Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

O zaman önce bel ve boynun için önce esneme hareketleri yap sıcak havlu vs ile aç kasları yağ da kullanabilirsin masaj yağları satılıyor
Günde 20 dk bile ayırsan emin ol çok mutlu olacaksın

Aynen
Canım kv köydeki işlerini azaltsin en azından haftada birkaç gün kendi evime geçerim,o zaman yaparım yavaş yavaş
Off sabahtan beri dolan dolan yoruldum yine. Az önce çamaşır topladım tekrar serdim. Katladim kaldırdım. Mutfağı topladım. Ama sabah yine savaş alanı bir eve uyanıyoruz nasıl oluyor bu yaaaagulsemmi aglasammi
Off cocuklu ev işte , zaten nefret ediyorum ev isinden, gerçekten yemek ypmayi seviyorum ama ev temizliği nefret ediyorum
Ama savaş alanına dönmüyor makul miktarlarda

Ben niye yoğum

Ay hadi bakalımm
Sabah donut kahve öğlen bişeyli salata akşam smoothie
Di mi yaa hergün çeşit çeşit yenir bazen de evde yapılır
Canım benim yakın bir arkadaşım var ona hep diyorum,evlenirsen salaksın diye bak diyorum etraftaki kocalar arasında benim ki en iyiler kategorisinde ama yine de bekarken daha rahattım diyorum sonra bu arkadaşın annesi elini sakatladı evdeki her iş buna kaldı, diyor ki o kadar iyi anladım ki seni yok anam yok zaten evlenince ömrünün kalanı evli geçiyor, geç evlensen daha iyi sorumluluğu çok fazla ben de rahat bir insanım işte kocayla beraber kör topal götürüyoruz ama bekar evimi kafama göre takilmayi çok özlüyorum ( tabi burda çocuk faktörü var )
Ayaklarım zonkluyor bugün de 7 saat dersim var. Bi de nöbetçiyim
Allah kolaylık versin canım
Teşekkür ederim kaptanım

Yeşil çayın fazlası zararlı değil mi günde iki su bardağından fazla içilmemeli diye duymuştum
Ben de günde 2 en fazla 3 içiyorum canım, fazlası sallıyor beni zaten tansiyonum düşüyor

Gayet güzel canım afiyet olsun
Güzel menu canım afiyet olsun
Biraz kalabalık göründü ama genel itibariyle güzel sayılır
Güzel canım afiyet olsun,mısırlar çok geç saatte değildir insallah
Kız bu ne bu kadar şeyi nasıl yiyebildin 2 tane sarılı olan et durum di mi 6 tane hamimelleri mi desem, nohutun yanındaki 5 dilim ekmeği mi kız sen böyle yediysen bence çok da kilo almamışsin
Canım genel olarak kalorili bir menü gibi görünüyor ama sanırım yine eksi geleceksin şaşırıyorum vallahi ama adımın ve sporun çok iyi muhtemelen seni onlar dengeliyor
Güzel menu canım afiyet olsun, spor da varoh şahane
8 eylul
13:00 tavuklu salata
16:00 10 antep fistigi, turk kahvesi
19:00 1 kase soguk yogurt corbasi

su: 2 litre
Spor 5000 adim 15 dk leslie

E Emnis hzlsel @eceboce
Çok güzel canım afiyet olsun
Sabah kalabalık ama askam güzel olmuş , afiyet olsun canım spor efsane
Güzel camim afiyet olsun
Canım öğlen ki çay saati fena olmuş akşam ki 3 alabalık da fazla geldi, evet ızgara ama porsiyon olarak fazla canım
8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
Ay hakkikatten baklava detoxu olmuş ne desem bilemedim,kız miden bulanmadi mi
08.09.2021
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam 18.30
1 tabak kuru fasulye +5 kaşık bulgur pilavı 1 lokma ekmek
21.00
Az şekerli bir Türk kahvesi
10 bin adım+2 litre su
@avutsunbahaneler
Canım fasulye ve pilav şişlik yapmaz inşallah
Adımın çok güzel canım, akşam ki ekmek fazla geldi bana, galiba ogunde karbonhidratli beslendigin için acıktın
Guzel menü canım afiyet olsun
08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel @kübraaccc
Miktarlar az ama karbonhidrat li menü olmuş
8 Eylül Menüm

12.15
1 kase erişteli yoğurt çorbası
1,5 tabak ton balıklı tam buğday makarna
bol roka
2 avuç antep fıstığı
1 elma

su: 2 lt

E Emnis Diyet Salata
Tek öğün olduğu için güzel canım ,

Eline sağlık burcucum

Bende diyecektim ne güzel menüleri yazılmış meğer düzenli yazmayanları silmişin bence silme alt liste ollsalar neyse kardelelen321 eliya haydi toplaşın artık kuzular :)

Calypso95 Fistiklidamak bekliyoruz canlar menüleriiii

Slmlar kızlar
Kızım okula gitti oğlanla servise bindirdik eve çıktık öğle uykusuna yattı bende bı poğaça yaptım kızın beslenmesine falan koymak için buzluğa aticam şimdi de komşum ev taşıyacak onlara çay demliyorum göndericem akşama ne yemek yapsam bilmiyorum nohut ıslattım yetişirse onu pisiririm snrm bklm sizlerde durumlar nasıl

B Beyaz leylak canım benim bildiğim günde 3-4 fincan içilebiliyor 1 LT su da içilmesinde sıkıntı yoktur diye düşünüyorum
Çocuk kesinlikle önemli bir faktör canım ben 6 senelik evliyim çocuğu anca bu sene 30 olunca istemeye başladım ve evlilik güzel çocuk olunca nasıl olacak hiç bilmiyorum böyle iki kişi de blr şey yok

Merhaba Gözde :) valla asıl sen ne kadar tatliş bir giriş yapmışsın :))) hoşgeldin takımımıza canım. Umarım bizle birlikte keyifle ideal kilona erişir sonrasında da keyifle hamileliğini yaşarsınn

Esra ben, takım kaptanıyım 35 yaşındayım 5 yaşında bir oğlum var şu ara takıma kendisiyle uğraşmaktan vakit ayıramıyorum çünkü okula alışma krizindeyiz devamlı okulda nöbet tutuyorum bir yandan psikolojik savaş veriyorum vs.. öğretmen olarak anlamışsındır

Neyse bunlarda gececek inş daha ilk haftaları menülerini sporları her gün düzenli şekilde bekliyoruz gerek ortaklıklarr gerekse spor takipleri ve arkadaşlıkla anlayışla verilen karşılıklı motivasyonla eminim sen bize biz sana faydalı olacağız hayırlı olsunn

off offff cocuk zor cocuk
ama olmazsa olmazz işte zmandır inşallah allah gönlünüze göre versin canım

Merhabalar kaptanım çok memnun oldum ve çok hoş buldum. 5 yaşındaki minnak oğlunuzu Allah bağışlasın hiç kolay değildir ama bir yandan da bir daha tekrarlanmayacak anların tadını doyasıya çıkarıp beraber güzelce delirmek de iyidir Zaman çok çabuk geçerken onlar da çok çabuk büyüyorlar. Gerçekten burası insana çok iyi geliyor tam çılgınca yeme krizi fikri aklınıza girdiğinde "aa grup var ama mahcup etmeyelim" düşüncesi olayı toparlamama vesile oluyor. O sebeple iyi ki varsınız teşekkürler

sağol canım

Aynen cnm B Beyaz leylak 1 tatlı kaşığı 2 fincan kadar oluyor ben 2 tatlı kaşığı tüketiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…