Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçmiş olsun canım hallolur işlerin blr an önce inşallah

Canım çok teşekkür ederiz

Eksilerinn ve 1.liklerin daim olsun sana kısa zamanda sağlıkla mezuniyeti getirsin inşallah

Ah canım şanssızlağa bak umarım bulunur
Bizde seni öpüyoruz

harika harikaaa bu haftayı müthiş geçirdin beybiii regl yaklaşmasına rağmen 1 kilodan fazla verdin vallahi çok tebrikler gönderiyorum efenim saygıyla eğiliyorum

Vayy süpersin. Şaşırmadım ama. Senden hep bu performansı bekliyorum çünkü hahahaha
Şimdiden tebrikler bebişş.
pazartesi de donut detoksuma başlıcam beklerim hahaha gözünde cool olduğuma sevindim
çok sağol aşkım benimm

Sağ ol canımcım bu hafta çok dikkat ettim ama sonucu güzel oldu 1,6 gitti bu hafta Haftaya büyük ihtimal gramcık gider

Yine tatlısız geçmemiş Afiyet olsun canım keşke pide yerine başka bir şey yeseydin ama kalori olarak hafif bir gün olmuş kuzum yarın inşallah güzelce eksi göreceksin bu hafta ikimiz içinde gayet verimli geçti

yaa kıyamam bi de ayrıntılı açıklama yapmış canım suçluluk duyulacak hiçbirşey yok burda
ye ye mandalina candır hele yeşil çayla

Sağ ol canımcım bu hafta çok dikkat ettim ama sonucu güzel oldu 1,6 gitti bu hafta Haftaya büyük ihtimal gramcık gider
kıız 2 kilo olur yarına
1. olabiliriz gerçekten ama diğer kızlar çok çaktırmıyor,acaba?

kız bu, sırf sebzeydi hamuru kağıt gibiydi daha sağlıklı pide olamaz kurabiye de şekersiz glutensiz lütfen
1200 kaloriyle günü kapadım benim detoks böyle

Ay inşallah olur ya 69 derken 68 geliyor

Haftaya senin gibi besleneceğim zaten hiç kasmadan tatlışları götüreceğim kaç artı gelirim Allah bilir

Canım strese girme ya bir papatya çayı iç tartılmış mıydın durum nasıl?
pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence
yarimuhendis kilo bildirimi geliyor muu
Tartıldım ama menülere gire bekledigim gibi değil
Çok geçmiş olsun canım, talihsizlik olmuş gerçekten ama üzülme yapacak birşey yok, yaşanması gerekiyormuş yasandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…