaha :KK70: gözünde 😎 cool olduğuma sevindim 🤭
çok sağol aşkım benimm :KK74:

harika harikaaa bu haftayı müthiş geçirdin beybiii regl yaklaşmasına rağmen 1 kilodan fazla verdin vallahi çok tebrikler gönderiyorum efenim :KK9: saygıyla eğiliyorum :KK52:

pazartesi de donut detoksuma başlıcam beklerim 😍 hahaha :KK70: gözünde 😎 cool olduğuma sevindim 🤭
çok sağol aşkım benimm :KK74:
Sağ ol canımcım bu hafta çok dikkat ettim ama sonucu güzel oldu 1,6 gitti bu hafta🤩 Haftaya büyük ihtimal gramcık gider🤭🤭

Bugün menüm
saat 11:00 -> 20:00
1 kupa light sütlü baharatlı kahve,1 elma
1 bardak ayran,1 paket eti form çavdarlı kraker
1 bol sebzeli,1 dilim kaşarlı, çok ince hamurlu yağsız pide,üstüne baharat, 1 büyük kupa şekersiz siyah çay
sade türk kahvesi,1 mom's granola limonlu hindistancevizli cookie
salatalıklı dereotlu baharatlı ayran

şimdi de 1.5 lt limonlu yeşil çayımı içiyorum 😂

7000 adım, 2 mil leslie 500 ml sular ile

hzlsel hzlsel
Yine tatlısız geçmemiş🤭🤭 Afiyet olsun canım keşke pide yerine başka bir şey yeseydin ama kalori olarak hafif bir gün olmuş kuzum yarın inşallah güzelce eksi göreceksin bu hafta ikimiz içinde gayet verimli geçti🤩🤩

Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 2-3 çatal peynir, 25 gr tb ekmek, 5 yeşilzeytin, domates, salatalık, çay

Akşam (17.45): 1 kepçe şehriye çorbası, 125 gr tavuk sote, 150 gr yoğurt

**Yemekten hemen sonra annem kızartma yapmıştı. :KK14: 1 tane pattis (kızartmalık doğrananlardan, yuvarlak değil), 1 dilim kabak, 1 dilim patlıcan, 1 dilim biber yedim maalesef. Yazması zaman aldı ama gerçekten çok azdı. :KK70:**

Birazdan da bir tane mandalina yiyip günü kapatacağım. :KK66: Yemesem mi yoksa mandalina? :olamaz:

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
yaa kıyamam bi de ayrıntılı açıklama yapmış :KK200: canım suçluluk duyulacak hiçbirşey yok burda :KK66:
ye ye mandalina candır hele yeşil çayla 😍

Sağ ol canımcım bu hafta çok dikkat ettim ama sonucu güzel oldu 1,6 gitti bu hafta🤩 Haftaya büyük ihtimal gramcık gider🤭🤭
kıız 2 kilo olur yarına :KK71:
1. olabiliriz gerçekten :21:ama diğer kızlar çok çaktırmıyor,acaba?:KK53:

Yine tatlısız geçmemiş🤭🤭 Afiyet olsun canım keşke pide yerine başka bir şey yeseydin ama kalori olarak hafif bir gün olmuş kuzum yarın inşallah güzelce eksi göreceksin bu hafta ikimiz içinde gayet verimli geçti🤩🤩
1631213330709.png
kız bu, sırf sebzeydi hamuru kağıt gibiydi daha sağlıklı pide olamaz 😂 kurabiye de şekersiz glutensiz lütfen 😂
1200 kaloriyle günü kapadım benim detoks böyle 🤭

yaa kıyamam bi de ayrıntılı açıklama yapmış :KK200: canım suçluluk duyulacak hiçbirşey yok burda :KK66:
ye ye mandalina candır hele yeşil çayla 😍

kıız 2 kilo olur yarına :KK71:
1. olabiliriz gerçekten :21:ama diğer kızlar çok çaktırmıyor,acaba?:KK53:

Eki Görüntüle 2913851 kız bu, sırf sebzeydi hamuru kağıt gibiydi daha sağlıklı pide olamaz 😂 kurabiye de şekersiz glutensiz lütfen 😂
1200 kaloriyle günü kapadım benim detoks böyle 🤭
Ay inşallah olur ya 69 derken 68 geliyor🤣🤣

Haftaya senin gibi besleneceğim zaten hiç kasmadan tatlışları götüreceğim kaç artı gelirim Allah bilir 🤭

Canım strese girme ya bir papatya çayı iç 😘 tartılmış mıydın durum nasıl? 😘
pacman pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence 😘
yarimuhendis yarimuhendis kilo bildirimi geliyor muu 😍
Tartıldım ama menülere gire bekledigim gibi değil :KK43:
Çok geçmiş olsun canım, talihsizlik olmuş gerçekten ama üzülme yapacak birşey yok, yaşanması gerekiyormuş yasandi

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

3-9 EYLÜL

Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım 🤗

E Emnis 🤗

kardelelen321 kardelelen321 eliya eliya kızlar çok çarpı oldu valla sildim bu haftalık 😂
🙈🙈🙈

X