Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hayırlı olsun cnm tebrikler
Sagol canim. Ilk hedef su 70i geride birakmak da bayadir beceremedim onu. Aslinda su gol kenarindan donunce dukana baslayasim var, en kolay yapabildigim diyet dukan diyeti. Olmadi 70in altini gorunce sonra diyetisyenin yeni yazacagibi yaparim. 23u de yine randevum var.
hem iendimi tutmama gerek yok dukanda. Ben yogurt peynir et cok rahat yerim hem de cok hizli gidiyor kilolar. Ne dersin canim? Bu pazar gidiyoruz. Persembe aksami donuyorum. Cumadan baslasam dukana?

Harikasin ortim ne guzel dikkat etmissin
Bi gitsin artık şu yağlar motive başladım devam inşallah

1 kilo diyelim daha çok gider inşallah

ay bu anneler su iç artık yapacak birsey yok

sabit diyet yapamıyorum ben ya böyle canım ne isterse evde ne varsa ucundan kenarisindan yasaklar listeleniyor geriyor kabakta gerdi yeter gari

Olur canım hangisi rahat olacaksa ☺
23üne 70in altını görürsün inşallah yeni listeye başlarsın

C Cagrihilal1 günaydın ortim.
Dün çocuğumla tüm gün hastanedeydim. Gündüz aç gezdim fırsat bulamadım. Akşam da sağolsun kardeşim mangal ayarladı. İyi oldu bana ama inanılmaz yorgunum. Bugün kabak detoksu mu yapsam kahvaltı detoksu mu emin değilim. Dukan birası da içeceğim inşallah.
Dün girip yazamadım kusura bakma.

Ben 78.650 olmuştum bu hafta77 yı

göreyim sevinirim

Ama evdekilerden de yesen dikkat ediyirsun masallah ortim ben porsiyon kucultneyi pek beceremiyorum ya.

Ama evdekilerden de yesen dikkat ediyirsun masallah ortim ben porsiyon kucultneyi pek beceremiyorum ya.
Hastalanınca insan daha fazla sağlığından olmak istemiyor sanırım, birde ye ye nereye kadar tadını bildiğimiz şeyler bir lokmada aynı on lokmada aynı...geçen resmimi gördüm çekmişler yok artik dedim. Gerçekten bu hastalık beni tetikledi . Daha fazla yağ bağlamadan dönmek lazım bu yoldan.

Cok gecmis olsun canim. Bugun nasil cocugun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…