Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

5. TAKIM SPOR PUAN TABLOSU

eliya eliya pacman pacman kardelelen321 kardelelen321 A Azimli Nikinik Nikinik G Goklerce Fit mutlu anne Fit mutlu anne nerede kızlar sporlar :KK12:

ÜYE ADI 03.0904.0905.0906.0907.0908.0909.09
[B]Sonsuz umut[/B]866550200
DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet 100500310220260400
eliya eliya
[B]Lizozom55[/B]18580220155220
pacman pacman
kardelelen321 kardelelen321
yarimuhendis12530030027550
hzlsel hzlsel 6816868238118
Azimliiii3030
avutsunbahaneler55857590
Nikinik Nikinik
Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata 165355128355128355
eceboce eceboce 7560
Pnrrr-12 Pnrrr-12 5502114055360
Breeze96144250130244
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 1316068318
G Goklerce G Goklerce
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
K Kubraaaccc180100150
Calypso955050
Fistiklidamak22550
nnurc nnurc 60145455073
Arc-en-ciel Arc-en-ciel 1027274201
@bilgem tomris50
B Beyaz leylak 70

8 Eylül
İlk öğün saat 14.00
Maydanozlu havuçlu çorba, ekşili köfte,yarım tabak erişte
Son öğün saat 19.30
Tavuklu, mısırlı, köz biberli salata
Gün içinde 1 yeşilçay, 1 filtre kahve, 1 Türk kahvesi, 2 litre su
12000 adım
Menünde adımlarında çok iyi canım nasıl gidiyor? kaybedilen motivasyon yerine kondu mu :)
8 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 çatal krem peynir, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 4 zeytin, kiraz saplı çay
Ara
1 LT detoks içeceği
Akşam
5 yk taze fasulye, 3 fırın köfte, 2 minnak patates, 1 domates, 1 salatalık, 2 yk yoğurt

2 LT su, kayısı çayı, 5bin adım

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
bu hafta düzenli 3 mil leslie ve adımların olmuş canım menülerinde genel olarak güzel yarın iyi bir eksi bizi bekler bence :halay:
8 Eylül Çarşamba
9.00
2 dlm beyaz ekmek
1 yumurta
1 dlm peynir
Marul maydonoz
Domates salatalık yeşil biber

14.00
2 YK yulaf
3 YK yoğurt
1 elma tarçın

16.20
1 çay bardağı çekirdek
Çay

17.30
Sade kahve
3 kare bitter

19.30
4 yuvarlak dlm suçuk
1 dlm TB ekmek
3 üçgen dlm kavun

1 litre naneli limonlu yeşil çay

Şu 2 litre

3 mil Leslie
10.000 adım
hzlsel hzlsel @Breeze96 Diyet Salata Diyet Salata E Emnis
Sadece akşam yemeğii sanki pek oturmamış :) ama sporların ve diğer öğünler çok dengeli güzel canım afiyet olsun
Sabah Yulaf lapası (3 yk Yulaf + 1 çay b. Süt + 1 çay k. Kakao + 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi + 1 şeftali )
Ara öğün
1 tabak yoğurt
Akşam
Siyez bulgurlu yarım kabak dolma
Cacık
2 mısır (koçan)
2.5 litre su
Menüde sadece fazlalık +1 mısır :) kalorili diye biliyorum oraya dikkat etmek lazım onun dışında ana menüler şahane afiyet olsun canım
O zaman bismillah deyip ilk menümü yazayım:KK53:
İnşallah zamanla insana dönücem 😬

8.30
1 üçü bir arada

9.30
1 simit
2 üçgen peynir
1 şekerli çay

12.30
1 tabak (7-8 kaşık ) etli nohut 5 dilim beyaz ekmek

ardından 6 tane limonlu hanım eller bisküvi

19.00
2 et dürüm
1 bardak gazoz

abowww ne yemişim ya🙈
Aylardır yazmıyordum ya birden görünce utandım yeminle🙊
o_Oo_Oo_O anammm :KK70: kaçın kaçın
çok fazla eşelemeyeceğim porsiyonların fazla olduğunu fark etmişsindir zaten :)) ama bence 3 ü bir aradayı bırak sade filtre kahve ve granül kahve en kalorisiz en sağlıklısı :) gazozlar hanımeller o_O kaçıyorum bu menüden bu akşam daha güzeli gelecek eminimmm :)
Hadi ben de yazayım o zaman :KK53:
kahvaltı öncesi 1 büyük kupa naneli limonlu yeşil çay,1 protein bar
kahvaltı 1/2 simit,1er dilim poğaça ve açma, çeçil kaşar beyaz peynir,15 gr şokella, 10 gr şekersiz 😎 böğürtlen reçeli, baharatlı yağ yakıcı yeşil zeytin,siyah zeytin
ara hurmalı kurabiye,leblebi ,telvesiyle türk kahvesi
öğlen hindi haşlama 200 gr kadar,zeytinyağlı büyük tabak salata
ara eker keşkül, ceviz ve kaju ezmesi, büyük kupa limonlu yeşil çay
whey proteinli smoothie
akşam 1 yumurtalı yağsız ıspanak,1 bardak ayran
ara türk kahvesi ve 7 gr caramio çaklıt
2 lt su
10.000 adım, 3 mil leslie 15 dk bölgesel

hzlsel hzlsel Pnrrr-12 Pnrrr-12 😂 kuzum bi de yukarıki menülere baksana aşağıki menüleri bilmiyorum 😂 😂
azar azar kaçamaklar var ama nefsini körleyip tadında bırakman güzel haftalık sporlarında çok iyi gitmiş :))
8 eylul Menum:

9:00 kahve, 2 hurma

12:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

16:30 kahve, meyve pestil (60kalori)

18:00 3 köfte, 1 kabak (fırında), 3 yk yogurt, 1 kase Salata

19:30 yesilcay, 2 gunkurusu

2 mil. Leslie
500 zıplama
150 mekik
10.000 Adım
2. lt Su
1lt odemsuyu

E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet
şükür en ideal menüme ulaştım :KK70: afiyet olsun canım sporuyla menüsüyle çok dengeli kararında olmuş tebrik edeeim :KK200:
8 eylul
13:00 tavuklu salata
16:00 10 antep fistigi, turk kahvesi
19:00 1 kase soguk yogurt corbasi

su: 2 litre
Spor 5000 adim 15 dk leslie

E Emnis hzlsel hzlsel eceboce eceboce
afiyet olsun cnm gayet iyiii :)
08.09.2021

11.00 sütlü kahve, 1 kare bitter
12.30
2 yumurta ve 2 YK yulaf ile peynirli omlet, 🍅 salatalık, 2 kuru kayısı.

16.00 sade kahve
19.00
1 porsiyon istavrit tava,7 tane acı biber turşusu, 1 küçük dilim kavun, 2 dlm ekmek, 🍅

Şu: 2 lt
menü güzell ama hanii sporrr canımmmm :)
8 eylul menum
11:00- 2 yumurtadan isoanakli yumurta, 2 dilim ekmek, 2 dilim peynir, 2 tk pesto sosu, 1 muz, 2 bardak sut.
17:00- 100 gr hindi fume, bir kase peynirli salata.

su: 2 lt
Spor: 20 dk cardio + 15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Pnrrr-12 Pnrrr-12
harika gidiyorsun deryacım bu haftada eksiyi bulacağız inşallah :KK200:
Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim tb ekmek, 2-3 çatal peynir, 5 yeşilzeytin, domates, salatalık, çay

Ara: Türk kahvesi, mandalina

Ara 2: Çok acıktım. 1 dilim ekmek hakkım kadar makarna yedim. 😂

Akşam: 1 kepçe şehriye çorbası, 120 gr tavuk sote, 1 küçük kase yoğurt

Menü çok güzel pacom meşhur adımlarını da kısa zmanda bekliyoruzzz :dondurma:
8 Eylül Çarşamba
Kahvaltı 10 30
Yoğurt
Zeytin
Yarım bazlama
1 tereyağında yumurta
1 bardak süt

Öğle 14:00
1 kepçe kuskus salatası
1 dilim tel kadayıflı muhallebi
2 minik browni kurabiye
1 tuzlu kurabiye
Çay

Akşam 19:30
3 alabalık ızgara
Salata
Yoğurt
1 minti ekmek
2-3 kaşık domatesli ezme

Su 2.5 lt anca olmuştur
Spor yok
öğle menüsü çok karbonhidrat olmuş canım onun dışında güzel afiyet olsun
8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
:KK47:canım hayırdır baklava detoksu mu :KK43:((((((

08.09.2021
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam 18.30
1 tabak kuru fasulye +5 kaşık bulgur pilavı 1 lokma ekmek
21.00
Az şekerli bir Türk kahvesi
10 bin adım+2 litre su
@avutsunbahaneler
adımlarda menüde güzel canım afiyet olsun
8 Eylül menüm

Kahvaltı:7.30
1yumurta
Çeyrek peynir
2dilim tt ekmek

Ara:12.00
1yerli minik muz
4çiğ fındık
4kavrulmuş fındık

Aksam:16.00
1kepçe tarhana çorbası
8 yk nohut yemeği
Cacık

Ara:20.00
1dilim ekmek 4 zeytin(cok acıktım)
Su:2litre
Spor Eki Görüntüle 2913455
@UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
adımların çok iyi canım
menünde çok dengeli olmuş afiyet olsun :)
8 eylül
10.00 : peynirli domatesli tb tost,salatalık
14.00 : 1 kupa sade nescafe 1 avuç leblebi,küçük boy nektari
17.00 : 1 kepçe çorba,1 tabak patlıcan yemeği 1 dilim ekmek, 2 züber lokum
Su : 3lt
Spor : yok
afiyet olsun canım gyet iyi menü
08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel hzlsel @kübraaccc
afiyet olsun canım
8 Eylül Menüm

12.15
1 kase erişteli yoğurt çorbası
1,5 tabak ton balıklı tam buğday makarna
bol roka
2 avuç antep fıstığı
1 elma

su: 2 lt

if mi yapıyorsun canım tek öğün mü :O

Supersin canim. Bugun yine hafif atesjm var. o yuzden sporu haff gecircem. Ama adimlarimi yaparim en azibdan.
Geçmiş olsun canım. Ateşin niye var acaba
Kolay gelsin canım ben de pazartesi öyleydim akşama

Aynen uğurlu geldi bak haftaya gidecek yine benim kilo diplere düşecek🤣🤣 Kv zaten sarılmayı öpmeyi çok seviyor sürekli o moddayız🙈

Ben de bugün spor yok ama ananas kabuklarını kaynattım yeşil çayımı ekledim ödem duyumu hazırladım akşam için kabaklarımı da pişirdim yarına hazırım🤣🤣
İhh yaşasın kabak şenliği😂😂
Canım kv köydeki işlerini azaltsin en azından haftada birkaç gün kendi evime geçerim,o zaman yaparım yavaş yavaş 🤲☺️

Off cocuklu ev işte , zaten nefret ediyorum ev isinden, gerçekten yemek ypmayi seviyorum ama ev temizliği nefret ediyorum 😭😭

Canım benim yakın bir arkadaşım var ona hep diyorum,evlenirsen salaksın diye 🤣🤣🤣 bak diyorum etraftaki kocalar arasında benim ki en iyiler kategorisinde ama yine de bekarken daha rahattım diyorum 🤣🤣🤣sonra bu arkadaşın annesi elini sakatladı evdeki her iş buna kaldı, diyor ki o kadar iyi anladım ki seni 🤣🤣🤣 yok anam yok zaten evlenince ömrünün kalanı evli geçiyor, geç evlensen daha iyi 🤣🤣🤣 sorumluluğu çok fazla ben de rahat bir insanım işte kocayla beraber kör topal götürüyoruz ama bekar evimi kafama göre takilmayi çok özlüyorum ( tabi burda çocuk faktörü var 🙄)

Allah kolaylık versin canım

Ben de günde 2 en fazla 3 içiyorum canım, fazlası sallıyor beni zaten tansiyonum düşüyor
Of gerçekten yapmasan olmuyor yapsan bitmiyor. Ne biliyim olduğu kadar artik
Gayet güzel canım afiyet olsun 😘

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Biraz kalabalık göründü ama genel itibariyle güzel sayılır

Güzel canım afiyet olsun,mısırlar çok geç saatte değildir insallah 🙈

Kız bu ne 😳 bu kadar şeyi nasıl yiyebildin 😳 2 tane sarılı olan et durum di mi😳 6 tane hamimelleri mi desem, nohutun yanındaki 5 dilim ekmeği mi 😳😱😱 kız sen böyle yediysen bence çok da kilo almamışsin 🤣

Canım genel olarak kalorili bir menü gibi görünüyor ama sanırım yine eksi geleceksin 🤣 şaşırıyorum vallahi 😳 ama adımın ve sporun çok iyi muhtemelen seni onlar dengeliyor

Güzel menu canım afiyet olsun, spor da varoh şahane ❤️

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Sabah kalabalık ama askam güzel olmuş , 😍 afiyet olsun canım 😘 spor efsane 😍❤️

Güzel camim afiyet olsun 😘

Canım öğlen ki çay saati fena olmuş :KK43: akşam ki 3 alabalık da fazla geldi, evet ızgara ama porsiyon olarak fazla canım

Ay hakkikatten baklava detoxu olmuş 🤣ne desem bilemedim,kız miden bulanmadi mi 🤣

Canım fasulye ve pilav şişlik yapmaz inşallah

Adımın çok güzel canım, akşam ki ekmek fazla geldi bana, galiba ogunde karbonhidratli beslendigin için acıktın

Guzel menü canım afiyet olsun 😘

Miktarlar az ama karbonhidrat li menü olmuş

Tek öğün olduğu için güzel canım ,
Kalabalık oldu farkındayım canim ama yeme dürtüsü vardı nedense
Slmlar kızlar 🤗
Kızım okula gitti oğlanla servise bindirdik eve çıktık öğle uykusuna yattı bende bı poğaça yaptım kızın beslenmesine falan koymak için buzluğa aticam şimdi de komşum ev taşıyacak onlara çay demliyorum göndericem akşama ne yemek yapsam bilmiyorum nohut ıslattım yetişirse onu pisiririm snrm bklm sizlerde durumlar nasıl
Oh kolay gelsin .
Valla benim durum bildiğin gibi ilkokul ve ortaokul arasında mekik döküyorum. Arada da evde temizlik yemek yapıyorum işte😂
5. TAKIM SPOR PUAN TABLOSU

eliya eliya pacman pacman kardelelen321 kardelelen321 A Azimli Nikinik Nikinik G Goklerce Fit mutlu anne Fit mutlu anne nerede kızlar sporlar :KK12:

ÜYE ADI 03.0904.0905.0906.0907.0908.0909.09
[B]Sonsuz umut[/B]866550200
DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet 100500310220260400
eliya eliya
[B]Lizozom55[/B]18580220155220
pacman pacman
kardelelen321 kardelelen321
yarimuhendis12530030027550
hzlsel hzlsel 6816868238118
Azimliiii3030
avutsunbahaneler55857590
Nikinik Nikinik
Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata 165355128355128355
eceboce eceboce 7560
Pnrrr-12 Pnrrr-12 5502114055360
Breeze96144250130244
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 1316068318
G Goklerce G Goklerce
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
K Kubraaaccc180100150
Calypso955050
Fistiklidamak22550
nnurc nnurc 60145455073
Arc-en-ciel Arc-en-ciel 1027274201
@bilgem tomris50
B Beyaz leylak 70

Eline sağlık kaptanim😘
Menünde adımlarında çok iyi canım nasıl gidiyor? kaybedilen motivasyon yerine kondu mu :)

bu hafta düzenli 3 mil leslie ve adımların olmuş canım menülerinde genel olarak güzel yarın iyi bir eksi bizi bekler bence :halay:

Sadece akşam yemeğii sanki pek oturmamış :) ama sporların ve diğer öğünler çok dengeli güzel canım afiyet olsun

Menüde sadece fazlalık +1 mısır :) kalorili diye biliyorum oraya dikkat etmek lazım onun dışında ana menüler şahane afiyet olsun canım

çok fazla eşelemeyeceğim porsiyonların fazla olduğunu fark etmişsindir zaten :)) ama bence 3 ü bir aradayı bırak sade filtre kahve ve granül kahve en kalorisiz en sağlıklısı :) gazozlar hanımeller o_O kaçıyorum bu menüden bu akşam daha güzeli gelecek eminimmm :)

azar azar kaçamaklar var ama nefsini körleyip tadında bırakman güzel haftalık sporlarında çok iyi gitmiş :))

şükür en ideal menüme ulaştım :KK70: afiyet olsun canım sporuyla menüsüyle çok dengeli kararında olmuş tebrik edeeim :KK200:

adımların çok iyi canım

afiyet olsun canım

Akşam baya olmadı evet sebze yemeğim vardı ama cnaim istemedi kaptanim

Yetmez tabi canım ya şöyle helalinden 300 gr olacak o zaman düşünebilirim 🤣🤣
Hahahayy aynnen :rolleyes:
canım hem doyurucu hem diyete uygun olmuş menün çok beğendim afiyet olsun :) hurma ne zamandır yemiyodum ben de alıyım :) sporun da çok iyi bravo darısı bana :KK70:

menün çok güzel canım afiyet olsun

karbonhidratı dengelemişsin canım afiyet olsun :)

canım afiyet olsun bana azcık karbonhidrat fazla gibi göründü ama bugün toparlarız inşallah :KK70:
Aminnn cnm spor incelme icin suer oluyor biran once basla. Hurma da baya kurtarici abircubur asigi oldugum icinn :rolleyes:
Günaydın Kızlar. Bu grubun en önemli etkisi dün akşam vakti 8den sonra düşman saldırısına uğrayıp mutfağa gitmemi bu güzel grup engellemiştir. Çok mutluyum bu iradeyi gösterebildiğim için çok güzel gidiyor. Hepinizin menüleri harika hız kesmeden devam bugün daha fazla spor eklersem çok daha süper olacak :sampiyon:
Yaa cok sevindmm devami g3lsin insallah :KK36:
Ayaklarım zonkluyor bugün de 7 saat dersim var. Bi de nöbetçiyim:confused:
Kolay gelsin cnm

E Emnis kaptancığım geçen haftayı telafi ettim diyebilirim hiç merak etme güzel bir eksiyle geliyorum🤣🤣

Ucmelekannesi Ucmelekannesi sen de yapsana akşam kabak birlikte yiyelim 🤗🤗🤗
Kabagim yok canım.
Semiz oyun var onu kavuracaktim akşama güzel yoğurtla yiyeceğim.
Akşama da düğüne gideceğiz erken yerim

adımların çok iyi canım

afiyet olsun canım

Evet canım tek öğün yapıyorum bana en iyi gelen tek öğün bazı günler 2 öğün :)
daha fazlasını yaptığımda hem çok fazla yiyorum, durum durağım olmuyor hem de çok yediğim için sanırım kötü hissediyorum kendimi

Vala ilk 2 gün dedim herhlde baya hafif atlatıcam sonraki 4-5 gün baya halsizlik, ağrılar, ateş kaynaklı bulantı oldu çok şükür öyle ve ya böyle geçti Rabbim dert verip derman aratmasin çocuklara bişey olmadan bitirdik şükür

Çok güzel incelme olmuş canım spor cidden insanı sıkılaştırıyo bende bi kaç güne başlamaya çalışacam insAllah

Oy canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin insAllah

O kadar haklısın ki lavaşi çıkarıcam yine hayatımdan tam buğday alırım o daha tok tutuyor hem

Hg canım ben Hafize 27 yaşındayım 7 yaşında kızım, 1 yaşında oğlum var ideal kilona sağlıkla ulaşırsin güzel haberi alırsın insAllah Rabb'im isteyen herkese nasip etsin insAllah 🤲☺️

Ay evet vala ya cidden çok iyi geldi canım saolasin

Sağol canım benim

İlk günler olur tabiki canım adapte olunca çok daha kolay olacak insAllah yani bende öyle umuyorum hala toparlayabilmis değilim 🤭

🤗🤭

He ya niye yedim cidden Allah affetsin kalori olmasın açık havada ilk kez ekmek görmüş gibi yedik hepimiz küçük bile sadece kuru kuru ekmek yedi :KK70:

Sağol canım insAllah
sağol balım neredeyse geçti çok şükür :KK200:

Gayet güzel canım afiyet olsun 😘

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Biraz kalabalık göründü ama genel itibariyle güzel sayılır

Güzel canım afiyet olsun,mısırlar çok geç saatte değildir insallah 🙈

Kız bu ne 😳 bu kadar şeyi nasıl yiyebildin 😳 2 tane sarılı olan et durum di mi😳 6 tane hamimelleri mi desem, nohutun yanındaki 5 dilim ekmeği mi 😳😱😱 kız sen böyle yediysen bence çok da kilo almamışsin 🤣

Canım genel olarak kalorili bir menü gibi görünüyor ama sanırım yine eksi geleceksin 🤣 şaşırıyorum vallahi 😳 ama adımın ve sporun çok iyi muhtemelen seni onlar dengeliyor

Güzel menu canım afiyet olsun, spor da varoh şahane ❤️

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Sabah kalabalık ama askam güzel olmuş , 😍 afiyet olsun canım 😘 spor efsane 😍❤️

Güzel camim afiyet olsun 😘

Canım öğlen ki çay saati fena olmuş :KK43: akşam ki 3 alabalık da fazla geldi, evet ızgara ama porsiyon olarak fazla canım

Ay hakkikatten baklava detoxu olmuş 🤣ne desem bilemedim,kız miden bulanmadi mi 🤣

Canım fasulye ve pilav şişlik yapmaz inşallah

Adımın çok güzel canım, akşam ki ekmek fazla geldi bana, galiba ogunde karbonhidratli beslendigin için acıktın

Guzel menü canım afiyet olsun 😘

Miktarlar az ama karbonhidrat li menü olmuş

Tek öğün olduğu için güzel canım ,
Sagol canim

adımların çok iyi canım

afiyet olsun canım

Bugun eksiydum kaptancim ama biraz atesim var. sabahtan beri ilac aliyirum. Bazen ilaclar sislik yapiyor. Ins yapmaz yarina

Geçmiş olsun canım. Ateşin niye var acaba

İhh yaşasın kabak şenliği😂😂

Of gerçekten yapmasan olmuyor yapsan bitmiyor. Ne biliyim olduğu kadar artik

Kalabalık oldu farkındayım canim ama yeme dürtüsü vardı nedense

Oh kolay gelsin .
Valla benim durum bildiğin gibi ilkokul ve ortaokul arasında mekik döküyorum. Arada da evde temizlik yemek yapıyorum işte😂

Eline sağlık kaptanim😘

Akşam baya olmadı evet sebze yemeğim vardı ama cnaim istemedi kaptanim
Bilmiyorum ki canim. Ben cok cabuk usutuyorum. Yarin sabahtan kucuk bir tatile gidiyoruz 3 gunluk.ondan bugun iyilesmem lazim 😉

X