Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Lizozom55 çok üzgünüm ortim bir kaç güne buralardayım inşallah.

Bugun eksiydum kaptancim ama biraz atesim var. sabahtan beri ilac aliyirum. Bazen ilaclar sislik yapiyor. Ins yapmaz yarina
Gecmis olsun ortim daha iyimisin simdi
Aynen ama iyi oluyor ben surekli birikmesn diye giriyorm ve daha cok motive oldugmu hissediyormm tabi calisanlara zor
Yarina hazirlik yapiyorum. Valiz, sac, tirnak ,epilasyon …
Nereye tatile mii
Yaa cok uzucu olmus cnm insallah iyi niyetli birisi bulmustur ve sana ulasir
Eline emegine saglık canım

Ay inşallah olur ya 69 derken 68 geliyor

Haftaya senin gibi besleneceğim zaten hiç kasmadan tatlışları götüreceğim kaç artı gelirim Allah bilir

belki sabit ya da eksi gelirsiin

Tartıldım ama menülere gire bekledigim gibi değil
cnm protein ve lif az olabilir mi?

Diğer kızlar sessiz sessiz ilerliyor senle ben gibi açık etmiyorlar eksilerini yarın bir sürprizle karşılaşabiliriz Diyet Salata
aynen yaaa ama hiç istemem geçilelim ama isterim de çok versinler ne biliiim

08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel @kübraaccc
Daha yeni alışmaya çalışıyorum buraya ortim olduğunu yeni gördüm üzgünüm
Spor yok mu
Bide sanki makarna ve et sote aynı gün sporsuz fazla olmuş

Bunu bende yeni anladım bu hafta anladım ki benimde aç gezip kilo vermem gerekiyor bide evdeyim ev işi dışında hareketim pek yok 2 aydır
Evde Leslie yap canım en azından fark eder o da yoksa spor olmayınca bir yerden sonra zorlaşıyor kilo vermek ben de bu hafta işe başladım yorgun oluyorum hiç spor yapasım gelmiyor

belki sabit ya da eksi gelirsiin

cnm protein ve lif az olabilir mi?

aynen yaaa ama hiç istemem geçilelim ama isterim de çok versinler ne biliiim
Sabit gelsem yeter senin menülere iyice bir bakayım benzer besleneceğim

Hepimiz çok çok verelim inşallah yarın müthiş bir takım yüzdemiz olsun

Evde Leslie yap canım en azından fark eder o da yoksa spor olmayınca bir yerden sonra zorlaşıyor kilo vermek ben de bu hafta işe başladım yorgun oluyorum hiç spor yapasım gelmiyor
Spor doğru canım da biraz ara vermek istedim 4 ay polislik parkuru için hazırlanırken fazla sıkılaştım kilodan gitmedi ağır antrenmanlardı 1 buçuk saat aralıksızdı 3 4 ay az az spor yapmayı düşünüyorum. diyetisyene de gittim 3.300 2 haftada verdiğim için kızdı bide diyetisyenlerün listelere çok fazla yiyecek var eksiltmiştim onada azar işittim bıraktım nasıl kilo verebilirim artık onunda bilemiyorum seneye nasipse düğün 1 ay sonra sözüm var nasipse hayırlısıyla seneye kadar 10 kilo verebilirim

Seneye kadar 10 değil 20 verirsin canım istersen Diyetisyen listeleri hep yoğun oluyor doğru eğer diyetisyen eşliğinde devam edeceksen listeye uymaya çalış canım1 senede 45 kilo vermiş bir insanım hoş benim başlangıç kilom fazlaydı ondan ama sen devam et çok rahat verirsin 10 kilo sakın bırakma

Ah ah kendimi kabullenip balık etli ve mutlu yaşasam diyorum lakin ben balık etiyle yetinmem o da denizde yaşıyor üstelik bizim gibi memeli diye balinaya evrilirim biliyorum

İnşallah canım ya hepimiz ideal kilomuza ulaşalım ve geri almasak yeter sağlık problemim olmasa şimdi saldırmıştım herşeye ama bırakmak yok

Kocamı boşayıp hayatıma öyle mi devam etsem başka türlü fit kalamıcam adamla evleneli beri dolabımdaki kıyafet bedenim arttıkça artıyor
Ya hu tamam bu gün çok yesem de günü erken kapattım dedim bana sürpriz yapmış eve Waffe ve bitter çikolatalı lokma istemiş. Gecenin 10 unda kapı çaldı koşa koşa geldi sürpriz diye yedim evet yedim yarın başlıcam söz Allahım inşallah çok amin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…